Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


5 posters

    ŠTO KAŽETE NA OVO

    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by many pon 25 sij - 17:07

    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by many pon 25 sij - 22:12

    e to sam htio da čujem da nisu sve puštene,znaći dio je pušten a dio trajno zadržan,hm zašto kad tad ptica se oporavi i pusti ako krila nisu slomljena!Efikasno je vidiš iz priloženoga!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by many uto 26 sij - 12:16

    da li si primjetio ljudi gledaju ali komentara nema,čovječe kakav strah ha,ha,ha,ha ma daj
    Drago_Nin
    Drago_Nin


    Broj postova : 96
    Age : 30
    Location : Grad Nin
    Registration date : 25.01.2010

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by Drago_Nin uto 26 sij - 12:38

    jbt i ja cu u inspektore.... cheers
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by many uto 26 sij - 14:20

    ma svi ćemo zašto ne!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by many uto 26 sij - 17:55

    on zna što govori i ok je da se PUSTE ptice koje lete a nekakav "azil" za leteće ptice da TRAJNO ponavljam TRAJNO ostanu u zatočeništvu a mogu letjeti to nije ok,apsolutno,pogotovo one bajke da se othranjeni kosili drozd ako su rukom othranjeni ne mogu pustiti je prokleta laž,oni koje sam ja othranjivao kao goluždrave ptiće,naučili su tražiti nagonski hranu i dobili onaj divlji nagon za letenjem i bili ako nisam bio i ako jesam bio uz njih a oni u večoj volijeri ,divlji i pušteni u kasno ljeto nikakvih problema nema,traže hranu kao svi ostali.Proklete laži zbog kojih zdrave i jake ptice pate u nekakvim azilima.

    Valda je to izgovor da se i oni tamo malo "bave"avifaunom i na prisilan način podmazan takvim prozirnim ljigavim izlikama"one se neče snači pa će onda tu kod nas dobiti doživotnu"brinu na "ispravan"način o njima a sloboda im je samo dok ih izvuku iz jedne gajbe od krivolovaca i stave u drugu svoju.

    Tko tu loše prolazi,najviše ptica.Jedni dobiju kaznu drugi slavu,a ptice robiju i pojeo vuk magare,od 50 pustili su jedan dio a dio je TRAJNO zbrinut,zašto nisu sve ili će sve pustiti,hm vrlo čudno!A na kraju oni i dalje traže,i traže ,kao iz priče,spriječili krivolov,ok svaka čast tako treba,uhapsili ptice i otpremili ih u bazu gdje ih gomilaju,što valda i sami vide da je isto što i krivolovci rade,to nije u redu za nikoga jer takvi"sabirni centri"logori za ptice bi trebali biti samo oporavilišta za odlazak u prirodu a ne trajna sabirališta ptica.Treba ih pustiti ako se več ide za zaštitom,gajba kriminalca ili pozitivca isto je gajba samo su uvijeti drugačiji!
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by brabus ned 14 vel - 2:37

    Drago_Nin
    Drago_Nin


    Broj postova : 96
    Age : 30
    Location : Grad Nin
    Registration date : 25.01.2010

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by Drago_Nin ned 14 vel - 5:14

    brabus je napisao/la:mali raj za oči...
    http://pixdaus.com/?sort=tag&tag=bird


    odlicne slike ali vesina je photoshopirana.....
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by Gost sri 17 vel - 0:51

    Ni oni ne znaju šta govore,ako su zasticene sta ih koji drzu u azilu,mogu one letit,ma nezna se tu ko krši zakon ko ga postavlja...
    vasa_vr
    vasa_vr


    Broj postova : 354
    Age : 38
    Location : Srbija-Vranje RS 7-64
    Registration date : 08.03.2010

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by vasa_vr ned 28 oľu - 12:28

    Nije lose uhvatiti grdelina i to do 3-4 godisnje i to uz dozvolu od strane drustva, a hvatati svaki dan po 20 ptica i to sada u prolece kad idu u parovima, to je greota i strahota.Kod nas u Vranju na jugu je rasulo, cigani hvataju ptice i ne samo sto hvataju i prodaju badava, za pivo, nego sto ih drze u neverovatnim uslovima, bez vode , hrane i od 200 ptica koje uhvate za mesec dana ostanu im samo 5-6.
    Recite mi gde mogu da nabavim neku dozvolu da im oduzmem to , a moze u saradnji sa lovocuvarima posto sam i lovac.
    Ako tako nastave mi odgajivaci necemo moci da imamo stiglice za bastardiranje.
    Hvala
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by ticar ned 28 oľu - 18:52

    vasa_vr je napisao/la:Nije lose uhvatiti grdelina i to do 3-4 godisnje i to uz dozvolu od strane drustva, a hvatati svaki dan po 20 ptica i to sada u prolece kad idu u parovima, to je greota i strahota.Kod nas u Vranju na jugu je rasulo, cigani hvataju ptice i ne samo sto hvataju i prodaju badava, za pivo, nego sto ih drze u neverovatnim uslovima, bez vode , hrane i od 200 ptica koje uhvate za mesec dana ostanu im samo 5-6.
    Recite mi gde mogu da nabavim neku dozvolu da im oduzmem to , a moze u saradnji sa lovocuvarima posto sam i lovac.
    Ako tako nastave mi odgajivaci necemo moci da imamo stiglice za bastardiranje.
    Hvala

    zovi policiju.
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by many sri 4 sij - 20:53

    e tičaru ja sam zvao pa ništa

    Sponsored content


    ŠTO KAŽETE NA OVO Empty Re: ŠTO KAŽETE NA OVO

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sri 8 svi - 3:39.