Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    A jesmo li mi ptičari posebne biljke? Empty A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    Postaj by Fago sri 11 stu - 22:51

    Često mi je žao kad se ražestim na Forumu.
    Pogotovo kad pođem na neki strani forum, pa vidim kako se stvari mogu riješiti na kulturan način prepun dobre atmosfere i smijeha. I kad ljudi skrenu s neke teme, opet ostanu ljudi...

    Naravno da smo svi mi jedinke i da je normalno da imamo različita mišljenja, ali treba li se pri tome vrijeđati?

    Često zaboravljamo da smo svi mi ovdje jer volimo ptice i trebao bi nam svima biti cilj proširiti ovu zarazu na druge, jer samo s povećanjem zaljubljenika u ptice možemo očekivati dizanje razine ovog prelijepog hobija.

    Stoga, ponavljam ono što bi svi trebali, tu i tamo, pročitati:

    Dobrodošao/la na Forum Ptice Pjevice!

    Jedan od glavnih ciljeva Foruma je da bude u službi svih ljubitelja ornitologije i uzgoja ptica, kao mjesto susretanja, upoznavanja, edukacije i prenošenja novih iskustava , kako bi imali što više pravih informacija s nadom da će one doprinjeti kvalitetnijem i razumnijem poimanju uzgoja ili pak samog držanja ptica.
    Forum je zajednica u kojoj svaki član može podijeliti svoje znanje sa ostalima ili ga usporediti u punoj slobodi, no naravno, poštujući neka pravila mirnoga suživota i uzajamnog poštovanja. Pravila koja često bivaju svojevoljno i rado prekršena, te smo zbog toga utvrdili ova postavke koje svaki član Foruma mora poštovati, po cijenu isklučivanja sa Foruma.
    Radi toga ti preporučujemo da ih pažljivo pročitaš i da ih se pridržavaš kako bi Forum ostao i dalje, zanimljiv, čitljiv i svima koristan.

    Lijep pozdrav,
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    A jesmo li mi ptičari posebne biljke? Empty Re: A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    Postaj by xyz sri 11 stu - 23:34

    Kao šta Sen jednom reče, tičari su vrlo jaki individualci.

    Tako da je normalno da se svi mi koji put ražestimo, ali opet se stvari smire i dođe sve na svoje Cool

    Recimo meni je zakon čitati "grdelinaške" rasprave, iako me koji put umore te zijade i kolombari.

    Točno se vidi kroz ljude karakter najdraže im ptice, žeste se, non-stop Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    A jesmo li mi ptičari posebne biljke? Empty Re: A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    Postaj by Gost čet 12 stu - 5:15

    bravo fago ,bravo drazene,i ja ipak mislim da se niko netreba zestiti ili ljutiti jer nisu svacija misljenja ista tako da treba svakog poslusati sta kaze pa makar i nije u pravu.jbg nemamo svi ista misljenja o pticama(vrstama ptica).
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    A jesmo li mi ptičari posebne biljke? Empty Re: A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    Postaj by many čet 12 stu - 12:15

    isto kao i pčelari samo ti su ludi skros,jedan čovjek je htio da skupi sve pčelare u zg da naprave jaku udrugu da imaju bolju prodaju meda,ma kakvi sve se raspalo svaki je mislio da zna više od onog drugoga svađe i prepucavanja taština ma užas.Mi nismo takvi po sebi znam ovdje je bitno primati i prenositi znanje a ne samo svoje gurati kao pravo i nikako drugačije!
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    A jesmo li mi ptičari posebne biljke? Empty Re: A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    Postaj by Branimir čet 12 stu - 15:23

    Ma ne treba se nitko žestiti, bolje je kada se ljudi razlikuju po svojim mišljenjima jer znači da imaju stavove, a ne da se krpaju iza drugih, nema tu nikakvih svađa, sve je to da ovaj forum bude još bolji i trajniji!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    A jesmo li mi ptičari posebne biljke? Empty Re: A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    Postaj by many pet 13 stu - 11:30

    čovjek uči dok je živ a ja se toga držim a vi...?

    Sponsored content


    A jesmo li mi ptičari posebne biljke? Empty Re: A jesmo li mi ptičari posebne biljke?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 9:53.