Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    avatar
    Gost
    Gost


    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by Gost sri 24 lip - 17:23

    Miljac Bravo, vrijeme je da netko pokaže ovim domaćim talijanima kako se uzgajaju štiglići. farao farao P.S. Ipak si ti Belgijska škola
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Re: Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by Dean sri 24 lip - 17:39

    Blattner je napisao/la:Miljac Bravo, vrijeme je da netko pokaže ovim domaćim talijanima kako se uzgajaju štiglići. farao farao P.S. Ipak si ti Belgijska škola

    gospon Blattner domaći talijani su imali prve majore još tamo negdje 21.04, pogledaj u temi trenutna faza...

    P.S. Miljac sorry što spamam temu ali morao sam se javiti na otvorenu provokaciju...
    avatar
    Gost
    Gost


    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Re: Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by Gost sri 24 lip - 17:54

    Dean je napisao/la:
    Blattner je napisao/la:Miljac Bravo, vrijeme je da netko pokaže ovim domaćim talijanima kako se uzgajaju štiglići. farao farao P.S. Ipak si ti Belgijska škola

    gospon Blattner domaći talijani su imali prve majore još tamo negdje 21.04, pogledaj u temi trenutna faza...

    P.S. Miljac sorry što spamam temu ali morao sam se javiti na otvorenu provokaciju...
    Poštovani gospodine Udovičiću pa zar ste vi sebe pronašli ovdje, zbog čega je talijansko najbolje kad već godinama Holandija i Belgija tuku sve i najači su, osim Engleza ali poznato je zašto ne nose svoje ptice, žao mi je ali vi kao nekakav sudac bi mogli imati malo više respekta prema drugim boljim i kvalitetnijim uzgajivačima nego što su talijani. VRLO DOBRO ZNATE ČIJE PTICE TALIJANI PRODAJU U REĐI U 11 MJESECU.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Re: Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by zvrcko sen sri 24 lip - 18:18

    ha ha bhza blettner ima ovaj put pravo ......



    .Talijani -trgovci bez imalo savjesti ..............
    Belgija- uzgajivači koji prodaju svoje viškove ali neće varat ......A i njihovi trgovci točno klasificiraju kvalitet od škarta i tako prodaju (Tilens)

    TALIJANI su zadnjih godina toliko ušli u sve pore (pa i suđenja) da je nekad naočigled neobjektivnost istih...sve govore prstenovi koji jedino FOI nije htio prihvatit te su se isto takmičili ... cijelo vrijeme forsiraju neke nove linije koje svi prihvaćaju ,,, jer nam se nametne
    .............................................................................................................................................................................................................................. itd itd

    Talijani su jaki kao savez jaki uzgajivački iza njih stoji cijela industrija ali to neznači da su najbolji i da je uvjek nagrađeno najkvalitetnije,,, forsiraju bodovne maximale 92,93 boda ijako realno neke ptice to ne zaslužuju . Skloni teatralizaciji u svemu.....


    Zadnja promjena: zvrcko sen; sri 24 lip - 19:41; ukupno mijenjano 2 put/a.
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Re: Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by Dean sri 24 lip - 18:18

    Blattner je napisao/la:
    Dean je napisao/la:
    Blattner je napisao/la:Miljac Bravo, vrijeme je da netko pokaže ovim domaćim talijanima kako se uzgajaju štiglići. farao farao P.S. Ipak si ti Belgijska škola

    gospon Blattner domaći talijani su imali prve majore još tamo negdje 21.04, pogledaj u temi trenutna faza...

    P.S. Miljac sorry što spamam temu ali morao sam se javiti na otvorenu provokaciju...
    Poštovani gospodine Udovičiću pa zar ste vi sebe pronašli ovdje, zbog čega je talijansko najbolje kad već godinama Holandija i Belgija tuku sve i najači su, osim Engleza ali poznato je zašto ne nose svoje ptice, žao mi je ali vi kao nekakav sudac bi mogli imati malo više respekta prema drugim boljim i kvalitetnijim uzgajivačima nego što su talijani. VRLO DOBRO ZNATE ČIJE PTICE TALIJANI PRODAJU U REĐI U 11 MJESECU.

    - hah daleko od toga da je talijansko najbolje...jedino sam ja osobno bolje upoznat sa talijanskim uzgajivačima zbog poznavanja jezika...dapače jako bi volio da mogu jednako tako pratiti i belgijance i njemce

    - sebe sam pronašao ovdje jer ste me ranije jednom prilikom poslali da u Italiju idem tražiti recepte

    - stvarno neznam zašto i gdje to Belgijanci ne nose svoje ptice ?

    - Ja ni kao sudac a ni kao čovjek ne dijelim ljude na talijane i belgijance ni crnce ni bjelce, neko je čovjek a neko je šupak bez obzira čiju ima putovnicu...

    - talijani (preprodavači a to je u Reggio njih 80%) prodaju uglavnom belgijske ptice koje belgijanci škartiraju a ovi opet to kupe za male pare i onda to prodaju nama :-(

    moraš znati a i svi koi kupuju ili su kupovali grdeline u Reggio da to nije baš najpametniji potez koi mogu napraviti...zato se uostalom puno ljudi i razočaralo u majore jer su kupovali u Reggio to su majori koi su iz Belgije uvezeni samo az tu priliku, a poštp poznaješ prilike u Belgiji onda znaš da i tamo ima "uzgajivača" koi pak PROIZVODE majore koje če utopiti preprodavačima .....bla bla shvatili ste :-)
    avatar
    Gost
    Gost


    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Re: Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by Gost sri 24 lip - 19:29

    zvrcko sen je napisao/la:ha ha bhza blettner ima ovaj put pravo ......



    .Talijani -trgovci bez imalo savjesti ..............
    Belgija- uzgajivači koji prodaju svoje viškove ali neće varat ......A i njihovi trgovci točno klasificiraju kvalitet od škarta i tako prodaju (Tilens)

    Te su zadnjih godina toliko ušli u sve pore (pa i suđenja) da je nekad naočigled neobjektivnost istih...sve govore prstenovi koji jedino FOI nije htio prihvatit te su se isto takmičili ... cijelo vrijeme forsiraju neke nove linije koje svi prihvaćaju ,,, jer nam se nametne
    .............................................................................................................................................................................................................................. itd itd

    jaki su kao savez jaki uzgajivački iza njih stoji cijela industrija ali to neznači da su najbolji i da je uvjek nagrađeno najkvalitetnije,,, forsiraju bodovne maximale 92,93 boda ijako realno neke ptice to ne zaslužuju . Skloni teatralizaciji u svemu.....
    Belgijanci već godinama imaju praksu, hvala bogu to su i dokazali dok ovi pišu literature, i navedite mi koja to industrija stoji iza belgijanaca bounce
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Re: Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by zvrcko sen sri 24 lip - 19:38

    Blattner je napisao/la:
    zvrcko sen je napisao/la:ha ha bhza blettner ima ovaj put pravo ......



    .Talijani -trgovci bez imalo savjesti ..............
    Belgija- uzgajivači koji prodaju svoje viškove ali neće varat ......A i njihovi trgovci točno klasificiraju kvalitet od škarta i tako prodaju (Tilens)

    TALIJANI su zadnjih godina toliko ušli u sve pore (pa i suđenja) da je nekad naočigled neobjektivnost istih...sve govore prstenovi koji jedino FOI nije htio prihvatit te su se isto takmičili ... cijelo vrijeme forsiraju neke nove linije koje svi prihvaćaju ,,, jer nam se nametne
    .............................................................................................................................................................................................................................. itd itd

    (Talijani su jaki kao savez jaki uzgajivački iza njih stoji cijela industrija ali to neznači da su najbolji i da je uvjek nagrađeno najkvalitetnije,,, forsiraju bodovne maximale 92,93 boda ijako realno neke ptice to ne zaslužuju . Skloni teatralizaciji u svemu.....
    Belgijanci već godinama imaju praksu, hvala bogu to su i dokazali dok ovi pišu literature, i navedite mi koja to industrija stoji iza belgijanaca bounce


    ispravak odnosno pojašnjenje ijako se iz teksta vidi o kome se misli


    jedina prednost nama u dalmaciji je jer su nam bliži i lako sa njima komuniciramo....inače za ostalo su uveliko iza belgijanaca, itd

    Sponsored content


    Karakteristike uzgajivača u raznim državama Empty Re: Karakteristike uzgajivača u raznim državama

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 2 svi - 4:59.