Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    Premjestaj kanarinaca

    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    Premjestaj kanarinaca Empty Premjestaj kanarinaca

    Postaj by refa95 pon 1 oľu - 22:07

    Nisam znao gdje da postavim ovu temu ali evo stavio sam je ovdje.Posto kanarince drzim u kuci u dnevnom boravku dok je sad zima a ujedno sezona parenja,a posto je sada vrijeme lijepo a i temperature su lijepe razmisaljao sam posto mi je sad ista temperatura na zatvorenom balkonu ista kao i u stanu da li smijem zenke sa mladima i zenke koje leze na jajima premjestiti na balkon a za muzijake to nije problem.Ili da cekam da svaka zenka zavrsi sa odhranom ticadi i kad to zavrsim za vrijeme dok se odmara da je prebacim na balkon pa da se tamo pari ili da ih prebacim onako kako su sada.A ako ih prebacim sada kakve bi posljedice mogle biti????????
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Premjestaj kanarinaca Empty Re: Premjestaj kanarinaca

    Postaj by ticar pon 1 oľu - 22:39

    refa95 je napisao/la:Nisam znao gdje da postavim ovu temu ali evo stavio sam je ovdje.Posto kanarince drzim u kuci u dnevnom boravku dok je sad zima a ujedno sezona parenja,a posto je sada vrijeme lijepo a i temperature su lijepe razmisaljao sam posto mi je sad ista temperatura na zatvorenom balkonu ista kao i u stanu da li smijem zenke sa mladima i zenke koje leze na jajima premjestiti na balkon a za muzijake to nije problem.Ili da cekam da svaka zenka zavrsi sa odhranom ticadi i kad to zavrsim za vrijeme dok se odmara da je prebacim na balkon pa da se tamo pari ili da ih prebacim onako kako su sada.A ako ih prebacim sada kakve bi posljedice mogle biti????????

    nema mijenjanja mjesta ptica dok se pare,rezultat odbijanje daljnjeg parenja,neka njih u kući a mlade nosi van,iako je još rano za to jer po noći dosta padne temp.
    refa95
    refa95


    Broj postova : 1274
    Age : 28
    Location : BiH
    Registration date : 12.04.2009

    Premjestaj kanarinaca Empty Re: Premjestaj kanarinaca

    Postaj by refa95 pon 1 oľu - 23:11

    ok hvala ticar a za to da temp padne po noci to je mozda za 1 do 2 stepena na balkonu jer je balkon zatvoren izolacijskim staklima pa tako da i ne propusta hladni zrak sa vana tako da mi je na balkonu u zadnjih 10 dana temperatura varira izmedu 20 i 18 stepeni na balkonu posto je dosta toplije

    Sponsored content


    Premjestaj kanarinaca Empty Re: Premjestaj kanarinaca

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 11:51.