Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+8
vladan bg
ikayke
Fago
Dean
ticar
žalacST
lord189
Branimir
12 posters

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    avatar
    Gost
    Gost


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Gost sri 4 vel - 0:20

    ma daj zalac malo me pilas,ko cemi slikavat,ima on aparat i usb on to u secund,ali bas je kraljevska kutija,prva pomoc,ma mos mislit... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Laughing
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Branimir sri 4 vel - 15:30

    Marko izgleda da si opet na tapeti!
    avatar
    Gost
    Gost


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Gost sri 4 vel - 17:56

    Evo sta san reka,treba izum pokazat,pa triba dobit nobela jebote,mozes sa onin sta os,bas je zakon kutijica,samo je zeznuto ako se ide otvorit(u pregledu) prijeko granice
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by lord189 sri 4 vel - 18:39

    neće tebi ni bog pomoć

    "bututu tu tu tu nema mu pomoći"

    TBF njihova nan je pisma bila prva na repertuaru kada bi na lito išli u lovu 4 ure ona bi nan svirala cilo vrime
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Branimir čet 5 vel - 15:40

    Dečki koji je vrag među vama, jel vas jugo malo u glavu
    avatar
    Gost
    Gost


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Gost čet 5 vel - 20:46

    A dragi neznam ovi lord kao da ponavlja onu bocu votke,ili zamislja da je listi u ticima... Evil or Very Mad Evil or Very Mad

    nesto mu je,a neznam sta je,sramota moj lord,odi nekamo drugo pa pricaj sta si u ludnici cuo(butubtutu) Evil or Very Mad Evil or Very Mad lol! lol! lol!
    žalacST
    žalacST


    Broj postova : 263
    Age : 39
    Location : Kaštela
    Registration date : 20.09.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by žalacST čet 5 vel - 21:47

    nije me briga...al vas par zaista pišete samo da pišete...napunili ste ozbiljnu temu glupim komentarima...neki red mora postojat...ima misto di se bezveze piše...pa pišite tamo...bez uvrede ikome al ovako će forum ispast totalno nepregledan...a ti markiša...sunce ti žarko...brzo slike bolnice...heheh
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by ticar pet 6 vel - 5:16

    biće sve dobro dok im ne pobrišem sve postove,SVE.

    živu tako reći skupa a ode se prepucavaju.
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Dean pet 6 vel - 13:32

    malo sam i ja procunjao po ovom siteu, došao sam do stranice 15 Smile malo je prevod uheban a francuski nažalost neznam, ali koliko sam ja shvatio i vidio po slikama ovdje je riječ o uzgoju kao HOBI-u a ne businessu...samo što su njihove brojke kod hobi uzgajivaća za naše prilike nevjerojatni...(dobro naravno da se višak proda - što ako ima kvalitet nije nikakav problem) ali osnovna ideja uzgoja je hobi i takmičenja, Ja sam bio kod "MALIH" uzgajivaća u Italiji i 100 parova je lagano za razbibrigu za penzionere SmileSmileSmile kad me pitao čovjek da koliko ja parova stavljam u par samo sam promrmljao nešto u bradu SmileSmileSmile i promjenio temu Smile
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Branimir pet 6 vel - 14:14

    To bi se moglo nadovezati na onu temu u kojoj smo komentirali razlike između naših standarda i europskih, kako po cijenama tako i u uzgoju.
    avatar
    Gost
    Gost


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Gost pet 6 vel - 16:25

    Pa ja ne pisem gluposti ticar,samo objasnjavam zalcu sta je to i kakva je kutija,a ti mi nemoras na PM slat nista jer sam pametan,a necu da me niko provocira,jer onda moran pisat gluposti!!!

    zalac potrudit cemo se pa cemo slikat "bolnicu"...

    ticar bez uvrede ali me nemoj za nista okrivljavat,rukomet je bija i bilo je kako nebi tribalo,a ako je neko sra svi smo srali o rukometu
    avatar
    Gost
    Gost


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Gost pet 6 vel - 16:41

    Zalac vam je prvi napisao da pišete gluposti.Od 7000 postova na ovomu forumu ,1000 je tvojih i lordovih prepucavanja.Nađite se iza škole pa se prepucavajte.
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Fago pet 6 vel - 17:26

    BOŠKO je napisao/la:Zalac vam je prvi napisao da pišete gluposti.Od 7000 postova na ovomu forumu ,1000 je tvojih i lordovih prepucavanja.Nađite se iza škole pa se prepucavajte.

    Upravo tako!
    ADMINISTRATORI UHVATITE SE POSLA I SREDITE TO Mad Mad Mad
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by ticar pet 6 vel - 17:30

    markoxp je napisao/la:Pa ja ne pisem gluposti ticar,samo objasnjavam zalcu sta je to i kakva je kutija,a ti mi nemoras na PM slat nista jer sam pametan,a necu da me niko provocira,jer onda moran pisat gluposti!!!

    zalac potrudit cemo se pa cemo slikat "bolnicu"...

    ticar bez uvrede ali me nemoj za nista okrivljavat,rukomet je bija i bilo je kako nebi tribalo,a ako je neko sra svi smo srali o rukometu


    nisam ja reka ništa o tome već u temi o uzgoju ptica vi pišete o nekoj babi od 50 godina,samo pomutite cili forum
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by ikayke pet 6 vel - 17:30

    Malo sam vec umoran od svakodnevnih brisnja njihovih sranja.... dobili su vec podosta opomena...ali izgleda da su malo predrveni da bi razumjeli....

    Da se mene pita.... BAN 10 DANA

    pa nek se malo ohlade
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by ticar pet 6 vel - 17:32

    ikayke je napisao/la:Malo sam vec umoran od svakodnevnih brisnja njihovih sranja.... dobili su vec podosta opomena...ali izgleda da su malo predrveni da bi razumjeli....

    Da se mene pita.... BAN 10 DANA

    pa nek se malo ohlade

    tako će im i biti
    avatar
    vladan bg


    Broj postova : 48
    Registration date : 21.11.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by vladan bg pet 6 vel - 17:49

    ticar je napisao/la:
    ikayke je napisao/la:Malo sam vec umoran od svakodnevnih brisnja njihovih sranja.... dobili su vec podosta opomena...ali izgleda da su malo predrveni da bi razumjeli....

    Da se mene pita.... BAN 10 DANA

    pa nek se malo ohlade

    tako će im i biti

    Svaka cast, bilo je krajnje vreme! Ovde smo da razmenjujemo iskustva o pticama, a ne da citamo tudja prepucavanja.
    žalacST
    žalacST


    Broj postova : 263
    Age : 39
    Location : Kaštela
    Registration date : 20.09.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by žalacST pet 6 vel - 18:41

    ma marko moraš svati...znam da si ti još premlad i ok je da se zafrkavaš...al zato imaš dio foruma di to možeš i udri piši...a di su pametne teme piši pametne stvari...ako neznaš nemoj pisat samo da pišeš...jer tako samo nekoga možeš dovest u nedoumicu..a to nam nije cilj...cilj nam je da pomažemo jedni drugima
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by zvrcko sen pet 6 vel - 20:42

    cheers scratch study


    Zadnja promjena: zvrcko sen; pet 6 vel - 22:23; ukupno mijenjano 2 put/a.
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by ikayke pet 6 vel - 21:42

    milan-pi je napisao/la:Mislim da je ban za početak malo preoštra mera, bilo bi pametno da se izbrišu svi problematični postovi i da se to radi u buduće, svaki post u kome ima ružnih reči, psovki i prepucavanja treba biti obrisan.

    Neznam koliko si im ti postova pobrisao...ali ja u prosjeku obrisem 10 tak pametnih posteva od ta dva mangupa.... po meni je ban opravdana mjera.... steta da sam pobrisao PM upozorenja i opomene...izgleda da nista ne djeluje....

    A stvarno prevrsili su svaku mjeru dobrog ukusa a i pristojnog ponasanja....
    žalacST
    žalacST


    Broj postova : 263
    Age : 39
    Location : Kaštela
    Registration date : 20.09.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by žalacST pet 6 vel - 22:00

    da meni ih je isto žaj...mladi su momci...tići i cure im udrile u glavu...al opet nekakav red treba postojat...
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda

    Postaj by zvrcko sen pet 6 vel - 22:06

    ha ha ha ha ha ha milost molim milost za marka kaluna ,,,molim preklinjem ,,, on je ipak dijete u pubertetu može na njega da ostavi posljedice ...

    molim (za prvi put baniranje 5 dana i brisanje broja postova cca 615 za marka i za lorda 3 dana) pa umriće pobit će se .......... imat ćete ih na duši

    ma dobri su oni samo ne shvataju o ovom markovom problemu upozorio sam ga 10000 puta ,, ali nemože progovorija bi na guzicu ,njegova mora bit zadnja ,, a lord ga prcuka ..... ka svi mi , ali on lordu odgovori

    Sami znate da svaki kraljev dvor ima svoju ludu za zabavu... ,
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by zvrcko sen pet 6 vel - 22:08

    Otvorena tema u BRBLJAONICI /Prijedlozi kazna za Marka i Lorda


    IKEY čisti ovu temu
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by ikayke pet 6 vel - 22:20

    zvrcko sen je napisao/la:Otvorena tema u BRBLJAONICI /Prijedlozi kazna za Marka i Lorda


    IKEY čisti ovu temu

    ONO JE OCISCENO.... ja ostajem pri svojemu...neka mi netko da dobar zalog za blazu kaznu... nakon sto su svaki opomenuti po 5 puta ovo je primjereno...

    Kako je zvrcko mali shvatio da forum nije mjesto za osobnu zaje...., a ovi i nakon toliko opeomena se prave drveni.

    Malo hladjenje, dobro ce im doci...
    avatar
    Gost
    Gost


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Gost pet 6 vel - 22:34

    DAJ KOJI JE VAMA STA SAM PISA,JA UOPCE NISAM NIKAKVE BABE SPOMENIJA,ON JE REKA DA JE GLEDA N BABU A JA NE PISEN SRANJA

    DAJ BANAJ ME VJECNO KOJI K... VISE NA BANAJES,STA SAM JA UVIK NA TAPETI,STA SAM NAPRAVIJA,AJ MOLIN TE MENE SE UVATILI,STA JE SAD,JA NITI SAM BABU SPOMENIJA NITI ISTA...DAJ SINKO KOLIKO OFF TOPICA IMA MA NEMOJ MI SAD TU AJ MALO POGLEDAJ

    STA SE MENE TICE DAJ MI BAN OD 100 DANA,BOLI ME,ALI ZNAN DA JA NISTA NISAN REKA,AKO NEVIRUJES AJ MALO PA VIDI KO JE SPOMINJA BABE ITD... A JEBOTE PA JA MORAN BIT ONO UVIK NA TAPETU,PA SAMO PO MENI

    PA DOSTA MI JE VISE VAMA I PRIJEDLOZIMA,STVARNO GLUPO STA SU SAD SVI PROTIV MENE,A?

    AJ VRATITE SE MALO PA PROCITAJTE!!! Mad confused study

    Sponsored content


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: ned 19 svi - 14:05.