Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+31
Border
krstokljun
carduelismo
sestoperac
Merlo
Miljenko
jope
Dax BG
refa95
MARIN
ivanu
franeperuzovic
plafonko
krnjolac
antonio
dr.nenad86
ikayke
japirko1
twins
ticar
hari
zvrcko sen
Dean
Said_the_great
saso78
lord189
seadriver
bocka
xyz
Branimir
kreso
35 posters

    EVROPSKI NOGOMET

    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso uto 4 kol - 23:20

    Evo moj bivsi trener dok san bija u Solina preuzea Bijele,sta rec ceka ga tezak posal izvuc Hajduk iz krize,pogotovo ako ne bude pozitivan ishod protiv Ziline.Nadajmo se najboljemu,evo nam se Dinamo oprostija od LP i sad mu ostaje kup uefa al nije bas uvjerljiv triba bolje igrat na visoj razini
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by MARIN uto 4 kol - 23:59

    Salzburg je treća evropska liga,a Dinamo popušija.
    Hajduk drće od neke Žiline,za koju iskreno nisam nikad čuja ,dok je nismo izvukli da igra s nama.Pa gdje smo onda mi?Vjerovatno četvrta evropska liga?Ima li smisla to uopće pratit?Dokle ćemo snižavati kriterije?Najbolje bi bilo totalno ukinut profesionalni sport i uvesti totalni amaterizam,a novac ulagati u nešto pametnije.Ovako se samo sramotimo.
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver sri 5 kol - 0:00

    kreso je napisao/la:Evo moj bivsi trener dok san bija u Solina preuzea Bijele,sta rec ceka ga tezak posal izvuc Hajduk iz krize,pogotovo ako ne bude pozitivan ishod protiv Ziline.Nadajmo se najboljemu,evo nam se Dinamo oprostija od LP i sad mu ostaje kup uefa al nije bas uvjerljiv triba bolje igrat na visoj razini

    Nazalost Dinamo ne moze bolje ni igrat nego sta je to pokaza veceras. Mislim da ih ni mandzukic ne bi spasia. Oni isli u pocetku branit rezultat, pa to je smijesno, a na kraju su pokusali dat drugi gol i onda se vise nisu imali snage vracat u obranu.
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver sri 5 kol - 0:02

    MARIN je napisao/la:Salzburg je treća evropska liga,a Dinamo popušija.
    Hajduk drće od neke Žiline,za koju iskreno nisam nikad čuja ,dok je nismo izvukli da igra s nama.Pa gdje smo onda mi?Vjerovatno četvrta evropska liga?Ima li smisla to uopće pratit?Dokle ćemo snižavati kriterije?Najbolje bi bilo totalno ukinut profesionalni sport i uvesti totalni amaterizam,a novac ulagati u nešto pametnije.Ovako se samo sramotimo.

    Hajduka ne bi tia ni spominjat jer lako za zilinu ali od zadra u poljudu izgubit utakmicu pa to je stvarno sramota! Eto koliko su dobri
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by MARIN sri 5 kol - 0:15

    To što su izgubili od Zadra možda je i izravnavanje nekih računa(Subašić,Tomasov,Buljat),ali u svakom slučaju sramotno.I već smo nakon dva kola pozdravili neke šampionske snove.Nakon dva kola zaostajemo već 5 bodova.A nakon trećeg razlika će vjerovatno biti i veća.Znači piši propalo!
    avatar
    ivanu


    Broj postova : 55
    Registration date : 31.05.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by ivanu sri 5 kol - 0:21

    Ne virujen da je vec krenilo ravnanje dugova jos je rano za to a opet ko zna.Fakat stoji da smo na-5 vec sad a kako igraju ta razlika bi mogla samo rast.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso sri 5 kol - 0:25

    ajmo ajmo optimizma malo hehe tek je prvenstvo pocelo Very Happy
    avatar
    ivanu


    Broj postova : 55
    Registration date : 31.05.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by ivanu sri 5 kol - 0:26

    je kreso lipo je pocelo ma me straj da se vako i ne zavrsi
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by japirko1 sri 5 kol - 0:28

    kreso je napisao/la:Evo moj bivsi trener dok san bija u Solina preuzea Bijele,sta rec ceka ga tezak posal izvuc Hajduk iz krize,pogotovo ako ne bude pozitivan ishod protiv Ziline.Nadajmo se najboljemu,evo nam se Dinamo oprostija od LP i sad mu ostaje kup uefa al nije bas uvjerljiv triba bolje igrat na visoj razini
    jesi ti krešo golman.............
    avatar
    ivanu


    Broj postova : 55
    Registration date : 31.05.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by ivanu sri 5 kol - 0:31

    a plasin se i za kalinica da ne bi zavrsija ka i pudar,veliki spasioc sta je ucinija cudo od sibenika pa mu onda u nas daju nogu nakon par slabijih partija.neka napokon nekoga puste radit bar jednu godinu pa onda gledaju sta je ko ucinija a ne ovako svako malo novi trener
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso sri 5 kol - 0:32

    nekad bija hehehe
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by japirko1 sri 5 kol - 0:37

    ako si igra u solina ja bi te triba znat...................nadimak,prezime......
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso sri 5 kol - 0:42

    markic u solina igra u doba tj pocea dok su bili zenga vrdoljak i ciko uvodic golmani posli smo bili ja i horvat pa je bija i skoric sta je u zagreba pa matko kalinic svi smo se izredali hehe
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver sri 5 kol - 0:47

    ivanu je napisao/la:a plasin se i za kalinica da ne bi zavrsija ka i pudar,veliki spasioc sta je ucinija cudo od sibenika pa mu onda u nas daju nogu nakon par slabijih partija.neka napokon nekoga puste radit bar jednu godinu pa onda gledaju sta je ko ucinija a ne ovako svako malo novi trener

    da bi i ja nogu nekome ko izgubi od zadra, a Misi su ovaj put bas dali priliku i to ne moze nitko osporit. Bio je u pocetku kao privremeno rjesenje da bi ga posli ostavili ali nista on nije doprinia igri hajduka. potrosili su pusto love na neka sumnjiva pojacanja, pristojna mjesecna primanja imaju a ne pokazuju nista na terenu. ovu zilinu jednostavno moraju proci, ako to ne prodju onda stvarno sve u k....
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by japirko1 sri 5 kol - 0:50

    znam te,ja sam 2 godine mlađi,generacija sa tvojim kolegom Bašićem-Rašom......imali smo dosta zajedničkih treninga....


    Zadnja promjena: japirko1; sri 5 kol - 1:15; ukupno mijenjano 1 put.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by MARIN sri 5 kol - 0:54

    Mislim da je problem i u tome što niko ne pita trenera koga će se kupit ,a koga se može prodat.To odlučuju neki drugi koje niko ne može maknit iz kluba.Tu su i raznorazni mešetari čiji igrači jednostavno moraju igrat.Najlakše je rješenje maknit trenera.Nebi nam pomoga ni Gus Hydink.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso sri 5 kol - 0:55

    Znan Rasu odlicno a ti sad jebiga proslo ih je dosta po treninzima pa se ne mogu sitit jesi isto branija ,a sta je s Rason jel brani mali balun jos
    avatar
    ivanu


    Broj postova : 55
    Registration date : 31.05.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by ivanu sri 5 kol - 0:59

    MARIN je napisao/la:Mislim da je problem i u tome što niko ne pita trenera koga će se kupit ,a koga se može prodat.To odlučuju neki drugi koje niko ne može maknit iz kluba.Tu su i raznorazni mešetari čiji igrači jednostavno moraju igrat.Najlakše je rješenje maknit trenera.Nebi nam pomoga ni Gus Hydink.

    Tocno to evo ode Gabric u Trabzonspor
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by japirko1 sri 5 kol - 1:02

    kreso je napisao/la:Znan Rasu odlicno a ti sad jebiga proslo ih je dosta po treninzima pa se ne mogu sitit jesi isto branija ,a sta je s Rason jel brani mali balun jos
    Rašo ti brani po svim turnirima s dosta uspjeha,baš je jučer proša među osam na torcidi........znam davno je to bilo ima 15 godina,ali da me vidiš vjerovatno bi me se sitija jer dosta smo puta zajedno trenirali,ja sam inače bija igrač.......samo ja sam prvu godinu juniora iša igrat u vranjic za prvu momčad pa onda u sućurac dok si ti osta u solina....
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver sri 5 kol - 1:03

    ivanu je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Mislim da je problem i u tome što niko ne pita trenera koga će se kupit ,a koga se može prodat.To odlučuju neki drugi koje niko ne može maknit iz kluba.Tu su i raznorazni mešetari čiji igrači jednostavno moraju igrat.Najlakše je rješenje maknit trenera.Nebi nam pomoga ni Gus Hydink.

    Tocno to evo ode Gabric u Trabzonspor

    Ni vani treneri ne odlucuju koga ce se kupit to uglavnom rade vlasnici klubova a treneri raspolazu na terenu sa onim sta imaju. Hajduk za hrvatske prilike nema losu momcad, trener sa tim igracima moze puno napravit, ali ne moze tebi doci zadar u goste ,a ti kazes lako cemo njih sredit, posaljes najbolje sta imas da sidi na tribinu i naravno izgubis utakmicu
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso sri 5 kol - 1:07

    e to je od pamtivjeka u nas kad neko triba igrat a trener mora mucat bija dobar ili ne zato svaka cast Pudaru on je uvik govorija dok san ja trener ja san gazda na terenu a logistika nema sta trazit po tom pitanju njihov posal je stvorit sredstva za platit i dovest igrace i to je to , hehe nijedna uprava nije mogla s njin na kraj cin bi osjetija mutne radnje pakira bi se ca iz kluba i tako triba bit ako trener nema glavnu ric ko ce igrat jebes cili posal
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver sri 5 kol - 1:17

    to se zove podcjenjivanje, isto kao da mi netko ko nema pojma o ticama kaze ja imam jednog jedinog grdelina koji piva aj donesi ti svoga da vidimo ciji je bolji i ja ne uzmem onog najboljeg nego nekog osrednjeg kao sredit cu ga i s tim a ono tamo njegov radi viczijuuuu Very Happy Very Happy
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso sri 5 kol - 1:25

    a japirko moj cut cu se ja doli sa zvrckon i ekipon pa cemo te nac da se sitin hehe pantin ja face hehe
    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost sri 5 kol - 2:59

    Ma nista kazat,vec,torcida se sramoti,i to na veliko,ginu dok ih milicijoneri mlate palicama,oni dosli navijat za hajduka,hhahahahah,sta mogu gledat,hajduka koji gubi od zadra...

    eeee i mise je dobro napravija,otisa je na vrime iz hajduka,sta ce jebat zid tamo kad su mu prodali igrace i dovode neka jadna pojacanja kako je reka Zeljko Kerum

    onda na teletextu sad neka anketa gledan,trib li tuzit pandure sta su rigorozno postupili s torcidon?9o posto odgovora da a 10 ne,ma sta da,panduri su radili svoj posa,i svaka cast,ja bi da su svakome kičmu slomili majku mu,umisto da dode navijat i bodrit igrace on se dosa tuc i zajebavat pandure

    nista drugo nego tragedija,a dinamo protiv salzburga,komentar:butina je kriv za popuseni prvi gol.nije bitno ko ga je zbunija,al je bitno da je popusija gol prve klase.....sramota
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso sri 5 kol - 22:55

    ljudi odo ja na godisnji u Split ,zdravi i veseli bili cujemo se pocetkon 9 miseca kad i prvenstva budu u tijeku pa ce i tema se zahuhtat do kraja

    Sponsored content


    EVROPSKI NOGOMET - Page 21 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 17 svi - 7:16.