Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+4
komiza
refa95
sestoperac
frano
8 posters

    jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    avatar
    frano


    Broj postova : 8
    Registration date : 17.11.2010

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by frano sri 24 stu - 22:38

    jel to moguće???ili triba čekat 5 misec kad je grdelinima vrime parenja.....prvi put pokušavam križat pa san malo nestrpljiv heh....
    sestoperac
    sestoperac


    Broj postova : 896
    Age : 47
    Location : Podgorica, Crna Gora
    Registration date : 07.11.2008

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by sestoperac sri 24 stu - 22:45

    Ipak se strpi do proljeca
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by refa95 sri 24 stu - 22:45

    ako ti stvoris uvjete za parenje mozes imati bastarde i za novu godinu
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by komiza sri 24 stu - 22:52

    Istina !
    avatar
    frano


    Broj postova : 8
    Registration date : 17.11.2010

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by frano čet 25 stu - 0:29

    kolike su šanse sa žuton kanarinkon????
    Edi
    Edi


    Broj postova : 244
    Age : 63
    Location : Pula
    Registration date : 11.11.2009

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by Edi čet 25 stu - 1:03

    Boja sa uspjehom u parenju nema veze,bitna je samo za izgled ptice.Za uspjeh u parenju najvaznija je priprema ,malo srece i puno strpljenja.
    čajka
    čajka


    Broj postova : 412
    Age : 56
    Location : S P L I T
    Registration date : 01.05.2009

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by čajka čet 25 stu - 9:55

    Edi je napisao/la:Boja sa uspjehom u parenju nema veze,bitna je samo za izgled ptice.Za uspjeh u parenju najvaznija je priprema ,malo srece i puno strpljenja.
    Upravu si ,danas se najviše bastardira s crvenim ili žutim mozaik kanarinkama radi ljepšeg izgleda bastarde
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by Sina BL čet 25 stu - 12:20

    frano je napisao/la:jel to moguće???ili triba čekat 5 misec kad je grdelinima vrime parenja.....prvi put pokušavam križat pa san malo nestrpljiv heh....

    Moguce je u bilo koje doba godine ako dobro pripremis ptice i das im adekvatne uslove. S obzirom da prvi put pokusavas moj ti je savjet da cekas 5. mjesec kad se grdelini puno lakse dizu u formu, kad ima izobilje prirodne hrane i kad su dani duzi i topliji. U protivnom, mogao bi fulati pa imati dosta neoplodjenih jaja...

    Pozzzzz i puno uspjeha!
    avatar
    frano


    Broj postova : 8
    Registration date : 17.11.2010

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by frano čet 25 stu - 16:47

    ok hvala puno.......
    avatar
    Ranko Labovic


    Broj postova : 17
    Age : 65
    Location : Banja Luka
    Registration date : 16.03.2010

    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by Ranko Labovic pon 29 stu - 14:45

    Sasvim sigurno je da mozes imati bastarde vec u martu. Ja sam, iako je Banja Luka kontinentalna klima i ptice su mi tokom zime u volijeri bez grijanja, prosle godine prve bastarde dobio vec krajem marta. Kuriozitet prosle godine ( u stvari mislim na 2010 ali to je za nas prosla godina, tj sezona parenja) je to sto sam imao i prva gnijeda stiglica vec u martu!

    Sponsored content


    jel moguće naleć baštarde u ožujku???? Empty Re: jel moguće naleć baštarde u ožujku????

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: sub 27 tra - 0:04.