Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+6
Renato.M
veseljko
Carduel
žutovoljka
Edi
bmsidic
10 posters

    Upozorenje na prevaranta!

    avatar
    bmsidic


    Broj postova : 1
    Registration date : 11.03.2010

    Upozorenje na prevaranta! Empty Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by bmsidic uto 5 lip - 19:29

    Ovim putem bih želio upozoriti sve članove foruma na prevaranta koji me je izradio za 3 ptice koje nije platio.

    Prošli tjedan me je nazvao čovjek za bastarda kojeg sam dao u oglas na njuskalu, uz bastarda dao sam se nagovoriti i za dva štigleca, da mu pošaljem u petak autobusom za Zadar. On će u četvrtak uplatiti dogovoreni iznos u pošti na Pašmanu.
    Ptice sam uredno poslao u petak ujutro autobusom za Zadar, ali uplata do dana današnjeg nije sjela, naravno od petka je i isključen mobitel (092/1588-427) s kojega me je zvao.
    Prevarant je pričao dalmatinskim dijalektom, te je imao hendikep povremenog mucanja.
    Po razgovoru koji smo obavili prije transakcije, zaključio sam da se razumije u ptice.

    Želio bih da ovaj moj slučaj bude pouka ostalim članovima foruma da ne nasjednu na takvu prevaru.

    Pozdrav svima
    Edi
    Edi


    Broj postova : 244
    Age : 63
    Location : Pula
    Registration date : 11.11.2009

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by Edi sri 6 lip - 1:52

    Znam da Vam nece biti lakse ali niste jedini.Javit ce se on na mobitel i uz velike isprike odgoditi placanje i tako dok se ne pomirite sa cinjenicom da ste prevareni, a mozda covik stvarno i nema. Very Happy Kako kazu neki na ovom forumu
    ˝i d e m o d a lj e˝ cheers
    žutovoljka
    žutovoljka


    Broj postova : 20
    Registration date : 18.05.2012

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by žutovoljka sri 6 lip - 11:38



    To je debil neki , a nije ni zadar na kraj svita .

    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by Carduel sri 6 lip - 17:48

    Edi je napisao/la: Znam da Vam nece biti lakse ali niste jedini.Javit ce se on na mobitel i uz velike isprike odgoditi placanje i tako dok se ne pomirite sa cinjenicom da ste prevareni, a mozda covik stvarno i nema. Very Happy Kako kazu neki na ovom forumu
    ˝i d e m o d a lj e˝ cheers

    E da mi znati tko to kaže!? cheers

    Ma treba tu pravila jasno postaviti. Prvo uplata pa onda isporuka a ne ovako da "kupac" određuje da li će platiti ili ne.
    veseljko
    veseljko


    Broj postova : 125
    Age : 36
    Location : Zagreb
    Registration date : 08.05.2012

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by veseljko sri 6 lip - 19:05

    Carduel je napisao/la:

    E da mi znati tko to kaže!? cheers

    Ma treba tu pravila jasno postaviti. Prvo uplata pa onda isporuka a ne ovako da "kupac" određuje da li će platiti ili ne.

    i ja se potpuno slažem s tobom .. kao i svi i ja sam imao takve "situacije", pa od tada ja saljem tek
    nakon uplate a i sam kad kupujem nesto prvo uplatim novac (naravno ak znam da je to sigurno )

    p.s. internet i m-bankarstvo je jos bolja opcija gdje se novci mogu vidjet nakon par
    minuta od uplate (a i da nekome posaljete novac moraju vam njegovi osobni podaci pa i da
    slucajno dode do kakve prevare imate podatke od osobe kojoj ste uplatili novac )
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by Renato.M čet 7 lip - 15:44

    Evo da i ja napišem par riječi na toj temi. Sveukupno gledajuči ptičari su dosta pošten narod ali uvijek se naiđe na koju budalu koja pokvari prosijek. Ja se uzgojom ptica bavim jedno tridesetak godina a zadnjih 25 godina sam po lijepoj našoj poslao jedno stotinjak kanarinaca. Uvijek sam vijerovao ljudima i 99% njih su mi uvijek poslali novac. Jedini put ,taj 1%, bilo je to prije 15-tak godina kad sam poslao dva bakrenjaka mozaika za Split. Jedan je bio za Nonkoviča koji je uredno i platio , a jedan je bio za nekog Dimitrijeviča od kojega nisam nikad vidio novac. Raspitivao sam se ja za njega kod Spličana ali odgovor je bio: A to ti je neki iz brda uzgaja neke kokoške i po koju pticu, teško češ sa njim.....
    U prosijeku smo dosta pošten narod, ja i dalje vijerujem ljudima.
    Pozdrav!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by lord189 pet 8 lip - 14:32

    Edi je napisao/la: Znam da Vam nece biti lakse ali niste jedini.Javit ce se on na mobitel i uz velike isprike odgoditi placanje i tako dok se ne pomirite sa cinjenicom da ste prevareni, a mozda covik stvarno i nema. Very Happy Kako kazu neki na ovom forumu
    ˝i d e m o d a lj e˝ cheers

    alo kolega Smile
    zelandur
    zelandur
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 244
    Age : 43
    Location : 30.7.80 split
    Registration date : 13.03.2010

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by zelandur uto 19 lip - 1:59

    dimitrijevic je zmajahahahahahahhahaahahahahahhahhahahah
    Davor
    Davor


    Broj postova : 17
    Location : Zagreb
    Registration date : 29.12.2011

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by Davor čet 27 pro - 17:36

    Nedavno sam vodio telefonske razgovore sa dotičnim gospodinom,no nije mu uspjela rabota bio je jako uvjerljiv i tu večer kad je krenuo izvršiti uplatu pošta više nije radila naravno bez uplate nema ni ptica.Poslje se više nije javljao telefon je isključen, vidjevši ovaj post poslao sam mu veselu božičnu poruku sjetivši se njega i njegove obitelji Twisted Evil
    Faeton
    Faeton


    Broj postova : 60
    Age : 64
    Location : Šibenik
    Registration date : 24.10.2010

    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by Faeton pet 4 sij - 12:58

    Evo tek sad vidio ovu temu. Mene je izgleda isti ovaj lik s početka priče prošle godine zvao i naručio tri timbradosa. Ja na sreću imao nekog posla u Zadru tako da mu nisam slao nego se dogovorili naći. No, pogađate, lik se nije pojavio a više nikad nije zvao. Ja se ipak slažem s Renatom da smo u prosjeku pošten narod. A ovog bi lika trebalo locirati, pronaći i dobro natamburati bounce Basketball Laughing

    Sponsored content


    Upozorenje na prevaranta! Empty Re: Upozorenje na prevaranta!

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: sub 27 tra - 1:11.