Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE

    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE Empty PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE

    Postaj by many čet 12 stu - 21:27

    Evo otvorio bih zanimljivu temu a tiče se prije svega onih koji pamte godine kad je prema mom mišljenju bilo više ptica ja imam 34 ali ima tu i deda koji se sječaju cičih zima ,a i
    ptica koje su prije znale doči ali sada više ne,prema prići koju sam ćuo sad ne znam koliko je istinita da je jedan tip sedamdesetih godina ulovio češljugara usred zagreba sa potpuno crvenom glavom major veli ili podvrsta,mit ili istina,da li ima takvih češljugara uopče!
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE Empty Re: PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE

    Postaj by ticar pet 13 stu - 5:46

    many je napisao/la:Evo otvorio bih zanimljivu temu a tiče se prije svega onih koji pamte godine kad je prema mom mišljenju bilo više ptica ja imam 34 ali ima tu i deda koji se sječaju cičih zima ,a i
    ptica koje su prije znale doči ali sada više ne,prema prići koju sam ćuo sad ne znam koliko je istinita da je jedan tip sedamdesetih godina ulovio češljugara usred zagreba sa potpuno crvenom glavom major veli ili podvrsta,mit ili istina,da li ima takvih češljugara uopče!

    ima ja sam prije 10-12 godina uhvatio majora ali sam ga pustio jer mi je bilo rečeno da bilaći slabo pivaju.
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE Empty Re: PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE

    Postaj by many pet 13 stu - 11:28

    ja ih za hladnijih zima svake godine vidim u dvorištu,ali ovo za boju nisam vidio da li uopče postoji takva varijacija!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE Empty Re: PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE

    Postaj by many čet 7 sij - 16:28

    usput bilači ili majori koji stvarno dođu k nama za jakih zima pjevaju jednako ako ne i jače i bolje od običnih ali kako koji!

    Sponsored content


    PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE Empty Re: PRIČE IZ DAVNINE I BLIZINE

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 2 svi - 12:14.