Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    mačke na djelu

    zmajcom
    zmajcom


    Broj postova : 85
    Age : 46
    Location : Metković-Vid
    Registration date : 17.12.2011

    mačke na djelu Empty mačke na djelu

    Postaj by zmajcom uto 11 lip - 14:10

    evo i meni se desilo ono čemu sam se najmanje nadao.bilo je dovoljno da ostavim vrata otvorena "doslovno" 5 minuta i da susjedova mačka napravi haos... usmrtila mi je jednog i teško ozljedila drugog grdelina,koji je ipak uginuo.oba muška dok je jedna ženka malo nastradala pa se ipak nadam da će ostati a druga nasreću bez ozljeda.dva para sam spremio sad dvi ženke same...što je tu je,ode i ova godina. No
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    mačke na djelu Empty Re: mačke na djelu

    Postaj by Carduel uto 11 lip - 14:36

    zmajcom je napisao/la:evo i meni se desilo ono čemu sam se najmanje nadao.bilo je dovoljno da ostavim vrata otvorena "doslovno" 5 minuta i da susjedova mačka napravi haos... usmrtila mi je jednog i teško ozljedila drugog grdelina,koji je ipak uginuo.oba muška dok je jedna ženka malo nastradala pa se ipak nadam da će ostati a druga nasreću bez ozljeda.dva para sam spremio sad dvi ženke same...što je tu je,ode i ova godina. No

    Baš mi je žao. Mačke su jako opasne.
    avatar
    adebisi


    Broj postova : 25
    Registration date : 24.05.2013

    mačke na djelu Empty Re: mačke na djelu

    Postaj by adebisi uto 11 lip - 23:50

    Ja dobermana imam. Mačke zaobilaze moje dvorište:D Inače,preporučio bih svima koji drže ptice psa,po mogućnosti njemačkog lovnog terijera; riješava probleme mačaka,miševa,lasica...Ma samo što i ptice ne hrani Very Happy
    Zmajcom,žao mi je što ti se to dogodilo...Glavu gore,biti će bolje.
    carduelis
    carduelis


    Broj postova : 16
    Registration date : 25.01.2015

    mačke na djelu Empty Re: mačke na djelu

    Postaj by carduelis sri 28 sij - 23:59

    oprezno s kombinacijom mačaka i ptica ;DD

    Sponsored content


    mačke na djelu Empty Re: mačke na djelu

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sri 8 svi - 16:34.