Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+36
DAMIAN
zako
dobričina
franeperuzovic
Carduel
many
Boban NA
MARIN
Miljenko
Merlo
Sina BL
krepat ma ne molat
Dax BG
krele
PESTI
ssarava1
Said_the_great
Rasko
kemo89
steva318
seadriver
japirko1
kreso
DjordjeVet
lord189
bocka
saso78
ticar
Branimir
sestoperac
zvrcko sen
xyz
Dean
žalacST
ikayke
Fago
40 posters

    CJENE štiglića,češljugara

    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by ticar uto 7 tra - 4:01

    bocka je napisao/la:
    ssarava1 je napisao/la:Ekipa pozdrav.Juče sam bio u Otoku kod Sinja i ženin tetak ( uzgaja i voli štgliće ) mi reče da su neki dan iz Sinja otišla 2 štiglića u Rijeku.
    Jedan je PLAĆEN 1000 e, a drugi 1800 e.
    Ne mogu da povjerujem u te cijene.
    Još nešto, ti štiglići su od pjesme imali samo odličnu zijadu,a ostalo niš naročito.
    Čovjek mi ne bi lagao sigurno, jer on poznaje te ptičare koji su prodali te ptice.
    Molim vaše mišljenje.

    JA VJERUJEM DA TE TVOJ TETAK NIJE SLAGAO ALI NJEGA SIGURNO SU SLAGALI.

    bocka ti bi se iznenadio kojih fanatika ima,ljudi su davali na desetke tisuća ondašnjih maraka,pa nisu dobili ono što su htjeli,neki su čak za grdelina davali aute.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by xyz uto 7 tra - 8:32

    Znam ja jednog šta je da auto za grdelina, isto tako penje se do 6. kata na zgradi preko balkona za odličnog grdelina, a za manje katove služi trstika duga 3 do 4 metra, sa malom kukicom na vrhu, i onda ode grdelin skupa sa ćibom,

    cipi visli visli bli bli cvi cvi cvi vinzijjjuuuuu cheers cheers Cool pipi ci, pipi ci...
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by zvrcko sen uto 7 tra - 10:05

    drazenxp je napisao/la:Znam ja jednog šta je da auto za grdelina, isto tako penje se do 6. kata na zgradi preko balkona za odličnog grdelina, a za manje katove služi trstika duga 3 do 4 metra, sa malom kukicom na vrhu, i onda ode grdelin skupa sa ćibom,

    cipi visli visli bli bli cvi cvi cvi vinzijjjuuuuu cheers cheers Cool pipi ci, pipi ci...


    ma dražene o lopovima ne treba diskutirati ,,, ali ljubomora je tjerala neke da zračnom ubiju grdelina kada ga nisu mogli imati...

    ja sam odavno svatija
    grdelinaš nije poziv ni naziv , to je konstatacija
    i zato sam se maka od tih ljudi, jer smatram da u lovu i držanju treba bi se držati nepisanih pravila.
    Svako ko se istih ne pridržava po menini ne zaslužuje niti da se spominje.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by xyz uto 7 tra - 10:33

    Vidiš to sa zračnom prvi put čujem, Bože sačuvaj - stvarno ima svašta!
    cyclops Shocked Sad
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by lord189 uto 7 tra - 12:05

    PESTI je napisao/la:
    ssarava1 je napisao/la:Ekipa pozdrav.Juče sam bio u Otoku kod Sinja i ženin tetak ( uzgaja i voli štgliće ) mi reče da su neki dan iz Sinja otišla 2 štiglića u Rijeku.
    Jedan je PLAĆEN 1000 e, a drugi 1800 e.
    Ne mogu da povjerujem u te cijene.
    Još nešto, ti štiglići su od pjesme imali samo odličnu zijadu,a ostalo niš naročito.
    Čovjek mi ne bi lagao sigurno, jer on poznaje te ptičare koji su prodali te ptice.
    Molim vaše mišljenje.

    to bi trebali biti PRAVI BATUDAŠI, znači batuda , batuda , batuda ........(MISLIM NA TICE KOJE MOGU SLOŽITI BAR 3 LIPA PLETIVA U DIZANJU I SVAKI PUT ZAVRŠE SA ODLIČNOM DZIOM;;I TAKO LJUDI MOJI PO CILI DAN......HE HE TO su tiči koj i ZLATA vrijede a ne pišljivih 1000-2000 e........tko ga ima kapu skidam.......ŠUGAVE mutacije više koštaju............

    slušao sam stotine tiča zovu ih BATUDAŠI , tica otpiva batudu 5-6-puta posli sranja koliko očeš i zovu ih ovim ZLATNIM IMENOM.....e.... to ja zovem ŠKART ŠKART i SAMO ŠKART .


    ajde moj prijatelju kad je to za tebe škart da čujemno mi tvog pivača koji samo plete i baca lirske zijade confused confused confused
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by zvrcko sen uto 7 tra - 18:08

    moram se ubaciti "pajdo" u Splitu znači prijatelju................



    pošto nije bila namjera vrijeđanje ispravio ................... tema se čisti
    avatar
    Gost
    Gost


    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty lordi

    Postaj by Gost uto 7 tra - 18:32

    [quote="lord189"]
    PESTI je napisao/la:
    ssarava1 je napisao/la:Ekipa pozdrav.Juče sam bio u Otoku kod Sinja i ženin tetak ( uzgaja i voli štgliće ) mi reče da su neki dan iz Sinja otišla 2 štiglića u Rijeku.
    Jedan je PLAĆEN 1000 e, a drugi 1800 e.
    Ne mogu da povjerujem u te cijene.
    Još nešto, ti štiglići su od pjesme imali samo odličnu zijadu,a ostalo niš naročito.
    Čovjek mi ne bi lagao sigurno, jer on poznaje te ptičare koji su prodali te ptice.
    Molim vaše mišljenje.

    to bi trebali biti PRAVI BATUDAŠI, znači batuda , batuda , batuda ........(MISLIM NA TICE KOJE MOGU SLOŽITI BAR 3 LIPA PLETIVA U DIZANJU I SVAKI PUT ZAVRŠE SA ODLIČNOM DZIOM;;I TAKO LJUDI MOJI PO CILI DAN......HE HE TO su tiči koj i ZLATA vrijede a ne pišljivih 1000-2000 e........tko ga ima kapu skidam.......ŠUGAVE mutacije više koštaju............

    slušao sam stotine tiča zovu ih BATUDAŠI , tica otpiva batudu 5-6-puta posli sranja koliko očeš i zovu ih ovim ZLATNIM IMENOM.....e.... to ja zovem ŠKART ŠKART i SAMO ŠKART .


    ajde moj prijatelju kad je to za tebe škart da čujemno mi tvog pivača koji samo plete i baca lirske zijade confused confused confused[/quote


    da mi je čut i te batudaše šta zapivaju 5do 6 batuda uredu pa nek šporkaju koliko oće...

    ali ja mislim da si malo prinaglija s tim batudama jer nema niko ni tu kvalitetu.... lol!
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by bocka uto 7 tra - 21:33

    OTKAKO SAM PROČITAO ODGOVORE NA MOJ POST A SOBZIROM DA VEOMA CENIM VAS NEKOLIKO ODGAJIVAČA ONDA MORAM KONSTATIRATI SLEDEČE: BAVIO SAM SE ODGOJOM I VIŠE HOBIJA, JEDINO ZMIJE NISAM ČUVAO, MEĐUTIM SADA SAM SE SETIO JEDNE REŠENICE OD MOJEG STRICA KOJI JE BIO JEDAN OD POZNATIH GOLUBARA U MAKEDONIJU A ON JE ZNAO KAZATI : " KAD TI PERDUV UĐE U DUPE ONDA TI MOZAK IZAĐE IZ GLAVE", MISLIO SAM DA SAMO GOLUBARI SU TAKVI LJUBITELJI PERDUVA.
    SADA VIDIM DA I KOD PTIČARA JE ISTO STANJE, VERUJTE ZA MENE TO JE NESHVATLJIVO.
    POZDRAV
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by PESTI uto 7 tra - 22:09

    za grande:
    prijatelju pročitaj ponovo onaj tekst ......tamo sam lipo pojasnio sto je batudaš,i koliko on vrijedi,,,,,,,,,,,a ne da je moj,,,,,,,,i prije sam pisao što imam i koje ptice držim,takodjer sa čim se sad bavim jer sam se ostavija BATUDAŠA .....Sad ih DOBIVAM po volji od prijatelja koji do toga još uvjek drže,,,
    queen

    ako te zanima kakvi su moji pivači to tribaš čuti u živo a ne da ja mobitelom lovim po kuči,,,,
    sunny
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by zvrcko sen uto 7 tra - 22:13

    ha ha ha ha ha ha to pesti
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by ticar sri 8 tra - 3:48

    zvrcko sen je napisao/la:ha ha ha ha ha ha to pesti


    bija sam neki dan kod pestija.

    samo ču vam reći da i major batudaje po balkonu koliko su ga ispizdili Basketball
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by lord189 sri 8 tra - 17:18

    PESTI je napisao/la:za grande:
    prijatelju pročitaj ponovo onaj tekst ......tamo sam lipo pojasnio sto je batudaš,i koliko on vrijedi,,,,,,,,,,,a ne da je moj,,,,,,,,i prije sam pisao što imam i koje ptice držim,takodjer sa čim se sad bavim jer sam se ostavija BATUDAŠA .....Sad ih DOBIVAM po volji od prijatelja koji do toga još uvjek drže,,,
    queen

    ako te zanima kakvi su moji pivači to tribaš čuti u živo a ne da ja mobitelom lovim po kuči,,,,
    sunny


    pa daj snimi tu pismu da čujemo nemaš ti tu šta lovit ako je tić pravi pivat će stavi mobitel kraj njega i snimaj Suspect Suspect
    krele
    krele


    Broj postova : 70
    Location : zadar
    Registration date : 04.04.2009

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by krele sri 8 tra - 19:20

    jeli on misli na običnog gardrlina uzgojenoga 400kn ili majora
    krele
    krele


    Broj postova : 70
    Location : zadar
    Registration date : 04.04.2009

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by krele sri 8 tra - 19:30

    da vam tata nešto kaze ti batudaši koje vi govorite ja još nisam vidija u gradu zadru a osobno meni je to dosadno pogotovo kad vrti tri pletiva po dvi ure kada je na kazetofonu ili mploči mad se neki neće smenom složiti meni se više sviđa klasični gardelin koji ima normalnu pismu nisam neki znalac ali je to moje mišljenje a ti tići su nabrijani ija bi piva ka coce da me zatvore u mrak godinu dana kad bi izaša vani
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by ticar čet 9 tra - 3:40

    krele je napisao/la:jeli on misli na običnog gardrlina uzgojenoga 400kn ili majora

    običan
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by lord189 čet 9 tra - 9:45

    krele je napisao/la:da vam tata nešto kaze ti batudaši koje vi govorite ja još nisam vidija u gradu zadru a osobno meni je to dosadno pogotovo kad vrti tri pletiva po dvi ure kada je na kazetofonu ili mploči mad se neki neće smenom složiti meni se više sviđa klasični gardelin koji ima normalnu pismu nisam neki znalac ali je to moje mišljenje a ti tići su nabrijani ija bi piva ka coce da me zatvore u mrak godinu dana kad bi izaša vani


    slažen se sa tebon onda dok piva tu svoju pismu ubaci batudu to bi bilo lipo ali ..................
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by Dax BG uto 2 lip - 13:42

    Jos vi trebate popiti 'koka-kole" i "fante" barem 2-3 kamiona dok cujete a kamoli imate "pravog".
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by lord189 uto 2 lip - 20:26

    Dax BG je napisao/la:Jos vi trebate popiti 'koka-kole" i "fante" barem 2-3 kamiona dok cujete a kamoli imate "pravog".

    dobar si dobar...hhh lol! lol! lol!
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by Branimir sri 3 lip - 14:27

    Polako dax sa godinama se dolazi do rezultata, ništa ne pada sa neba, bitno da postoji volja! Very Happy
    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 55
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by krepat ma ne molat uto 13 lis - 20:31

    Vidim da dugo ništa ne priča o tim silnim cijenama za gardeline.Ima li šta na tržištu,i naravno cijena me interesira.
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by ticar sri 14 lis - 4:42

    krepat ma ne molat je napisao/la:Vidim da dugo ništa ne priča o tim silnim cijenama za gardeline.Ima li šta na tržištu,i naravno cijena me interesira.

    ima što te zanima.
    avatar
    Gost
    Gost


    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by Gost sri 14 lis - 10:03

    krele je napisao/la:da vam tata nešto kaze ti batudaši koje vi govorite ja još nisam vidija u gradu zadru a osobno meni je to dosadno pogotovo kad vrti tri pletiva po dvi ure kada je na kazetofonu ili mploči mad se neki neće smenom složiti meni se više sviđa klasični gardelin koji ima normalnu pismu nisam neki znalac ali je to moje mišljenje a ti tići su nabrijani ija bi piva ka coce da me zatvore u mrak godinu dana kad bi izaša vani

    e bravo za ovaj text, ja sam neki dan ovako nesto napisao mada sam jos malo zesce kritizirao tradicionalne dalmatinske tehnike kao sto je pokrivanje,zamracivanje,i da nenabrajam jos koje metode, ali moderator je to sklonio jer sam se obracao pojedincima direktno.

    . i meni se puno vise svidja normalna pjesma od isforsirane kao sto je pletivo 1- duplo troduplo vizlijada itd..
    ubaci pticu u mrakacu,pustaj cd koji hoces da pjeva,i onda mjesecno izneses na svjetlost dana i kazes: e jest pjeva,
    1. to je nemoralno , 2. to je vjestacki i neprirodno, isto dodje ko kad bi oliver dragojevic non-stop pjevao magdalenu,i nista drugo,pa dosadilo bi svakome.
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by Sina BL sri 14 lis - 14:17

    Dax BG je napisao/la:Jos vi trebate popiti 'koka-kole" i "fante" barem 2-3 kamiona dok cujete a kamoli imate "pravog".


    Hahahaha, prejako!



    "isto dodje ko kad bi oliver dragojevic non-stop pjevao magdalenu,i nista drugo,pa dosadilo bi svakome."

    Hahaha, i ovo je jako!
    Sina BL
    Sina BL


    Broj postova : 202
    Age : 45
    Location : Dablin-Banja Luka
    Registration date : 31.10.2008

    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by Sina BL sri 14 lis - 14:19

    ticar je napisao/la:
    krepat ma ne molat je napisao/la:Vidim da dugo ništa ne priča o tim silnim cijenama za gardeline.Ima li šta na tržištu,i naravno cijena me interesira.

    ima što te zanima.


    I mene zanima, daj na pp sta ima?

    Pozzzzzzzzz
    avatar
    Gost
    Gost


    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by Gost sri 14 lis - 15:15

    Sina BL je napisao/la:
    Dax BG je napisao/la:Jos vi trebate popiti 'koka-kole" i "fante" barem 2-3 kamiona dok cujete a kamoli imate "pravog".


    Hahahaha, prejako!



    "isto dodje ko kad bi oliver dragojevic non-stop pjevao magdalenu,i nista drugo,pa dosadilo bi svakome."

    Hahaha, i ovo je jako!

    sina-bl, u kom smislu prejako i jako ? sta nije jasno pa da pojasnimo ako treba ? ko je jak,njemu netrebaju tudje ptice.
    hoces cjene ? mada su moje ptice vec odavno rezevisane i 23.okt dolazi svako po svoje,ali evo: eumo nosioc satineta 400eur,eumo nosioc isabella 400eur,ahat 300eur,satinet zenka 250 eur (imam 2),isabella zenke 300 eur (imam 3),
    normali 200 eur, a ko ih uzivo vidi shvatice zasto 200 eur, sve ptice su belgiske linije i djelmicno holandske. dovoljno je reci da su moje zenke krupnije i vece od mnogih muzjaka koje neki imaju i nazivaju majorima,u to sam se uvjerio vise puta,zadnji put sada na izlozbama.

    Sponsored content


    CJENE štiglića,češljugara - Page 6 Empty Re: CJENE štiglića,češljugara

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: ned 28 tra - 9:19.