Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+32
emirgrdelin
cajzić
krstas
taneyla
zelandur
gramofon
markoxp
Merlo
angelo
Edi
sanchez33
SasaBL
Siskin
grdelin-omiš
zoranV
lord189
crv
NAVI
komiza
brabus
vlado
dva grdelina
MARIN
krnjolac
Sina BL
zoran ptice pjevice
koce
bizar
kreso
zadranin
PESTI
zijada
36 posters

    Par slika ćiba

    avatar
    Gost
    Gost


    Par slika ćiba Empty Par slika ćiba

    Postaj by Gost sub 25 ruj - 17:21

    Njih nekoliko me zamolilo da stavim par slika ćiba na forum ,pa evo udovoljavam:



    Par slika ćiba Dsc00025mc.th

    Par slika ćiba Dsc00023rl.th

    Par slika ćiba Dsc00024a.th

    Tikovina,inox i 2 ruke epoxy smola.Pesti ova donja je jedna od tvojih.



    Zadnja promjena: VINKO; sub 25 ruj - 18:13; ukupno mijenjano 1 put.
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by zijada sub 25 ruj - 17:47

    VINKO je napisao/la:Njih nekoliko me zamolilo da stavim par slika ćiba na forum ,pa evo udovoljavam:


    Par slika ćiba Dsc00022fj.th

    Par slika ćiba Dsc00023rl.th

    Par slika ćiba Dsc00024a.th

    Tikovina,inox i 2 ruke epoxy smola.Pesti ova donja je jedna od tvojih.

    Bravo Vinko odličan rad svaka čast.Nema se šta reć. cheers Laughing
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by PESTI sub 25 ruj - 20:02

    Dobro si je namazao smolom , a vidim da je i hranilica dobro osigurana..haha
    avatar
    Gost
    Gost


    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Gost sub 25 ruj - 20:40

    PESTI je napisao/la:Dobro si je namazao smolom , a vidim da je i hranilica dobro osigurana..haha

    Imaš oko sokolovo....a sigurnosti nikad dosta.....još samo da mi je "nać" sistem da u njima pivaju kako ja oću.....hahahaha

    ps
    ako ništa drugo ,makar ću u njih počet ugrađivat minijaturne zvučnike....
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by zadranin sub 25 ruj - 20:50

    KAKVE SLIKE ,, uživo su sto put bolje ko i zijade, ljudi ja ih iman i to je pervezija od ćibe , svaki detalj je na mistu , nije ovo reklama nego stvarno je tako,,,
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by kreso sub 25 ruj - 21:00

    brave mestre ,odlicne cibe
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by bizar ned 26 ruj - 2:10

    VINKO je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:Dobro si je namazao smolom , a vidim da je i hranilica dobro osigurana..haha

    Imaš oko sokolovo....a sigurnosti nikad dosta.....još samo da mi je "nać" sistem da u njima pivaju kako ja oću.....hahahaha

    ps
    ako ništa drugo ,makar ću u njih počet ugrađivat minijaturne zvučnike....

    Osvrt na ćibe:
    Ove ćibe su "perverzno" predobre i prekvalitetne. Da obijasnim, isto kao da uzmeš zlatni krov kaedrale u Indiji pa ga obojaš da bi ga zaštitio????Nema smisla.... zlatu nije potrebna zaštita.
    Imao sam priliku vidit tvoje ćibe u živo, to po meni nije drvena ćiba (jer je drvo-čitaj najkvalitetnije TIKOVINA BURMANSKA, toliko zaštićeno, da ima GARANTIRANO duži životni vijek nego pocinčana).Inox žica je od iste kvalitete inoxa, koji upotrebljava BillGates na svom brodu, kvalitetnija je nego zlatna, jer je zlato mekano, nema čvrstoću...
    Znači, po izgledu i ljepoti-ugođaju-toplini dojma je drvena ćiba, a po vijeku trajanja, ugrađenim materijalima( tikovina i epoxi smola i inox ) je sigurno puno kvalitetnija-dugoviječnija nego pocinčana....ne može ući tekut ,jer je zalivena epoxijem....
    Osvrt na minijaturne zvučnike:
    Odlična ideja.
    Tu ideju već odavno jedan moj prijatelj razrađuje, hoće u prepariranu pticu"fintu" ugraditi minijaturni zvučnik od mobitela, razlog kod ručnog hranjenja mladih ptica da zvuk mikrofona doživi umijesto očaka , mlada ptica misli da očak tako piva umijesto ......malo sam se zbunio,važno je da se razumimo...Hahahaaaaaa laku noć, kasno je
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by PESTI ned 26 ruj - 11:01

    Haha , bizar ,ugradija bi u prepariranog zvučnik .Čega se ti sve sitiš , cheers .
    Grdelin če ga brzo pročitati jer se ne mrda ,pa bi trebalo i malo elektromotorića ugraditi ,da more vrtiti guzicom. cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Gost ned 26 ruj - 12:10

    bizar je napisao/la:
    VINKO je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:Dobro si je namazao smolom , a vidim da je i hranilica dobro osigurana..haha

    Imaš oko sokolovo....a sigurnosti nikad dosta.....još samo da mi je "nać" sistem da u njima pivaju kako ja oću.....hahahaha

    ps
    ako ništa drugo ,makar ću u njih počet ugrađivat minijaturne zvučnike....

    Osvrt na ćibe:
    Ove ćibe su "perverzno" predobre i prekvalitetne. Da obijasnim, isto kao da uzmeš zlatni krov kaedrale u Indiji pa ga obojaš da bi ga zaštitio????Nema smisla.... zlatu nije potrebna zaštita.
    Imao sam priliku vidit tvoje ćibe u živo, to po meni nije drvena ćiba (jer je drvo-čitaj najkvalitetnije TIKOVINA BURMANSKA, toliko zaštićeno, da ima GARANTIRANO duži životni vijek nego pocinčana).Inox žica je od iste kvalitete inoxa, koji upotrebljava BillGates na svom brodu, kvalitetnija je nego zlatna, jer je zlato mekano, nema čvrstoću...
    Znači, po izgledu i ljepoti-ugođaju-toplini dojma je drvena ćiba, a po vijeku trajanja, ugrađenim materijalima( tikovina i epoxi smola i inox ) je sigurno puno kvalitetnija-dugoviječnija nego pocinčana....ne može ući tekut ,jer je zalivena epoxijem....
    Osvrt na minijaturne zvučnike:
    Odlična ideja.
    Tu ideju već odavno jedan moj prijatelj razrađuje, hoće u prepariranu pticu"fintu" ugraditi minijaturni zvučnik od mobitela, razlog kod ručnog hranjenja mladih ptica da zvuk mikrofona doživi umijesto očaka , mlada ptica misli da očak tako piva umijesto ......malo sam se zbunio,važno je da se razumimo...Hahahaaaaaa laku noć, kasno je

    hahaha....jesi li mislija ovako nešto:


    Par slika ćiba Dsc00028bf.th

    PS
    Pesti mrda se on mrda....ima i drugi sistem kako će se on mrdat.....hahahaha
    nesmin puno otkrivat ionako je sve ovo - grdelinaška perverzija,ali koja ima uspjeha
    avatar
    Gost
    Gost


    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Gost ned 26 ruj - 14:10

    Anđele koliko cjeniš ove ćibe? Laughing
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by bizar ned 26 ruj - 16:06

    PESTI je napisao/la:Haha , bizar ,ugradija bi u prepariranog zvučnik .Čega se ti sve sitiš , cheers .
    Grdelin če ga brzo pročitati jer se ne mrda ,pa bi trebalo i malo elektromotorića ugraditi ,da more vrtiti guzicom. cheers
    Petsi poštovai,
    ja sam nasljedio jednog čovjeka koji 25.(dvadeset pet godina) samo to radi.....već sam mu spomenuo ime, pa su bile reakcije, zato molim bez imena.
    -Znači imaš malo postolje sa baterijom , te žicu uspravnu, a na vrhu je reklamna(limenka) coca-cola, ili neka mala lutka havajka... e sad skineš to što je na vrhu žice( staviš fintu), a sve skupa radi na ZVUK.
    Znači kad klapneš rukama ili pustiš radio da svira....postolje sa žicom i FINTOM grdlina( kao što je na tvojoj slici)
    se lagano pomiče-leluja kad muzika stane staje i micanje NAPRAVE.
    Nadam se da si razumio što sam htio reći.
    E a, sada se postavlja pitanje sve to kad i kako upotrijebiti. Znači otkriješ mladu pticu-učenika, cd lagano upališ, postaviš napravu koje se miče IZ ISTOG pravca odakle je i zvuk......
    Htio sam reći da ga nije lako-brzo pročitati, uostalom posle nekoliko minuta opet pokriješ pticu i ona misli da finte piva, a može i sve navedeno i sa zrcalom, a sve ovo može i s živom mladom ženkom-grdelinušom......nema što nam nije palo na pamet, što nismo radili.Dobro si reka može i s malim elektromotorom, to je Čudini palo na pamet... Pozzzz
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by PESTI ned 26 ruj - 21:54

    Vinku smo malo uredili temu ali čim se tema vrti oko grdelina neće nam zamjeriti.
    Metode koje spominješ treba stručno odraditi ,traže mnogo rada i još više ,,čitanja ,,mladih grdelina kako to sve djeluje na njih.
    Ako je rezultat vidljiv na pjevu mlade ptice ,treba nastaviti po takvoj metodi ,ako nije onda smo u problemu jer teško da imamo još koju ,,sigurnu,,metodu pri ruci .
    Ostaje eksperementiranje koje rjetko daje dobre rezultate .
    Slušao sam prošle godine (na videu) jednog tvog mladca koji je odlično naučio gradivo ,ugodno sam se iznenadio rezultatu tvojih metoda učenja ,ali problemi su očito nastali iza tog doba kad grdelin ulazi u zrelost ,bori se sa špiritom pa ,,propjeva,, nešto što nije bilo na CD.
    U mojim starijim postovima sam napisao kako je grdelin umjetnik , rodjeni kompozitor koji sam može stvoriti dobar dio pjeva ,problem je kad to nije dzijada ili lipo pletivo.
    Inaće , uzgojeni grdelini , pogotovo rukom hranjeni su u večem špiritu kao mladci od njihovih divljih kolega.



    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by bizar pon 27 ruj - 0:44

    [quote="PESTI"]Vinku smo malo uredili temu ali čim se tema vrti oko grdelina neće nam zamjeriti.
    Metode koje spominješ treba stručno odraditi ,traže mnogo rada i još više ,,čitanja ,,mladih grdelina kako to sve djeluje na njih.
    Ako je rezultat vidljiv na pjevu mlade ptice ,treba nastaviti po takvoj metodi ,ako nije onda smo u problemu jer teško da imamo još koju ,,sigurnu,,metodu pri ruci .
    Ostaje eksperementiranje koje rjetko daje dobre rezultate .
    Slušao sam prošle godine (na videu) jednog tvog mladca koji je odlično naučio gradivo ,ugodno sam se iznenadio rezultatu tvojih metoda učenja ,ali problemi su očito nastali iza tog doba kad grdelin ulazi u zrelost ,bori se sa špiritom pa ,,propjeva,, nešto što nije bilo na CD.
    U mojim starijim postovima sam napisao kako je grdelin umjetnik , rodjeni kompozitor koji sam može stvoriti dobar dio pjeva ,problem je kad to nije dzijada ili lipo pletivo.
    Inaće , uzgojeni grdelini , pogotovo rukom hranjeni su u večem špiritu kao mladci od njihovih divljih kolega.

    Nemam šta reći, nadodati, dat ću ja njemu dogodine u treći mjesec kad uđe u špirit, bocu zatvorenu iz dubokog zamrzivača od pola litre vode...... ima da misli da je Herc planina u Njemačkoj. neće on meni znati da je došlo proliće,,, pozzzzz
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by bizar uto 28 ruj - 0:57

    [quote="bizar"]
    PESTI je napisao/la:Vinku smo malo uredili temu ali čim se tema vrti oko grdelina neće nam zamjeriti.
    Metode koje spominješ treba stručno odraditi ,traže mnogo rada i još više ,,čitanja ,,mladih grdelina kako to sve djeluje na njih.
    Ako je rezultat vidljiv na pjevu mlade ptice ,treba nastaviti po takvoj metodi ,ako nije onda smo u problemu jer teško da imamo još koju ,,sigurnu,,metodu pri ruci .
    Ostaje eksperementiranje koje rjetko daje dobre rezultate .
    Slušao sam prošle godine (na videu) jednog tvog mladca koji je odlično naučio gradivo ,ugodno sam se iznenadio rezultatu tvojih metoda učenja ,ali problemi su očito nastali iza tog doba kad grdelin ulazi u zrelost ,bori se sa špiritom pa ,,propjeva,, nešto što nije bilo na CD.
    U mojim starijim postovima sam napisao kako je grdelin umjetnik , rodjeni kompozitor koji sam može stvoriti dobar dio pjeva ,problem je kad to nije dzijada ili lipo pletivo.
    Inaće , uzgojeni grdelini , pogotovo rukom hranjeni su u večem špiritu kao mladci od njihovih divljih kolega.

    Nemam šta reći, nadodati, dat ću ja njemu dogodine u treći mjesec kad uđe u špirit, bocu zatvorenu iz dubokog zamrzivača od pola litre vode...... ima da misli da je Herc planina u Njemačkoj. neće on meni znati da je došlo proliće,,, pozzzzz
    Petsi, Zadranin... puka sam samo tako.

    Pazi sad, imali tko LUĐI, od mene?.
    Večeras u Kalaharija (zima je, a u Mendule se ne smi paliti cigareta), brojao sam bilo nas je 12. tičara (Koce, Čudina,Selak......) ja dajem jednostranu ponudu-OKLADU g.Debi (isti ima mlaca izleženog o1.09.ove godine, još mu daje meku hranu) da mi on posudi tog mladog grdelina starog 27.dana, a da ću mu ga ja vratiti (kad hoće) te ako ne naući moj CD da mu ja jednostrano pokanjam 1000.Eura (novac neka drži treća strana g.Kruno).Rekao sam nauči, ne zadrži.
    Svi u čudu gledaju, a ja ponovim ponudu-okladu, a g.Deba kaže SUTRA TI GA DONOSIM GRATIS(ponesi ćibu).
    I šta sad reći?Moja ludost-samouvjerenost-samopouzdanje?? Debina velikodušnost???
    Forumaši, pamtite-pišite, za sto dana ću staviti tu pticu da pjeva na forum, pa vi sudite, tko je pam-pam? Pozzzzz
    SUTRA JE SASTANAK DRUŠTVA MARJAN u 18,sati, ..........Pozz
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by koce uto 28 ruj - 8:19

    [quote="bizar"]
    bizar je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:Vinku smo malo uredili temu ali čim se tema vrti oko grdelina neće nam zamjeriti.
    Metode koje spominješ treba stručno odraditi ,traže mnogo rada i još više ,,čitanja ,,mladih grdelina kako to sve djeluje na njih.
    Ako je rezultat vidljiv na pjevu mlade ptice ,treba nastaviti po takvoj metodi ,ako nije onda smo u problemu jer teško da imamo još koju ,,sigurnu,,metodu pri ruci .
    Ostaje eksperementiranje koje rjetko daje dobre rezultate .
    Slušao sam prošle godine (na videu) jednog tvog mladca koji je odlično naučio gradivo ,ugodno sam se iznenadio rezultatu tvojih metoda učenja ,ali problemi su očito nastali iza tog doba kad grdelin ulazi u zrelost ,bori se sa špiritom pa ,,propjeva,, nešto što nije bilo na CD.
    U mojim starijim postovima sam napisao kako je grdelin umjetnik , rodjeni kompozitor koji sam može stvoriti dobar dio pjeva ,problem je kad to nije dzijada ili lipo pletivo.
    Inaće , uzgojeni grdelini , pogotovo rukom hranjeni su u večem špiritu kao mladci od njihovih divljih kolega.

    Nemam šta reći, nadodati, dat ću ja njemu dogodine u treći mjesec kad uđe u špirit, bocu zatvorenu iz dubokog zamrzivača od pola litre vode...... ima da misli da je Herc planina u Njemačkoj. neće on meni znati da je došlo proliće,,, pozzzzz
    Petsi, Zadranin... puka sam samo tako.

    Pazi sad, imali tko LUĐI, od mene?.
    Večeras u Kalaharija (zima je, a u Mendule se ne smi paliti cigareta), brojao sam bilo nas je 12. tičara (Koce, Čudina,Selak......) ja dajem jednostranu ponudu-OKLADU g.Debi (isti ima mlaca izleženog o1.09.ove godine, još mu daje meku hranu) da mi on posudi tog mladog grdelina starog 27.dana, a da ću mu ga ja vratiti (kad hoće) te ako ne naući moj CD da mu ja jednostrano pokanjam 1000.Eura (novac neka drži treća strana g.Kruno).Rekao sam nauči, ne zadrži.
    Svi u čudu gledaju, a ja ponovim ponudu-okladu, a g.Deba kaže SUTRA TI GA DONOSIM GRATIS(ponesi ćibu).
    I šta sad reći?Moja ludost-samouvjerenost-samopouzdanje?? Debina velikodušnost???
    Forumaši, pamtite-pišite, za sto dana ću staviti tu pticu da pjeva na forum, pa vi sudite, tko je pam-pam? Pozzzzz
    SUTRA JE SASTANAK DRUŠTVA MARJAN u 18,sati, ..........Pozz

    Potvrđujem da je tako bilo,i onda se čudimo kad kažu da su grdelinaši išempjani,ha,sto gradi.Živili grdelinaši,stp (glatke)i kalahari.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by PESTI uto 28 ruj - 10:48

    Bizar, svi u Kalaharija znaju da ti možeš naučiti grdelina sa CD, i normalno je da se nitko neće kladi jer ništa bolje nije ni sa učenjem živom pticom.
    Velika je razlika čuti grdelina (kad nauči )gradivo i kada to gradivo utvrdi.To nikad nije isti grdelin. Pogotovo gdje grdelin piva punim glasom ,batuda ,zove....a nije ZREO.
    Čim mladac osjeti svoju snagu sve postaje veoma rizično .
    Veselje zimskog batudanja traje koliko i zima .
    U svakom slučaju ,veliki uspjeh je stvoriti i mladog ,,zimskog grdelina,,, pogotovo iz kante jupola i CD.
    Živili svi otkačeni grdelinaši i oni koji to misle postati.

    cheers
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by zoran ptice pjevice uto 28 ruj - 13:52

    Legende ste!!! Uzivam citajuci ovakve postove! Pesti kad cemo vec jednom cuti tu pjesmu batude da je neko snimi? Izgleda da je bizar na pravom putu! Bizar samo napred, budi uporan!!!
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by PESTI uto 28 ruj - 15:06

    Živio Zorane , moji grdelini su škart škartova pa je šteta stavljati na forum njihove snimke .Glatkodzijaši su trenutno na vlasti (modi),a bilo bi super da svi skupa možemo uživati u snimkama njihovih grdelina ili čak prekrasnih tema koje su otvorili i napisali svoje bogato iskustvo u vezi grdelina(NIJEDNU TEMU).
    Ostao je samo bizar , čovjek koji od ničeg stvara grdelina i čiji če grdelin zasluženo biti u Vinkovoj čibi ,slažem se sa tvojom potporom bizaru , samo naprid ,nema labavo.





    avatar
    Gost
    Gost


    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Gost uto 28 ruj - 19:41

    nemoj tako PESTI nije tvoj trud uzaludan ima i u tebe nešto kvalitetno... Wink
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by PESTI uto 28 ruj - 21:38

    WD-40 je napisao/la:nemoj tako PESTI nije tvoj trud uzaludan ima i u tebe nešto kvalitetno... Wink

    Pozzz WD-40, tako moje ptice vide odredjeni ljudi ,drugi su oduševljeni do boli pa opet u krug . Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Gost uto 28 ruj - 22:01

    neka neka kad ja dođem u Zadar reka mi je Livio da ce me odvest do tebe, poznajete se dobro... Very Happy
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by PESTI uto 28 ruj - 22:06

    Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Gost uto 28 ruj - 22:49

    onda dogovoreno da se vidimo valjda ce bit nešto pisme za čut... Very Happy
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by bizar uto 28 ruj - 23:39

    [quote="PESTI"]Bizar, svi u Kalaharija znaju da ti možeš naučiti grdelina sa CD, i normalno je da se nitko neće kladi jer ništa bolje nije ni sa učenjem živom pticom.
    Velika je razlika čuti grdelina (kad nauči )gradivo i kada to gradivo utvrdi.To nikad nije isti grdelin. Pogotovo gdje grdelin piva punim glasom ,batuda ,zove....a nije ZREO.
    Čim mladac osjeti svoju snagu sve postaje veoma rizično .
    Veselje zimskog batudanja traje koliko i zima .
    U svakom slučaju ,veliki uspjeh je stvoriti i mladog ,,zimskog grdelina,,, pogotovo iz kante jupola i CD.
    Živili svi otkačeni grdelinaši i oni koji to misle postati.

    SVE SI REKA, nemam šta dodat ni oduzet.....ali mi vjeruj da je i to veliki gušt:" stvoriti, slušati kako bezgreške pjeva CD , ZIMSKOG grdelina..." ma makar radost trajala do o8.o3.Dana Žena, ja ću barem guštat do o7.o3.( dan Inžinjeraca-JNA), kako znate da sam bio inžinjerac? hahahaaaaa
    -Meni je kamera spremna( neka još malo vremena prođe), ja ću veoma rado pustiti "zimske zijade i zimskog grdelin" na forum, ali da se odmah razumijemo, ne kad se digne, ne kad bude u "topu", a razlog je jednostavan, ne (daju mi moji iz grupe) želimo da svatko ima naše pijevanje, da svatko može kako god hoće skinuti sa foruma-videa snimku....nismo do nje došli tako lako, nema smisla bacati je olako, nadam se da shvaćate situacij.
    - Da bi lakše razumjeli napisano, molim pročitajte temu kanarinci pjesme-slavujari.. nitko nije stavio pticu u topu(kad najbolje pjeva), nitko ne želi staviti CD-pismu kojom uči mlade.....a bilo je upita.
    Ipak su to stvari koje su čuvaju i paze kome se daju.
    Već smo imali neugodnih iskustava. Pozzzzzzz
    ps
    -Isto ne gubim nadu da će koji (ZASLUŽITI) završiti u Vinkovoj ćibi, IMAM IH 11 (JEDANAEST).HAHAAAAAAAAA
    Večeras mi g.Deba dao mlaca, izležen o1.o9. još maše krilima, skuhao mu jaje, tretirao s front line, počeo tretman ESB 3, već je spojen na aparate, hahahaaaa..... sve po PS-u.
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Sina BL sri 29 ruj - 11:49

    [quote="bizar"]
    PESTI je napisao/la:Bizar, svi u Kalaharija znaju da ti možeš naučiti grdelina sa CD, i normalno je da se nitko neće kladi jer ništa bolje nije ni sa učenjem živom pticom.
    Velika je razlika čuti grdelina (kad nauči )gradivo i kada to gradivo utvrdi.To nikad nije isti grdelin. Pogotovo gdje grdelin piva punim glasom ,batuda ,zove....a nije ZREO.
    Čim mladac osjeti svoju snagu sve postaje veoma rizično .
    Veselje zimskog batudanja traje koliko i zima .
    U svakom slučaju ,veliki uspjeh je stvoriti i mladog ,,zimskog grdelina,,, pogotovo iz kante jupola i CD.
    Živili svi otkačeni grdelinaši i oni koji to misle postati.

    SVE SI REKA, nemam šta dodat ni oduzet.....ali mi vjeruj da je i to veliki gušt:" stvoriti, slušati kako bezgreške pjeva CD , ZIMSKOG grdelina..." ma makar radost trajala do o8.o3.Dana Žena, ja ću barem guštat do o7.o3.( dan Inžinjeraca-JNA), kako znate da sam bio inžinjerac? hahahaaaaa
    -Meni je kamera spremna( neka još malo vremena prođe), ja ću veoma rado pustiti "zimske zijade i zimskog grdelin" na forum, ali da se odmah razumijemo, ne kad se digne, ne kad bude u "topu", a razlog je jednostavan, ne (daju mi moji iz grupe) želimo da svatko ima naše pijevanje, da svatko može kako god hoće skinuti sa foruma-videa snimku....nismo do nje došli tako lako, nema smisla bacati je olako, nadam se da shvaćate situacij.
    - Da bi lakše razumjeli napisano, molim pročitajte temu kanarinci pjesme-slavujari.. nitko nije stavio pticu u topu(kad najbolje pjeva), nitko ne želi staviti CD-pismu kojom uči mlade.....a bilo je upita.
    Ipak su to stvari koje su čuvaju i paze kome se daju.
    Već smo imali neugodnih iskustava. Pozzzzzzz
    ps
    -Isto ne gubim nadu da će koji (ZASLUŽITI) završiti u Vinkovoj ćibi, IMAM IH 11 (JEDANAEST).HAHAAAAAAAAA
    Večeras mi g.Deba dao mlaca, izležen o1.o9. još maše krilima, skuhao mu jaje, tretirao s front line, počeo tretman ESB 3, već je spojen na aparate, hahahaaaa..... sve po PS-u.

    Bice ovdje nesto, ljepota je citati ove postove, a jos ce ljepse biti vidjeti i cuti snimke. Samo polako!

    Pozzzzzzz cheers

    Sponsored content


    Par slika ćiba Empty Re: Par slika ćiba

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 26 tra - 16:59.