Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


3 posters

    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by xyz pon 7 pro - 0:44

    Moj prijatelj je za sebe nabavio neke nove tiće, grdeline.

    Kao šta naslov kaže, na stomaku i dnu prsa dva tića imaju kao male "pamučne đepove", i to jedno 6-7 đepića, svaki velik oko 1 mm.

    To su kao mali utori u koži, sa otvorom na jednoj strani.

    Da li je to ušao unutra neki parazit, je li to bolest, ili šta je to, i kako se lječi, volio bi znati da mu mogu prenjeti poruku.

    On je htio kapnuti "Frontline" na ta mjesta, ali sam ga nagovorio da pričeka odgovor forumaša.

    Ptice su inače zdrave i vesele, ali njega je ovo zabrinulo.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Re: Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by zvrcko sen pon 7 pro - 0:51

    može biti jako lako upala zračnih đepova


    daj neka slika .....ja nebi dirao ništa
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Re: Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by xyz pon 7 pro - 0:56

    To ti je na stomaku i dnu prsa ko 1 mm kružić pamuka, s malim otvorom na jednoj strani. Nisu neke velike izrasline niti se čine toliko opasne.

    Iću sutra ujutro kod njega na kavu, pa ćemo provat smočit perje tiću i poslikati te nejasnoće.
    avatar
    Gost
    Gost


    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Re: Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by Gost pon 7 pro - 1:15

    drazenxp je napisao/la:Moj prijatelj je za sebe nabavio neke nove tiće, grdeline.

    Kao šta naslov kaže, na stomaku i dnu prsa dva tića imaju kao male "pamučne đepove", i to jedno 6-7 đepića, svaki velik oko 1 mm.

    To su kao mali utori u koži, sa otvorom na jednoj strani.

    Da li je to ušao unutra neki parazit, je li to bolest, ili šta je to, i kako se lječi, volio bi znati da mu mogu prenjeti poruku.

    On je htio kapnuti "Frontline" na ta mjesta, ali sam ga nagovorio da pričeka odgovor forumaša.

    Ptice su inače zdrave i vesele, ali njega je ovo zabrinulo.

    Iskreno,za takvo nešto prvi put u životu čujem.Pretpostavija bi isto tako ka i ti.
    Pošto nisam siguran,a nisam,nisam od onih koju su "sigurni",ne bi tija puno teoretizirat.....Jesi li pita veterinare,oni bi to tribali znat ...
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Re: Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by xyz pon 7 pro - 1:36

    Ne, nije iša u veterinara, ići će ako ovdje ko ne postavi dijagnozu i savjetuje tretman.. hvala svejedno, sutra ćemo vjerovatno napravit slike toga..
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Re: Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by PESTI pon 7 pro - 10:38

    Mislim da se sječam o čemu se radi.
    To sam znao vidjati u tek ulovljenim grdelinima i može se čak vidjeti nametmik koji dosta podsječa na krpelja , a kako je to nametnik frontline je odličan izbor.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Re: Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by xyz pon 7 pro - 11:24

    Hvala puno Pesti, odličan savjet i svaka čast na znanju.

    Sponsored content


    Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi" Empty Re: Na stomaku i dnu prsa, mali "pamučni đepovi"

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sri 8 svi - 5:15.