Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+7
Zvrcko
zvrcko sen
cevap
bocka
kemo89
ticar
xyz
11 posters

    Moji mozaik zuti-problemi.........

    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by lord189 pon 27 srp - 13:58

    evo u mene počela kovada s kanarincima,tribalo bi bit kruva sprema san ih ko svoje
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by Branimir pon 27 srp - 20:27

    Puno uspijeha želim! Very Happy
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by lord189 pet 31 srp - 18:42

    đavlu i uspjeh dva prazna jaja
    avatar
    Gost
    Gost


    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by Gost pet 31 srp - 19:15

    Prva joj je godina,imala je sve,kad bi im stavija jajcane,zacas bi to sredili,samo bi jajacane,al opet,prazna jaja,a svako malo skaka na nju

    Cek jesi to opet proba,pa opet prazno?
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by lord189 ned 2 kol - 11:32

    ma ono triba na rižot, mužijak nema nikakvog interesa a ženka je odlična...te ptice dosad nisu upotpunile nijednu kovadu u svakoj su dosada imali jedno do dva jaja
    avatar
    Gost
    Gost


    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by Gost ned 2 kol - 15:21

    U mene su imali 5 jaja u 2 mj mislin,a vis u tebe je othranila grdeline bez problema,al muski je vrag

    Splela je gnjezdo ka malino,nije ni tu bilo problema,i on je sa njom radio

    Kad ga je splela do kraja,svaki dan je pocela lezati,i on sa njom

    Povremeno kad bi se digla po materijal,i on i onda skace po njoj

    Za koji dan izlegla jedno jaje,ceka sam jos 2-3 dana oceli jos jedno,nije pa sam to jedno jaje prosljedija senu,al medutim bilo je neplodno

    Par dana posli,izlegla jedno,lord je bija svjedok,pred nama ga muski prokljuca koliko sam upazija

    Sutradan onda jos jedno izlegla,kad sam se probudija,bilo je razbiveno....

    Onda su odjednom stali,dobivali su jajcanu da krenu opet,sve u redu,stali su mjesec dana,opet izlegla dva u dva dana,dalje sam ceka,ali nista,jedno su pojeli,ostala je samo jedna ljuska,a na drugom je bio otisan od prstena sa noge od nekog od njih

    I onda sam je da lordu,da on proba,da mozda nije problem nesto kod mene,i eto sad
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by seadriver ned 2 kol - 21:53

    markoxp je napisao/la:U mene su imali 5 jaja u 2 mj mislin,a vis u tebe je othranila grdeline bez problema,al muski je vrag

    Splela je gnjezdo ka malino,nije ni tu bilo problema,i on je sa njom radio

    Kad ga je splela do kraja,svaki dan je pocela lezati,i on sa njom

    Povremeno kad bi se digla po materijal,i on i onda skace po njoj

    Za koji dan izlegla jedno jaje,ceka sam jos 2-3 dana oceli jos jedno,nije pa sam to jedno jaje prosljedija senu,al medutim bilo je neplodno

    Par dana posli,izlegla jedno,lord je bija svjedok,pred nama ga muski prokljuca koliko sam upazija

    Sutradan onda jos jedno izlegla,kad sam se probudija,bilo je razbiveno....

    Onda su odjednom stali,dobivali su jajcanu da krenu opet,sve u redu,stali su mjesec dana,opet izlegla dva u dva dana,dalje sam ceka,ali nista,jedno su pojeli,ostala je samo jedna ljuska,a na drugom je bio otisan od prstena sa noge od nekog od njih

    I onda sam je da lordu,da on proba,da mozda nije problem nesto kod mene,i eto sad

    Markoxp koliko vidim fali ti iskustva i strpljenja, 2 mj. nije pravi mjesec za nekoga ko tek pokusava dobiti nesto od ptica. Za parenje u 2 mj. trebas imati ispunjeno puno uvjeta da sad ne nabrajam. Drugi put pokusaj isto to ali u 5 mjesec, ali strpljivo korak po korak.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by lord189 sri 12 kol - 12:28

    je je
    avatar
    Gost
    Gost


    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by Gost sri 12 kol - 13:27

    E E E,ne uzgajan ja pet godina ko nas lord,on zna sta ces,eto i u njega strasno bujaju

    Ja znan di je problem,u meni nije
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by lord189 sri 12 kol - 13:49

    a biće je u meni

    ajde recite premudri tebe je tribalo stavit sa dvanes apostola ali na misto isusa

    ajde u čemu je problem molim vas poniszno guknite

    Sponsored content


    Moji mozaik zuti-problemi......... - Page 2 Empty Re: Moji mozaik zuti-problemi.........

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 19:02.