Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+8
zvrcko sen
Boban NA
bocka
Branimir
Lazar
Dean
dr.nenad86
xyz
12 posters

    Novi tićarski forum, područje Srbije

    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by xyz čet 31 pro - 9:11

    http://avikultura.forumotion.net


    Sretno s novim forumom!


    Zadnja promjena: drazenxp; pet 19 oľu - 9:56; ukupno mijenjano 1 put.
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 čet 31 pro - 17:38

    Hvala drazene, tu smo da se druzimo i da saradjujemo jer ipak ovaj forum je prvi ovog tipa na nasim prostorima i drago mi je da sam ovde i da se druzimo sa vama i razmenjujemo isklustva u cilju postizanja boljih rezultata u odgoju i pticarenju uopste.....



    Srecna nova godina, i sve najlepse zelim svim clanovima foruma i puno dobrih ptica i jos boljih rezultata u 2010 godini....... santa

    Pozdrav cheers
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by xyz čet 31 pro - 17:52

    Nema na čemu Nenade! Cool
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by Dean čet 31 pro - 19:35

    Ma ja moram pitati, meni nije baš jasno nešto...čemu 10 foruma na istu temu, ionako je ptičara na našim prostorima malo, pa šta nije bolje da postoji jedan super i megaposjećen forum nego da ih je 10 na kojima su iste teme (koliko sam do sada skužio i isti ljudi), pa se onda na svim forumima prosipa ista pamet, ili još bolje sa jednog se prepisuje i objavljuje kao svoje na drugome, neznam, ali po meni je bolje da se svi okupimo oko jednog zahedničkog foruma i da se na njemu virtualnim putem svi družimo i razmjenjujemo iskustva nego da svako otvara svoj forum. Neutral
    Lazar
    Lazar


    Broj postova : 118
    Age : 36
    Registration date : 06.08.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by Lazar čet 31 pro - 19:51

    pa sigurno nije malo da svaka drzava ima po jedan forum i da svi oni zajedno rade, postoji makedonski jedan, hrvatski jedan i nekoliko srpskih ali na tim srpskim vlada opste rasulo, pogresni ljudi sa pogresnim delima i namerama, pa smo se sada okupili, sto bi se reklo probrano drustvo i pokrenuli jedan kako valja.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by Branimir čet 31 pro - 20:07

    Pa baš sam htio pitati je li na životu onaj forum što su ga osnovali neki naši bivši banirani članovi za područje Srbije? A ništa nego sretno vam bilo!
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 čet 31 pro - 22:31

    Dean je napisao/la:Ma ja moram pitati, meni nije baš jasno nešto...čemu 10 foruma na istu temu, ionako je ptičara na našim prostorima malo, pa šta nije bolje da postoji jedan super i megaposjećen forum nego da ih je 10 na kojima su iste teme (koliko sam do sada skužio i isti ljudi), pa se onda na svim forumima prosipa ista pamet, ili još bolje sa jednog se prepisuje i objavljuje kao svoje na drugome, neznam, ali po meni je bolje da se svi okupimo oko jednog zahedničkog foruma i da se na njemu virtualnim putem svi družimo i razmjenjujemo iskustva nego da svako otvara svoj forum. Neutral

    Deane prijatelju mi cemo se i dalje druziti ovde kao i do sada, a bogami i uzivo sada mozda jos vise uz puno dobrih gemisteka, malo kod vas malo kod nas..... Very Happy

    Ovaj forum je nastao sa idejom da bude jedini na tom prostioru i da se o onom vise nikada nista ne cuje, jer pogresni ljudi su se umesali u ono sto nikako nisu smeli da nam diraju i kvare a to je druzenje, razmena iskustava, i naravno puno dobrih poznanstva i prijateljstva jer nama pravim pticarima nije bitno ko je odakle svi mi pticari smo od krvi i mesa i svi smo pomalo ludi, ali za pticama, i naravno dobri ljudi sto je i najbitnije.....

    Pozdrav cheers
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 čet 31 pro - 22:32

    Hvala brane, dobrodosli su svi dobri ljudi tj. pravi pticari da se druzimo i pticarimo..........

    Pozdrav cheers
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by xyz pet 1 sij - 0:27

    Koliko cjenim Bocku i njegov forum, toliko i Nenada i Lazara, neka ljudi imaju forume gdje su baš ono domaći (iako su i ovdje, naravno), gdje vlada demokracija i poštivanje..

    ne gledam to sa strane da slabimo ovaj forum, nego ga dapače, ojačavamo..

    postaje ne samo centar svih rasprava, šta se tiće naših ljubimaca, nego čak i moćna raskrsnica koja vodi do kvalitetnih ljudi koji žive u drugim krajevima a imaju istu ljubav prema tićima.

    Ja imam vremena da pišem ovdje i da koliko-toliko upratim teme, nemam baš vremena i za druge forume..

    ali neka našim kolegama podrška, da im dobro krene, eto ja sam sretan što sam pomogao..
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 pet 1 sij - 8:18

    I mi smo drazene sretni sto je to tako i sto ste nas podrzali u zajednickom cilju, druzicemo se ko i do sada i srecni smo sto sada saradjuejmo i malo da poboljsamo nas imidz u okruzenju....


    Pozdrav cheers
    Lazar
    Lazar


    Broj postova : 118
    Age : 36
    Registration date : 06.08.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by Lazar pet 1 sij - 14:17

    Hvala svima !
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by bocka pet 1 sij - 17:12

    Sa obzirom da ovaj post na najboljem forumi mi je prvi u ovoj godini koristim priliku da na početku svim članovima Čestitam Novu 2010 godinu.

    I ja bi hteo dati jedan mali pridonest na ovoj temi a radi se o sledečemu, sa strane Lazara dobio sam zvaničnu pokanu da sarađujem sa novo otvorenom forumu u Srbiju i to sam oberučke prihvatio.

    Međutim istoga dana od samo Milovanih razloga bio sam banovan na njegovom forumu i prekinuta je naša dalja saradnja.
    Nažalost ovu situaciju iskoristio je i Drle i na njegovom forumu provokativno se ismejaavao i omalovažavao moj forum pa posle nekoliko prepiska saradnja i sa Drletom je prekinuta.

    Moram javno zahvalitise Draženu za našu međusobnu saradnju i poželio bi da ta saradnja se unapredi i sa novoosnovanom forumu u Srbiju.

    Ideju koju sam imao o obedinjavanje svih foruma moguča je ostvaritise sa tolerantnim i pravim ptičarima, ljude đentlmene i kosmopolite.

    Kao jedan od najstariih članova po godine apeliram do svih ptičara od bivše Jugoslaavije da se objedinnimo i usko sarađujemo jer "KAD SMO ZAJEDNO ONDA SMO I JAĆI"

    Pozdrav Bocka
    avatar
    Boban NA


    Broj postova : 324
    Age : 63
    Location : Srbija -Vranje
    Registration date : 19.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by Boban NA pet 1 sij - 19:05

    Pozdrav svima ja donekle delim misljenje Deana i Bocke, rasplinutost i mnogo foruma nece doneti nista novo, ali trebaju se korektno voditi i onda ce zaziveti, a naravno da ima jako malo ljudi koji se bave i vole ptice na ovim prostorima, te su ovi forumi dobra stvar da razmenimo misljenja, upoznamo se, druzimo.
    Lazar
    Lazar


    Broj postova : 118
    Age : 36
    Registration date : 06.08.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by Lazar pet 1 sij - 19:58

    bitno je da smo svi tu, forumi se medjusobno posecuju i bitno je da su dobri ljudi tu Wink
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by zvrcko sen sri 6 sij - 10:45

    Pozdrav novom forumu i moje viđenje situacije.......................

    najbolje bi bilo da na ovim prostorima funkcioniraju bar pet jakih foruma ali nas je malo i vrlo teško je držati kvalitet tema, a i mi ptičari smo samostalni igrači i jako je teško držati sve pod kontrolom da nema iskrica, vatre itd itd...svakako svaki forum će napredovati samo kvalitetom tekstova i kvalitetom sudionika..
    ovaj forum je prešao onu kritičnu masu sudionika i sigurno je da postojanje drugih foruma uveliko paše samo nama.......Svi ex članovi ovog foruma koji su banirani nisu našli za cilj napravit jači forum već se pod drugim nikovima kriju te prate isti. Oni nemogu pojedincima ali ni forumu napraviti štetu jer forum i njegovu kvalitetu čine tekstovi i rasprave .Nekažem da i mi moderatori nemamo grešaka ali ko radi taj i griješi, ali isto tako treba znati što je to dijalog bez podcjenjivanja i vrijeđanja. Treba će još puno radit na nama Moderatorima, da nemožemo biti aktivni sudionici u temi i moderatori. Ali otom potom

    zatvaranje u lokalne forume je kontraproduktivno i umjesto jačanja istog pojačava jaz, ljubomoru, zavist te su takvi forumi osuđeni na propast. Volija bi da griješim ali u praksi je to to.....................................................
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by zvrcko sen sri 6 sij - 10:54

    Ujedno Nenade moje mišljenje je da Vam je greška što se treba registrirat da bi pročita forum ....jer 95% ljudi prvo bar desetak dana čita teme po forumu da bi se potom registriralo....ja iz principa neću da se registriram u nešto što neznam kako je i gdje vodi....

    moje osobno mišljenje iskazano s najboljim željama
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 sri 6 sij - 15:58

    E zvrsko hvala na iskrenosti ali mislim da su svi nasi clanovi, clanovi i ovog najjaceg foruma na ovim prostorima, mi smo i dalje tu sa vama jer ste ok i jaka ekipa, i ne zelimo da slabimo niti jedan forum, tu smo druzimo se i pticarimo i dalje, nama se ta ideja rodila da napravimo ovaj forum sa cilejm da se resimo tih banovanih, kvazi ticara kojima je bitniji licni interes od naseg pticarstva.... Forum je zakljucan " ZA SADA" zbog raznih okolnosti ali jos malo i bice slobodan za sve ticare dobre volje, da se druzimo i da pticarimo.... Ovim putem te pozivam zvrcko da svojim znanjem i iskustvom pomognes i ojacas nas forum u cilju bacanja u zaborav onih " BANOVANIH I ISTERANIH NEPTICARA" kojima je bitnije da vode trac rubriku nego ticarenje, e mi smo hteli da se ogradimo od tih nepticara i zato smo napravili ovaj forum.....

    Pozdrav cheers
    grujo
    grujo


    Broj postova : 244
    Age : 44
    Location : Srbija,Kraljevo
    Registration date : 30.12.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by grujo uto 12 sij - 17:34

    Drago mi je da se kod nas u Srbiji otvorio jos jedan forum na temu ptica,a koliko vidim to su nasi prijatelji iz Nisa ako se ne varam.I jos je bolja stvar sto na njega moras prvo da se ulogujes pa da udjes ,tako da moze da se proprati svako,ekstra.Nadam se da nece biti poput onog naseg ,Ptice pevacice Fauna Evrope,gde jedan od moderatora iznosi neke lazi u korist novoosnovanog drustva PPFE i dovodi u zabludu druge forumase a uostalom to radi ceo upravni odbor koliko vidim.
    Neka pravila se moraju postovati a svima nama je u interesu da nesto sto je dobro i opstane,zato vam zelim puno uspeha u stvaranju foruma isve najbolje!!!!
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 sri 13 sij - 14:17

    Hvala grujo hvala, o tom necemo vise vise jer ne zasluzuje da mu se pomene niti ime niti to drustvo koje ne postoji,, ovo je pticarski forum i svako je dobrodosao, na onom forumu je jednoumlje i o svemu se prica samo ne o pticama iznose se neke lazi i obmanjuje narod sve u cilju licne propagande i neke koristi ali koliko vidim ne uspeva mu niti ce, jer ima dosta normalnih ljudi koji su odavno popbegli sa tog mesta.....

    Pozdrav cheers
    grujo
    grujo


    Broj postova : 244
    Age : 44
    Location : Srbija,Kraljevo
    Registration date : 30.12.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by grujo sri 13 sij - 19:08

    Znaci nisam jedini koji je to provalio!!!!!
    echeberija
    echeberija


    Broj postova : 209
    Age : 35
    Location : Leskovac
    Registration date : 07.06.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by echeberija čet 14 sij - 15:01

    Nisi jedini, oko 40 clanova na novom forumu koji su banovani na tom FAKE , imaju ukupno preko 50,60% svih postova na njemu , a delom ima i autorskih. A po pravilima tog foruma oni su vlasnistvo administratora.
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 čet 14 sij - 17:25

    Ljudi nemojte vise o tom stvorenju, s tim smo zavrsili...... On ce sam sebe da smesti tamo gde mu je mesto.... Laughing

    Pozdrav cheers
    sestoperac
    sestoperac


    Broj postova : 896
    Age : 47
    Location : Podgorica, Crna Gora
    Registration date : 07.11.2008

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by sestoperac čet 14 sij - 20:11

    echeberija je napisao/la:Nisi jedini, oko 40 clanova na novom forumu koji su banovani na tom FAKE , imaju ukupno preko 50,60% svih postova na njemu , a delom ima i autorskih. A po pravilima tog foruma oni su vlasnistvo administratora.

    Dobra statistika Very Happy
    grujo
    grujo


    Broj postova : 244
    Age : 44
    Location : Srbija,Kraljevo
    Registration date : 30.12.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by grujo pet 15 sij - 23:29

    Ja sam skoro banovan sa tog foruma zato sto sam izneo istinu na videlo i pitao ih nekoliko puta :
    Koliko divljih ptica sme da se drzi u kavezima ili u kuci?
    Sta ste vi kao udruzenje ucinili povodom toga?
    Naravno da mi niko nije mogao dati taj odgovor pa cak ni clanovi njihovog nazovimo upravnog odbora,a jedan od njih moj Kraljevcanin je skoro uhvacen na delu u krivilovu divljih ptica i ta ista osoba prosipa po forumu kako to ne treba raditi i da se oni zalazu za to,ha ha!!
    Zbog takvih stvari tom forumu nije daleka buducnost!!!
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by dr.nenad86 sub 16 sij - 1:37

    Da bi postojao Uo prvi i najosnovniji uslov je da postoji drustvo, toga nema tako da nema ni Uo, pokusavaju da obmanjuju nerod takozvanim drustvom koje ce doneti legalizaciju a zna se da jedino SOF to moze uciniti i da je jeedini legitimni predstvanik i niko drugi pa ni ti krivolovci..... Laughing

    Pozdrav cheers

    Sponsored content


    Novi tićarski forum, područje Srbije Empty Re: Novi tićarski forum, područje Srbije

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 7:59.