Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    ja sudija :)

    Lazar
    Lazar


    Broj postova : 118
    Age : 36
    Registration date : 06.08.2008

    ja sudija :) Empty ja sudija :)

    Postaj by Lazar pet 5 ruj - 18:35

    danas sam zvao tipa koji je neko i nesto u ovom sumadijskom okrugu i evo sta je potrebno ovde za sudiju, morma d abudem uclanjen u drustvo, da izlazesm svoje ptice na 10 takmicenja i + 3 savezna e sad, posle toga idem za polaganje itd, e sad od ptica ja imam malince i stiglice tako da to ne planiram da izlazem, nacicu neke zebe ili tako nesto jer mi ne pada na pamet da vozim pticu i da je mucim na kakvoj izlozbi a da je to za mene vredna ptica (ne po parama) i sada sam u dilemi, pre svega u koje drustvo da se uclanim posto drustvo ne postoji u mom gradu i sta od ptica da uzmem!?!?! i da... za jedno 2 i po godine Smile bicu sudija ehhehehhe lol! cheers afro king
    avatar
    Gost
    Gost


    ja sudija :) Empty Re: ja sudija :)

    Postaj by Gost pet 5 ruj - 21:24

    Lazar je napisao/la:danas sam zvao tipa koji je neko i nesto u ovom sumadijskom okrugu i evo sta je potrebno ovde za sudiju, morma d abudem uclanjen u drustvo, da izlazesm svoje ptice na 10 takmicenja i + 3 savezna e sad, posle toga idem za polaganje itd, e sad od ptica ja imam malince i stiglice tako da to ne planiram da izlazem, nacicu neke zebe ili tako nesto jer mi ne pada na pamet da vozim pticu i da je mucim na kakvoj izlozbi a da je to za mene vredna ptica (ne po parama) i sada sam u dilemi, pre svega u koje drustvo da se uclanim posto drustvo ne postoji u mom gradu i sta od ptica da uzmem!?!?! i da... za jedno 2 i po godine Smile bicu sudija ehhehehhe lol! cheers afro king


    ...neka ti je sa srećom!!!! Very Happy
    -samo nemoj odustajati od toga !!!1 Very Happy Very Happy cheers cheers
    Lazar
    Lazar


    Broj postova : 118
    Age : 36
    Registration date : 06.08.2008

    ja sudija :) Empty Re: ja sudija :)

    Postaj by Lazar sub 6 ruj - 0:26

    ajde dogovoricemo se, do kad mogu da se prijavim i da narucim prstenje???
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    ja sudija :) Empty Re: ja sudija :)

    Postaj by ticar sub 6 ruj - 2:32

    ja sam iz hrvatske ali ako je kod nas prva tura već narućena onda je ja mislim i kod vas,a učlaniti se možeš kad hoćeš.
    steva318
    steva318


    Broj postova : 286
    Age : 42
    Location : Beograd
    Registration date : 09.06.2008

    ja sudija :) Empty Re: ja sudija :)

    Postaj by steva318 sub 6 ruj - 12:17

    milan-pi je napisao/la:Evo možeš u našem društvu. Obuhata sve ptice od zebica, preko šumskih do golubova,fazana i papagaja. Članarina 300 din.

    300 dinara ??!! Covece,u nasem beogradskom je 1000 din.Ala nas deru...
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    ja sudija :) Empty Re: ja sudija :)

    Postaj by ticar sub 6 ruj - 17:45

    kod nas je prva tura bila do 01.08
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    ja sudija :) Empty Re: ja sudija :)

    Postaj by dr.nenad86 sri 22 tra - 17:17

    danas sam zvao tipa koji je neko i nesto u ovom sumadijskom okrugu i evo sta je potrebno ovde za sudiju, morma d abudem uclanjen u drustvo, da izlazesm svoje ptice na 10 takmicenja i + 3 savezna e sad, posle toga idem za polaganje itd, e sad od ptica ja imam malince i stiglice tako da to ne planiram da izlazem, nacicu neke zebe ili tako nesto jer mi ne pada na pamet da vozim pticu i da je mucim na kakvoj izlozbi a da je to za mene vredna ptica (ne po parama) i sada sam u dilemi, pre svega u koje drustvo da se uclanim posto drustvo ne postoji u mom gradu i sta od ptica da uzmem!?!?! i da... za jedno 2 i po godine Smile bicu sudija ehhehehhe lol! cheers afro king



    Za sudijskog pripravnika srpske ornitoloske federacije ti je potrebno:
    1.da si clan nekog drustva
    2.da je drustvo clan saveza
    3.da se takmicis s'pticama vec 3 god i da imas rezultate s'pticama za koje zelis da budes sudija
    4.da te drustvo predlozi savezu za sudijskog pripravnika
    5.da polozis pripravnicki ispit
    A ONDA
    1.trebas prvo stazirati na izlozbama 3 drzavna sampionata i 10 lokalnih izlozbi (najmanje 3 god. mora da prodje od dana polaganja pripravnickog ispita)
    2.posle toga polazes ispit pred komisijom
    3. ispit se sastoji od teorijskog i prakticnog dela

    NADAM SE DA TI JE SAD MALO JASNIJE KAKO MOZES POSTATI SUDIJA

    Sponsored content


    ja sudija :) Empty Re: ja sudija :)

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 11:39.