Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+6
sestoperac
saso78
steva318
Fago
Dean
ikayke
10 posters

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by saso78 ned 23 stu - 23:42

    Ali su ljepi ti crveni mozaik ahati Shocked Shocked Shocked
    žalacST
    žalacST


    Broj postova : 263
    Age : 39
    Location : Kaštela
    Registration date : 20.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by žalacST pon 24 stu - 0:14

    al kako proklija za 10 minuti...kvragu to neki NLO
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Fago pon 24 stu - 0:16

    Alo ekipa!
    Eto tek sam se konsolidirao...

    Sto reci osim da je bilo predobro, ali i kao svake godine prekratko! Ustvari sve sto sam planirao kupiti obavio sam do nekih 12.30, a onda do 15 malo gledao prodaju i vecinom izlozbu. Od gajbe do gajbe - fokusiran na satinete i izabele crvene mozaike...
    Ma ljudi moji nema sto nema! Stvarno treba poci!

    Mozes kupit sto ti srce pozeli. Svaki put skuzim jos 10tak dosad meni nepoznatih vrsta (ne pricam o papigama). Nasao sam se s likom koji mi je donio tice iz Njemacke, a na njegovom standu neke cudne egzote, rekao bi neke vrste sjenica, zimovke da ti pamet stane. Inace je lik sudac koji je sudio kanarince boje u Reggiu...

    A ne znam, volio bih da sam blize pa da mogu i u nedjelju otici u miru pogledat izlozbu i s nekim na miru komentirat te ptice s izlozbe. Kvaliteta da ti mozak stane barem sto sam ja gledao. Naoko, onako na prvu, mi se ucinilo da iste takve imam doma, a kad sam se iskulirao vidim tamo neke sitnice i skuzim da sam daleko od 1. klase tica. Sad Ali eto donio sam ta 2 tica, po 100Eura svaki, pa se nadam da cu taj melanin malo poboljsati.

    Ikaykea sam sreo kad je birao tice, a i drugi put kako bezglavo lunja od standa do standa. Sigurno i ja tako ludo izgledam kad me gleda netko sa strane Very Happy . Upoznao sam Merla - super lik - nas covijek, al spika taj njemacki ko materinji... Very Happy Deana nisam nazalost nisam sreo, ali vidit cemo se mi barem u Rijeci Very Happy

    Eto pa se nadam da cemo druzenje u Reggiu ponoviti i dogodine i to jos u vecem broju Very Happy

    P.S. Postat cu par slika kad se sredim....
    avatar
    Gost
    Gost


    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Gost pon 24 stu - 0:18

    Pa jednostavno toliko je sitno i trazi,tj. upija vlagu tako da proklija nevjerojatno brzo,a o nas ima samo ono sta treba po 2-4 dana
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 24 stu - 11:06

    Fago je napisao/la:

    Ikaykea sam sreo kad je birao tice, a i drugi put kako bezglavo lunja od standa do standa. Sigurno i ja tako ludo izgledam kad me gleda netko sa strane Very Happy . Upoznao sam Merla - super lik - nas covijek, al spika taj njemacki ko materinji... Very Happy Deana nisam nazalost nisam sreo, ali vidit cemo se mi barem u Rijeci Very Happy

    Valjda svi koji su tamo tako izgledaju...silna trka i zurba...a vrijeme let...proslo mi je od 9 do 15 kao da sam sat vremena bio tamo...kupi ovo ono... 2-3 puta preleti sve ptice na prodaji i ode vrijeme...
    Stvarno bi trebalo ici subotu i nedjelju.... subota shoping a nedjelja gledanje izlozbe... ah snovi scratch
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by xyz pon 24 stu - 11:41

    Proklija za 10 minuta, biljka od 2 metra za jedan dan, a moram se malo našalit, to je nevjerovatno da su tako nešto proizveli (uzgojili)!!

    Prekrasne ptice na tim slikama, pogotovo prvi kanarinac!
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 24 stu - 11:57

    drazenxp je napisao/la:

    Prekrasne ptice na tim slikama, pogotovo prvi kanarinac!

    Drazene takav je jedan i kod mene dosao... jest da je skup ali je dobar Smile
    Sad samo treba taj par dat mladih, pa da sve ostane zivo i onda je sve ok...uh koliko srece ce trebat Smile
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by xyz pon 24 stu - 11:59

    Valjda oće sve bit dobro, na sreću kanarinci nisu toliko teški za uzgoj.

    Ako ne 2009., mladi je kanarinac, moći će parit još duugo godina Cool
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ticar pon 24 stu - 13:55

    drazenxp je napisao/la:Valjda oće sve bit dobro, na sreću kanarinci nisu toliko teški za uzgoj.

    Ako ne 2009., mladi je kanarinac, moći će parit još duugo godina Cool

    e ali treba pazit i kanarinku to je ono teže. pale
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean pon 24 stu - 16:20

    da, taj Reggio je preveliki za jedan dan em moraš kupovati em biš htio pogledati izložbu koja je bytheway prevelika i razbacana tj. nisu ptice složene po vrstama nego po uzgajivaćima...

    ali je prepredobra Very Happy

    da, vidio sam i Zagrebašku i Riječku i Zadarsku ekipu ali Faga i Ikaykea Ne Smile, popraviti čemo na svjetskom i u Rijeci (na svjetskom je manja prodaja pa se bolje možeš skoncentrirati na izložbu) a i taj polazak u 15:00 ja uvijek vićem da ostanemo duže...ali kad dodje tih 15:00 budeš mrtav čovjek Smile

    a još sam u 09:10 i bio na glavnom ulazu Smile samo da se zabilježi lol!
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 24 stu - 17:16

    Dean je napisao/la:
    a još sam u 09:10 i bio na glavnom ulazu Smile samo da se zabilježi lol!

    Ja sam u 9.15 bio na glavnom ulazu pa te nisam vidio...nije ni cudno kad je red bio 30 metara u 6 kolona Smile
    Ali mene je merlo rekao da su usli i da se nadjemo na jednom od standova... hehe 3 tel poziva od kojeih je svaki bio manji od minute i ode bon od 100 kn.

    Deane vidimo se sljedeci utorak Smile cheers
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Fago pon 24 stu - 17:35

    ika?
    kakvi su tići?
    P.S. Mi smo u 07.40 dosli, popili kavu i prije 9 bili unutra Very Happy Very Happy Very Happy
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke pon 24 stu - 21:39

    Dobri su...ja zadovoljan... sta ti kazes na njih?
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Fago pon 24 stu - 22:30

    I trebas biti zadovoljan!
    Sa materijalom kojeg imas doma i ova 3 mozes napraviti cuda. Samo ostro kod selekcije!!!
    Tici su melaninski dobri - malo mala maska za moj ukus - narocito kod zenke ali sve skupa dobar materijal za napredak!
    Zelim ti puno srece s njima i da i ja jednu mladu agaticu dobijem dogodine - barem u po cijene Very Happy
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean uto 25 stu - 0:44

    ikayke je napisao/la:
    Dean je napisao/la:
    a još sam u 09:10 i bio na glavnom ulazu Smile samo da se zabilježi lol!

    Ja sam u 9.15 bio na glavnom ulazu pa te nisam vidio...nije ni cudno kad je red bio 30 metara u 6 kolona Smile
    Ali mene je merlo rekao da su usli i da se nadjemo na jednom od standova... hehe 3 tel poziva od kojeih je svaki bio manji od minute i ode bon od 100 kn.

    Deane vidimo se sljedeci utorak Smile cheers

    ma svakako da se vidimo, ali ja sam čekao na glavnom ulazu u salu a ne tamo di se naplačuju karte lol!

    rekao mi je Milorad da ste malo kasnili ...i Meni je Merlo rekao da se nadjemo kasnije kod njekih njemaca šta prodaju majore (valjda ona tri nabildana) ali nisam ga mogao naci Smile

    znaci dobre si agate ubo SmileSmile bitan je melanin maskice češ lako riješiti SmileSmile
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke uto 25 stu - 12:15

    Fago je napisao/la:I trebas biti zadovoljan!
    Sa materijalom kojeg imas doma i ova 3 mozes napraviti cuda. Samo ostro kod selekcije!!!
    Tici su melaninski dobri - malo mala maska za moj ukus - narocito kod zenke ali sve skupa dobar materijal za napredak!
    Zelim ti puno srece s njima i da i ja jednu mladu agaticu dobijem dogodine - barem u po cijene Very Happy

    Da vidio sam da nemaju velike maske... ali su melaninski ok... i stvarno nigdje nisam nasao takvu kvalitetu na prodajnom dijelu izlozbe... ma meni kao i tebi je bitno da je melanin ok , a maske se daju lakse popravit od melanina.
    Za sljedecu godinu cemo lako , samo ako buse sve ok i po planu.
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke uto 25 stu - 12:24

    Nista nam se Merlo ne javlja.... Merlo di si... da cujemo tvoje dojmove!!!
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke uto 25 stu - 14:40

    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Fago uto 25 stu - 21:37

    Ekipa evo par slika:
    Ova je s prodaje - čisto da se dobije dojam...
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_140541

    Ove su s izložbe...
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_135313 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_135034
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_134819 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_134704
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_134539 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_134331
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_133927 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_133240
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_132805 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_132657
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_132004 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_131818
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_131528 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_131520
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_131107 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_125308
    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_124901 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 ReggioEmilia_2008_1122_124205

    Pozdrav, Fago
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Dean uto 25 stu - 21:59

    odlične slike, svaka cast
    avatar
    Gost
    Gost


    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Gost uto 25 stu - 22:30

    prelipe tice
    Merlo
    Merlo


    Broj postova : 426
    Age : 58
    Location : D
    Registration date : 22.08.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Merlo uto 25 stu - 23:08

    E ljudi moji a sta da vam kazem ? ludilooooooooooo !!!!! Jedan dan je premalo da se sve vidi ili bolje receno da se osjeti cila atmosvera izlozbe i prodaje. Ja sam ima sricu da sam putova sa jednim talijanom koji pozna ama bas sve i svakog na izlozbi
    od Santija ,Ronka,Lukatelija pa do onih sta su imali standove za prodaju.Mi smo dosli u petak a vratili se u nedilju i mogu vam reci da nisam sve ni vidija.Sta se tice tica na izlozbi mislim da je bilo stvarno super lipote a sta se tice prodaje tice se ne kupuju subotom i nediljom vec na narudzbu ili ispod stola.Najdraze od svega mi je ipak da sam upozna nase ljude iako samo nakratko .
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by ikayke uto 25 stu - 23:13

    Merlo je napisao/la:Sta se tice tica na izlozbi mislim da je bilo stvarno super lipote a sta se tice prodaje tice se ne kupuju subotom i nediljom vec na narudzbu ili ispod stola.Najdraze od svega mi je ipak da sam upozna nase ljude iako samo nakratko .

    I meni je drago sto smo se upoznali... i da smo se nasli... Smile
    Da je bar bilo vise vremena..pa lijepo sjest na kavu i popricat...bez presinga i trke...
    ali i ovako je super proslo... je mrmljao sta Alfonso sta nisam uzeo onu zenku...trebao sam mu dat 100 € jos za onaj par i gotovo , ali mi je malo neugodno bilo... preporucam se vec za dogodine! Smile

    Sponsored content


    69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE  -  Reggio Emilia - Page 2 Empty Re: 69^ ESPOSIZIONE INTERNAZIONALE - Reggio Emilia

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 10 svi - 19:55.