Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+20
zako
vertonghen
vixan
komiza
Branimir
villa
DAMIAN
MARIN
Miljenko
crv
CASPER
prco999
dragec
ticar
zvrcko sen
xyz
PESTI
malinois
Dean
krnjolac
24 posters

    timbradosi

    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    timbradosi Empty timbradosi

    Postaj by krnjolac pet 20 oľu - 16:13

    nisam našao na forumu ništa o njima,pa me zanima ima li ko iskustva sa njima.prije par godina sam svirao na rabu i tamo je jedan konobar uz ostale imao i nekoliko timbradosa za koje nisam nikad prije ni čuo,i nahvalio mi ih je na sva usta.navodno da su najbliži divljem kanarincu i da imaju više različitih batuda od običnih kanarinaca.
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    timbradosi Empty Re: timbradosi

    Postaj by Dean pet 20 oľu - 17:00

    heh po meni je to obična buka, a bio sam "death metalac" u mladjim danima pa ti procjeni, a i nedavno sam imao priliku da me se malo prosvijetli po pitanju timbradosa pa eto i dalje mi je ugodniji "napalm death" nego timbradosi Smile

    šala mala ali stvarno mi se ne svidjaju Embarassed
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    timbradosi Empty Re: timbradosi

    Postaj by malinois pet 20 oľu - 18:00

    Osobno ni ja nisam fasciniran sa pjesmom timbradosa al to je stvar ukusa a o ukusima ne raspravljamo.
    u Hrvatskoj ima odreden broj uzgaivaca kanarinaca timbrado,prosle godine su ocjenjeni na drzavnom prvenstvu.Sad imamo i sudca za tu klasu sto je odlicno ,posto je to nova rasa kanarinaca a primat u uzgoju i struci imaju Spanjolci.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    timbradosi Empty Re: timbradosi

    Postaj by PESTI pet 20 oľu - 20:37

    kod nas u Zadru ima uzgajivać timbradosa,prošle sam godine uživo imao priliku slušati ono što je zbilja kvaliteta , mene su fascinirali bojom i glasovnim mogučnostima,pogotovo metalnim glasovima.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    timbradosi Empty Re: timbradosi

    Postaj by xyz pet 20 oľu - 20:44

    O Deane, pa zar nije bio najbolji Chuck Schuldiner, vođa grupe Death, pogotovo album Symbolic? cheers cheers toliko o death metalu, da se malo našalimo Wink

    Krnjolac imaš u Oglasniku ovdje na forumu broj od gosp. Reića kraj Zadra, prodaje timbradose.


    Preko telefona sam se čuo s njim, ptice iza njega pjevaju neprekidnooo nevjerovatno zvonku, veselu i glasnu pjesmu.

    Čovjek je ljubazan 100%, pa možeš ga nazvat čisto informativno Cool
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    timbradosi Empty Re: timbradosi

    Postaj by zvrcko sen pet 20 oľu - 20:57

    pogotovo su me oduševile kastanjete ....ono dere se tica stvarno imam prag tolerancije ali to sam u kući ima kada sam ima bastarde vrduna .....

    mislim ono ti imaš pticu a sluša ti je susid Rolling Eyes


    dobro šta je to kvalitet ,,tek sad može se reć ima kvalitet kad je došao sudac i odsudio te tice ... sluša sam ih i nisu ostavile neki veliki dojam na mene ....

    ono ko španjolci temperamentni glasni , emotivni , pomalo neukrotivi ....njihova je ulica ,,nikako mi ne idu u salonske pivače ....vjerovatno je to moj osobni stav, a o osobnim stavovima-mišljenjima se ne raspravlja
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    timbradosi Empty Re: timbradosi

    Postaj by ticar pet 20 oľu - 21:10

    zvrcko sen je napisao/la:pogotovo su me oduševile kastanjete ....ono dere se tica stvarno imam prag tolerancije ali to sam u kući ima kada sam ima bastarde vrduna .....

    mislim ono ti imaš pticu a sluša ti je susid Rolling Eyes


    dobro šta je to kvalitet ,,tek sad može se reć ima kvalitet kad je došao sudac i odsudio te tice ... sluša sam ih i nisu ostavile neki veliki dojam na mene ....

    ono ko španjolci temperamentni glasni , emotivni , pomalo neukrotivi ....njihova je ulica ,,nikako mi ne idu u salonske pivače ....vjerovatno je to moj osobni stav, a o osobnim stavovima-mišljenjima se ne raspravlja

    meni su još ruski najbolji
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    timbradosi Empty Re: timbradosi

    Postaj by ticar pet 20 oľu - 21:13