Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+14
budisic
mipticar
ticar
malinois
PESTI
faganel
dubrovcanin
Dean
pippo
Branimir
Fago
ikayke
kreso
seadriver
18 posters

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    dubrovcanin
    dubrovcanin


    Broj postova : 21
    Age : 33
    Location : dubrovnik
    Registration date : 04.10.2009

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by dubrovcanin pet 20 stu - 21:42

    Mi smo u ponoc u Puli..vidimo se:)
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by kreso pet 20 stu - 23:09

    Samo pomalo ekipa ja u nedilju u 5 ujutro krecen put Reggia vidimo se naravno ko bude tamo !
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean pet 20 stu - 23:51

    Evo dogovoren je naki "date" u 10:00 na standu od Alceda, pa ko je u blizini neka se javi...

    i važna napomena - OBAVEZNO ponesite neke domače rakijuštine zbog dezinfekcije grla i ubijanja virusa - to je najučinkovitiji ljek protiv "njok njok" gripe redovito ispiranje grla rakijuštinom :-) cheers
    faganel
    faganel


    Broj postova : 177
    Location : SPLIT
    Registration date : 06.06.2009

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by faganel sub 21 stu - 0:05

    Večeras sam malo pogledao rezultate kanarinaca pjeva (MALINOIS WATERSLAGER) i čestitam Malinois i Marinu na učestvovanju. Marinu posebno čestitam na ostvarenim rezultatima:22.mjesto u pojedinačnom sa 117 bodova (od 153 ptice) i 24.mjesto u kolekciji (od 94 kolekcije).
    Posebno me raduje uspjeh našeg prijatelja Slovenca Furlana: 4.mjesto u kolekciji sa 455 bodova i 9. i 16. mjesto u pojedinačnome sa 123 odnosno sa 120 bodova.
    MOMCIMA SVAKA ČAST.
    faganel
    faganel


    Broj postova : 177
    Location : SPLIT
    Registration date : 06.06.2009

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by faganel sub 21 stu - 17:11

    Jutros sam "prolistao" i ostale kategorije ptica, da vidim ,koliko je naših /cijela republika) uzgajivača učestvovalo. Nisam pronašao ni jednoga, istina, popis je rađen samo za prva 3 mjesta.
    Tim više još jednom velike čestitke Malinois i Marinu koji su jedini prezentirali svoje Društvo i sve hrvatske uzgajivače na toj manifestaciji,koja je, kako reče jedan forumaš, za tičare veča fešta od Božića. Reče se: LAKO JE BITI PROROK U SVOME SELU.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Branimir sub 21 stu - 21:34

    Pridružujem se čestitkama, dečki svaka čast!
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean ned 22 stu - 16:08

    I ja cestitam "deckima" zao mi je sto je bilo NC ali čuo sam vec ranije da je bilo problema po putu ... (tako da nisam uplatio kladionicu :-))

    vjerojatno ce nam Aco i Fredi dati iscrpniji izvjestaj kad se vrate iz Reggia (oni danas idu po ptice)...

    sto se mene tice, Reggio uspjesno apsolviran - kupio sam sve što sam planirao (i više), uništio sam sve eure koje sam ponio :-), na granici nije bilo suvišnih pitanja, družio sam se sa kolegama ptičarima i stvarno sam jučer uživao...

    jedino je kad se na kraju krene doma uvijek konstatacija kako nisam uspio kvalitetno pogledati cijelu izložbu - (naravno da sam dobro pogledao ono šta me zanimalo) ali onda smo malo izračunali i došli do zaključka i da sam cijelo vrijeme koje sam jučer proveo u Reggio samo hodao uz panoe i gledao: imao bi točno 47 sec da pogledam svaku pticu, ma veselje jedno :-):-), onda kad smo vec racunali...izracunali smo da je tamo jucer bilo barem 5000 posjetioca x 9 eura koliko kosta ulaznica cheers cheers , a di su novci za standove, kaveznine i šta ja znam šta još sve ne, tako da mislim da nema zime za ovu Izložbu, trajat če sigurno još dugo dugo (ovo je bila jubilarna 70a poredu)... ko nije imao prilike to vidjeti, neka odmah počne štedjeti eure za dogodine i rezervirati godišnji, živioooo Reggio


    Very Happy
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Branimir ned 22 stu - 21:36

    Taj iznos je skoro pa ko naš godišnji proračun! Very Happy Bitno da ste se vratili zadovoljni!
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke ned 22 stu - 22:43

    Evo da i ja sta napisem....

    Kao i svake godine do sada jedinstvena manifestacija za nas kojima su ptice i uzgoj ne samo hobi za 'kad imamo vremena'...

    Vrhunac izlozbene sezone, nabavke ptica , opreme i svega potrebnog za nadolazecu uzgojnu sezonu... 20000 izlozenih i ocijenjenih ptica, i valjda troduplo toliko na prodaji....

    Svega za vidjeti... stvarno svih oblika boja velicina.... cijene ptica od kojih 20 € do valjda 5000€ po komadu... pa koliko tko moze

    Ja sam zadovoljan narucenim i kupljenim... ima se materijala za seznu... jos samo da dode cura iz Dugog sela... i kompletirali smo igrace i igracice.... Smile
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by kreso ned 22 stu - 22:59

    Evo ja sad iz Reggia sta da kazen samo ponovit Ikine i Deanove rici ,gust je prevelik i uzivanje u Pippovon druzenju je neopisiv ,smijanja do suza , pa do ponovnog druzenja s Acon i njegovog prijatelja Fredija i ostale druzine malinoasa iz samog vrha , presavrseno i premalo vremena reka bi ali san na sricu kupija sve sta san tija ,jedini minus zaboravia san fotoaparat tako da od slika nula bodova ovi put bice bolje dogodine!
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by kreso ned 22 stu - 23:03

    samo jos nesto jel ko vidija Merla od vas u Reggiu
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean pon 23 stu - 0:01

    Merla nisam vidio ove godine...što se tiče ekipe za ovu godinu i ja sam kompletirao momčad Very Happy, imam još par komada (uvjetno rečeno) viška...tako da ako nekom treba satineta žutih neka se slobodno javi...
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 23 stu - 0:02

    Sta si na kraju uzeo

    zaboravio sam Smile

    I ocekujemo nove slike kad bude sve slozeno
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean pon 23 stu - 0:10

    he he slike kad bude sve slozeno :-) ali imam posla jedno 15 dana jer moram i volijeru prepravljat, pa farbanje i tako... kad završim apoteku slikat cu :-)

    od ptica sam uzeo par ahat topaza (žuti x bijeli), jednog ahat onixsa (žuti)- jednu ahat normal ženku (žutu) i jednu satinetku (žutu)- kvaliteta puuuno bolja nego sam očekivao, slikat ču kad uhvatim vremena, posebno mi se svidja ovaj onix - šteta što nije bilo ženki na ponudi, tako da moram prvo nosioce proizvesti, ali ptica mi se previše svidjela i nisam mogao odoliti Very Happy Very Happy
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Fago pon 23 stu - 0:14

    Ma bilo je fenomenalno, kao i svaki put Very Happy
    I naravno prekratko, kao i svaki put Sad

    Uglavnom, ja sam uživao, kupio sam sve što mi je trebalo, bacio oko na izložbu i to ciljano pregledao u 1,5 sat prvake u klasama koje me diraju u srce Very Happy

    Vido masu dobrih ljudi i upoznao nove. Bilo mi je super, jedino da još nismo imali veselje preko carine...

    Žao mi je što nisam mogao sresti MARINa i malinoisa, jer smo bili u druge dane, ali im ovdje od srca čestitam na velikom i hvalevrijednom sudjelovanju na ovakvoj internacionalnoj izložbi.
    cheers

    P.S. malinois, ma ja ću platit pivu cheers

    Pozdrav,
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 23 stu - 0:31

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R19

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R2

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R20

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R21

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R22

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R23

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R24

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R25

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R26

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R27
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 23 stu - 0:32

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R35

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R36

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R37

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R38

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R39

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R4

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R40

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R41

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R42

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R43
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 23 stu - 0:34

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R44

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R45

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R46

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R47

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R48

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R49

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R5

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R50

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R51

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R52
    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R53

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R54

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R55

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R56

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R57

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R58

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R59

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R6
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 23 stu - 0:36

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R60

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R61

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R62

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R63

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R64

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R65

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R66

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R7

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R8

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R9
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean pon 23 stu - 0:36

    super slike ika, na kojim ti je postavkama bi oaparat ??
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 23 stu - 0:38

    Predodzba.....

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 R80
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 23 stu - 0:39

    C/P s talijanskog foruma... sta mislis da ja imam tamo vremena slikavati...i da imam ovakav aparat... hehe... svi euri ostali po standovima.... Smile
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by PESTI pon 23 stu - 12:08

    ikayke je napisao/la:C/P s talijanskog foruma... sta mislis da ja imam tamo vremena slikavati...i da imam ovakav aparat... hehe... svi euri ostali po standovima.... Smile

    Ja bi i aparat bio prodao da sam bio na izložbi..... Laughing
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Branimir pon 23 stu - 16:39

    Prekrasno! cheers
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by malinois pon 23 stu - 21:18

    Pozdav forumasi

    Nakon cetiri dana pticarenja po Italiji i Sloveniji NAPOKON DOMA.
    Mrtav sam umoran ali pokusat cu iskomentirat izlozbu i natjecanje u Reggia Emiliji.
    Nije mi prvi put posjetit tu izlozbu a nadam se ni zadnji.Ipak je ova izlozba sami VRH pticarstva.Izlozbeni dio je fenomenalan kao sta se vidi iz prilozenih slika ,a sta se tice prodajnog djela LUDNICA.Ne postoji ptica koja nije prisutna u R.E. ,i to ne jedna nego iz svake klase ,veliki broj.
    Ove godine Marin i ja smo posjetili Riggiu u nedjelju.Morali smo pokupit nase ptice koje su bile na natjecanju.Ocekivali smo dosta manje svijeta i ptica ali prevarili smo se.Ipak je i nedjelja dan kad je u Reggi jako zivo.Nismo imali puno vremena obilazit izlozbu i prodajni dio.Slobodno vrijeme smo iskoristili poislusat malinoe i kupiti potrebne sitnice za predstojecu uzgojnu sezonu.
    Duzi period smo prisutni na izlozbama u Italiji i iskoristili smo svo slobodno vrijeme druzeci se s dugogodisnjim poznanicima, uzgaivacima i naravno nasim PIPPOM i KRESOM.Do sada sam imao praksu napravit koju fotku sa izlozbi ali ovaj put samo jedna ,zajednicka Fredi,Pippo i Aco.Dovoljna je.
    Pokusat cu iskomentirat nase ucestvovanje na izlozbi.Nije bilo lako.Otici u Italiju 2 puta u sedam dana malo ljudi je spremno uraditi.Nosili smo po jednu kolekciju i po 2 ptice pojedinacno.Kako smo ih nosili ?To znaju nase ptice a i mi.Ptice smo spakirali u kutiju JADRO keksa i krenuli na natjecanje u najjacu konkurenciju Italije.Sta ocekivati?Ali dobro ,svaka skola se placa.Sad smo sigurni da vise necemo nositi ptice na ovaj nacin.Maltretiramo sebe a i malinoe koji tamo trebaju pjevat.O pretrpljenim strahovima na granici ne treba govorit.To znaju samo oni koji su se izlagali takvim rizicima .
    Zahvaljivam se Zeljku Furlanu na gostoprimstvu i naravno svim iskrenim podrskama .Ako ima neiskrenih ,evo im nek uzivaju.

    Very Happy Very Happy Very Happy 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Izlozbeptica060.th

    Bit u Reggi a ne javit se Pippu !!!! To je nemoguce.Pippo je king 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Izlozbeptica054.th
    Fago ,pivu pijemo svakako Very Happy

    Sponsored content


    70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 70^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 12 svi - 12:25.