Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


3 posters

    dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak

    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak Empty dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak

    Postaj by refa95 pon 12 lis - 21:02

    Dali mi neko moze reci kako se krecu cjene za ovu vrstu kanarinaca
    aleksandar
    aleksandar


    Broj postova : 18
    Location : makedonija-skopje
    Registration date : 01.02.2009

    dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak Empty Re: dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak

    Postaj by aleksandar ned 25 lis - 23:28

    refa95 je napisao/la:Dali mi neko moze reci kako se krecu cjene za ovu vrstu kanarinaca


    od 30 do 50 evr komad zavisi od kvalitet
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak Empty Re: dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak

    Postaj by ikayke ned 25 lis - 23:37

    Neznam gje su takve cijene... ali ako su takve i ako ptice iole na nesto slice onda su jako povoljne... u italiji malo kvalitetnija ptica 100€ komad
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak Empty Re: dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak

    Postaj by refa95 pon 26 lis - 9:04

    hvala na odgovorima
    avatar
    Gost
    Gost


    dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak Empty Re: dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak

    Postaj by Gost čet 3 pro - 23:08

    Za ovu zenku kupio sam jednog exstra kanarinca u Banja Luci je bio prvi a u Zeninci drugi to je zuti ahat e sad sam njega konto stviti da pari tu zenku e jos me zanima koji bi joos muzijak mogao ici za ovu zenku ako mozete da kazete.Znam da cu od njih dvoje dobiti sve bijele i zute ahate koji su svi nosioci topaza .Pa me jos nesto interesuje tu ticad sto cu dobiti za njih neznam koji bi muzijaci odgovarali vjerovatno topaz za zenke a za muzijake topazka pa sam mislio pariti sina i mater a oca i kcer ne mogu jer nebi dobio topaze.

    Sponsored content


    dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak Empty Re: dominantno bijela ahat topaz zenka/muzijak

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sri 8 svi - 5:13.