Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+10
lord189
žalacST
kreso
zvrcko sen
bocka
Branimir
ticar
Fago
xyz
ikayke
14 posters

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ikayke ned 26 lis - 0:09

    milan-pi je napisao/la:Neki postovi iz teme Lov češljugara koji se odnose na cenu ptica prebačeni u novu temu Cene štigliča. češljugara

    svaka cast moderatoru!!
    avatar
    Gost
    Gost


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Gost ned 26 lis - 0:12

    jeeee
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz sri 29 lis - 9:12

    Tema: Izložbe i sve s time....

    prebačena iz Brbljaonice u

    Izložbe 2008/09
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Fago sri 29 lis - 11:50

    Drazene,
    mislim da bi trebalo iz teme Izložbe i sve s time Deanov komentar na Udine prebaciti u temu od Udina.
    Pozdrav
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ticar sri 29 lis - 14:46

    tema izložbe i sve s tim i tema priprema za izložbu su premještene u temu izložbe 2008-2009.

    deanov post o udinama je premješten u temu udine u izložbama.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pet 31 lis - 13:16

    Offtopic koji je napisao Markoxp u Predstavite se, prebačen je u Brbljaonicu pod naslovom Razne pritužbe.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz uto 4 stu - 19:18

    Korisnici MARKOXP i JA dobili su opomenu, zbog svađa, spamanja, pisanja svakakvih bezveznih stvari, puno psovanja i ostalih gluposti.

    Ne kvarite forum na koji smo tako dugo čekali.

    Postavljen je rok da vidimo hoćete li se uozbiljiti, i umjereno raspravljati o pravim temama, kao i drugi članovi foruma.
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ticar uto 4 stu - 19:23

    putem p.m-a opomenut je i korisnik lord.
    avatar
    Gost
    Gost


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Gost uto 4 stu - 21:40

    razumin sve i nece se ponavljat vise gluposti,samo mali trenutak neozbiljnosti je doveo do ovoga,fala na upozorenju!
    avatar
    Gost
    Gost


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Gost uto 4 stu - 22:16

    Ma oprostite ako sam pretjerao malo sa glupostima i ispadima,svako ima svoju zutu minutu i nadam se da to shvacate,ovo dana sam posebno sretan zbog necega i to je razlog ovih ispada ovih dana,ako zelite znati zaljubili su mi se faganel i grdelinusa,pa me to cini sretnim jer mislim da bi molo nesto biti od njih drugu godinu!Jos jednom oprostite,kriva je moja sreca,shvatite me ovo sa ticama je za mene dozivljaj pa eto! Smile Very Happy Embarassed
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz sri 5 stu - 12:51

    Dobro Marko samo se malo smiri i promisli šta pišeš, kako pišeš i gdje pišeš. Cool

    Dalje:

    Prebačen mali offtopic iz

    Razlika muško - žensko kod mladog štiglića

    u temu Lov štiglića.
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ticar ned 9 stu - 14:06

    teme,,da li je zabranjeno držanje ptica fauna europe,,lov štiglića,,zamračivanje štiglića,pripitomljavanje štiglića su zaključane radi nepoštivanja pravila foruma.

    idemo sad malo ozbiljnije jer dolazi vrijeme uzgoja.
    idemo se hvatati posla a ne krivih stvari.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 10 stu - 14:18

    Nažalost, moderatorstvo skinuto Milan-pi, zbog ponovnog otvaranja teme da li je držanje ptica evropske faune zabranjeno, i dopisivanja unutra kako treba tužiti snimatelje filma "Moj prijatelj štiglić".

    Naš cilj je miroljubiv uzgoj ptica, a ne izazivanje sukoba, tužbi i razdora.

    Trenutno su jako turbulentna vremena na forumu,
    neki članovi su shvatili, ako smo rekli da nije toliki grijeh svako toliko uzeti pticu iz prirode za razmnožavanje, da je lov OK i lov je postao tema za sebe, pravac u kojem je krenio forum.

    Zadnji trenutak je za reći NE takvom razmišljanju, i napraviti jedan luk nazad na uzgoj i razmnožavanje.

    Shvatite me da mi nije lako, i da nisam izdajica, došli smo do točke raskršća.

    Ili nastaviti dalje pričajuči koliko je ko uhvatio i o baketinama, ili se dati na uzgoj i uživanje u pticama.

    Ovaj forum definitivno kreće u izbjegavanje spominjanja lova, to je jedini ispravni put.

    Umjesto da lov bude tihi, tajni način, nabave koje ptice za razmnožavanje, ako neko nije pri novcu, postao je tema hvalisanja i rasprava.

    Vrijeme je za promjene.
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ikayke pon 10 stu - 14:22

    drazenxp je napisao/la:Nažalost, moderatorstvo skinuto Milan-pi, zbog ponovnog otvaranja teme da li je držanje ptica evropske faune zabranjeno, i dopisivanja unutra kako treba tužiti snimatelje filma "Moj prijatelj štiglić".

    Naš cilj je miroljubiv uzgoj ptica, a ne izazivanje sukoba, tužbi i razdora.

    Trenutno su jako turbulentna vremena na forumu,
    neki članovi su shvatili, ako smo rekli da nije toliki grijeh svako toliko uzeti pticu iz prirode za razmnožavanje, da je lov OK i lov je postao tema za sebe, pravac u kojem je krenio forum.

    Zadnji trenutak je za reći NE takvom razmišljanju, i napraviti jedan luk nazad na uzgoj i razmnožavanje.

    Shvatite me da mi nije lako, i da nisam izdajica, došli smo do točke raskršća.

    Ili nastaviti dalje pričajuči koliko je ko uhvatio i o baketinama, ili se dati na uzgoj i uživanje u pticama.

    Ovaj forum definitivno kreće u izbjegavanje spominjanja lova, to je jedini ispravni put.

    Umjesto da lov bude tihi, tajni način, nabave koje ptice za razmnožavanje, ako neko nije pri novcu, postao je tema hvalisanja i rasprava.

    Vrijeme je za promjene.

    potpisujem i u potpunosti podrzavam!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 10 stu - 14:56

    Hvala Ikayke,
    formirana je arhiva koja je vidljiva samo logiranim članovima foruma, i u nju su premještene teme:

    - Ideje ptičara

    - Da li je dršanje ptica faune evrope zabranjeno

    - Lov stiglica

    - Pripitomljavanje grdelina

    - Zamracivanje stiglica

    zbog toga što sadrže neprimjerene sadržaje koji potiču lov sam po sebi, a ne radi razmnožavanja i uzgoja.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz pon 10 stu - 20:13

    Ja ti se ispričavam šta sam krivo rekao da si otključao temu i nadopisao, ali ti se ne ispričavam za taj text u temi "Da li je držanje ptica faune evrope dozvoljeno", da mi moramo nekoga tužiti, tj. tvorce filma.

    To je neozbiljno, a također i privlačenje pažnje na nas.

    Bila to zajebancija, ne zajebancija, nervoze i prijetnje i rasprave šta je po zakonu a šta ne, trebaju prestati.

    Nemam namjeru niti sam ikad imao boriti se za pravo lova, nego za domestificiranje i uzgoj domaćih vrsta.

    Jutros si mi 2-3 puta napomenuo da češ otključati temu, onda mi je puknuo film i skinuo sam ovlasti.

    Ne želim ičije pritiske i ko je legalan, ko ilegalan, koga se tuži koga se sudi, ko su špijuni, ko agenti..

    Treba pisati samo o pticama i to je to.
    avatar
    Gost
    Gost


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Gost pon 10 stu - 22:47

    Meni nije drago da se tice bez razloga ubijaju,kada nikome ubijene ne sluzu!

    Mi nemamo sta nikoga osudivati,onaj ko ima vlast u njegovim je rukama oceli ili nece kaznit tvorca navedenog filma!

    Na nama je da samo raspravljamo ida cekamo tu kaznu,i da se svi radujemo sta je taj dobio kaznum,jer je to jednostavno nedopustivi!

    Neki bui rekli ima onaj ko je za to odgovoran,njemu je na dusi! Crying or Very sad
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz uto 11 stu - 9:46

    Evo Milane, javno ti se ispričavam i vratio sam ti moderatorske ovlasti.

    Prvenstveno sam ih oduzeo zbog ljutnje, jer šta se mi imamo petljat u taj božji film.
    Treba da gledamo svoja posla, a ne šta ko okolo radi.

    Ne diraj druge, pa neće ni oni tebe.

    Daj da se dogovorimo i da stabiliziramo situaciju, posao je pred nama.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz uto 11 stu - 13:11

    Pozelenio nam i Ikayke, novi moderator!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by xyz uto 11 stu - 16:26

    Otvorena sekcija:

    Ornitološki lov ptica

    Molio bi moderatore da JEDINO brišu bez obrazloženja sve postove o lovu izvan ove teme.

    Jer, dobio sam par pritužbi ljudi da su im neki postovi obrisani bez razloga/obavjesti.

    U pravilu neka se brisanje izbjegava, jedino lov izvan teme lov automatski brisati bez obrazloženja.

    To od sada, nije potrebno kopati po davnim postovima.

    Nadam se da ćemo od sada malo ozbiljnije.
    Šta je bilo, bilo je.
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ikayke uto 11 stu - 19:46

    drazenxp je napisao/la:Pozelenio nam i Ikayke, novi moderator!

    zahvaljujem se na povjerenju...nadam se da necu morati previse moderirati Smile

    Ukoliko se clanovi budu drzali teme,necu..ali offtopic nije preporucljiv Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Gost uto 11 stu - 20:23

    Bicemo dobri,kako se kaze sto je bilo bit je proslosti,sada cemo se okrenuti na temu ornitoloski lov ili sto vec!
    avatar
    Fago


    Broj postova : 704
    Registration date : 16.10.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Fago uto 11 stu - 21:17

    drazenxp je napisao/la:Pozelenio nam i Ikayke, novi moderator!

    E to je mladić koji je definitvno to zaslužio Exclamation Exclamation Exclamation
    Čestitke Darko cheers afro geek jocolor queen king farao Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Gost uto 11 stu - 21:57

    Svaka cast moderatoru 3! Cool Very Happy Laughing cheers
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by ikayke sri 12 stu - 9:43

    hvala hvala.... hehehe cheers sunny

    Sponsored content


    Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti Empty Re: Prebačeni postovi / teme, opomene i druge obavijesti

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 2 svi - 4:26.