Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+32
echeberija
refa95
skopski maestro
Carduel
sestoperac
bocka
zoran ptice pjevice
zoranV
lord189
vansal
Border
topaz
DjordjeVet
zijada
mipticar
ZLATKO
trava
brabus
Miljenko
Boban NA
seadriver
ivanu
zvrcko sen
crv
PESTI
xyz
Dule
MARIN
zlaja11
many
ticar
saso78
36 posters

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro uto 1 stu - 22:58

    [quote="lord189"]sea driver lipa tica Wink

    skopski maestro u nijedno društvo nisam učlanjen jer me to zasad ne zanima prema tome prstenja ni nemam...

    pozdrav prijatelju
    zaboravio sam da te upozorim .pazi sta pises jer imamo kontrolu ato je leskovacki profesionalac

    cuvaj se burazeru
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by lord189 sri 2 stu - 14:58

    maestro netribaš se ti brigat za mene ,imaš ti i svojih briga pretpostavljam prema tome nemoj me upućivat niti savitovat,svaka čast na tvojoj voli ali brate kalaj malo izlizat će ti se tipkovnica o pustog pisanja

    i kako bi ti ono reka... čuvaj se burazeru lol!
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro sri 2 stu - 18:18

    [quote="lord189"]maestro netribaš se ti brigat za mene ,imaš ti i svojih briga upućivat niti savitovat,svaka čast na tvojoj voli
    i kako bi ti ono reka... čuvaj se burazeru lol!

    pozdrav burazere cheers
    pa cim je tako neka bide tako drunken

    ali ja tako otebe nisam ocekivao
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by lord189 sri 2 stu - 23:08

    ma nije to sad ništa konkretno ciljano,malo san i razočaran u tiće od ove godine i još kad mi neko počme solit pamet onda ja puknen

    sve dobro dragi lol!
    avatar
    mipticar


    Broj postova : 844
    Location : ZAGREB
    Registration date : 01.05.2009

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by mipticar čet 3 stu - 0:21

    Eto što me smeta ! Ulovljene ptice znači bez prstena neuzgojene i to kod osobe koja je tanka u uzgoju.
    Bez iskustva sa takvim pticama koje prema slikama imaju velikih genetskih potencijala samo da nisu kod osobe koja ih drži u zatočeništvu i koje do proljeća neće preživjeti !!
    Slava onima koji to podržavaju !
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by xyz čet 3 stu - 0:35

    Pozdrav ekipi Wink
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro čet 3 stu - 1:45

    lord189 je napisao/la:ma nije to sad ništa konkretno ciljano,malo san i razočaran u tiće od ove godine i još kad mi neko počme solit pamet onda ja puknen

    sve dobro dragi lol!

    pozdrav burazeru cheers cheers
    pa nemozes kriviti druge Evil or Very Mad o tvome znajnju oko tih ptica i njihovih marifeta ,mislim na poneke tajne affraid
    nemoj me pogresno svatiti,,,, kad o necemu nemas pojma .i niko ti nije kriv sto si ti toliko razocaran od tvojih ptica ,,pa da je tako lako pa ne bi postoajo ovaj forum burazeru moj .ali ti si me lose razumeo ,mislis da sam ja poneki provokator i da se ja sprdam sa vama mislim na tebe . burazeru moj da je tako ko sto si ti mislijo da je lako .pa ovaj forum ne bi postojao da bi bilo ko sto si mislio ti oko tih ptica i njegove marifete brate moj .....ali nazalost se trudim da ponesto objasnim ali dzaba burazeru moj...mislim da postoi velika ljubomora jer takav je ovaj sport mnogo tezak i zavidan ,,jer mozes izgubiti najboljega prijatelja oko ti prokletih ptica ...da sad ne duljam mnogo...pozdrav burazeruuuuuuuuuuuuu cheers cheers cheers cheers cheers
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro čet 3 stu - 1:56

    mipticar je napisao/la:Eto što me smeta ! Ulovljene ptice znači bez prstena neuzgojene i to kod osobe koja je tanka u uzgoju.
    Bez iskustva sa takvim pticama koje prema slikama imaju velikih genetskih potencijala samo da nisu kod osobe koja ih drži u zatočeništvu i koje do proljeća neće preživjeti !!
    Slava onima koji to podržavaju !

    ja te burzeru potpuno podrzavam oko tvoga misljenja sto si rekao da neko cuva ptice samo da se zna da ih cuva Twisted Evil Twisted Evil mozda si naleteo na pogresne uzgajivace mislim na komercijaliste ,,,,jer zapamti da prsteni ne pjevaju ...mislim ako si profesionalac za uzgoj pjesme za sebe a ne za reklamisanje


    znam da sada ce imati mnogo rekomentara da ja nekom solim pamet i da ja se sprdam sa vama i svih ostalim forumasima ...nije problem oko toga .vec je drugi problem ...mozda i ti svatis malo kasnijeee burazeru moj ,,,,,,, pozdrav tebi ....
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by lord189 čet 3 stu - 11:00

    mipticar je napisao/la:Eto što me smeta ! Ulovljene ptice znači bez prstena neuzgojene i to kod osobe koja je tanka u uzgoju.
    Bez iskustva sa takvim pticama koje prema slikama imaju velikih genetskih potencijala samo da nisu kod osobe koja ih drži u zatočeništvu i koje do proljeća neće preživjeti !!
    Slava onima koji to podržavaju !

    ma o čemu ti pričaš kad o tome šta govoriš nemaš pojma ..neman se ja potribu dokazivat nekome ko je rumba vrata od tičarstva

    slušaj moga si lipo odma reć lorde ostavi mo kojeg mladog od te ptice ja ću doć po njega i lako bi se dogovorili a ne vako ka ti sta odma napada i sve tare ,umisto da podržiš mene ka mulca sta je počea držat tiće ima 8 godina ti pljuješ po meni ..sram te more bit i s prstenon i bez prstena

    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by lord189 čet 3 stu - 11:01

    skopski maestro je napisao/la:

    pozdrav burazeru cheers cheers
    pa nemozes kriviti druge Evil or Very Mad o tvome znajnju oko tih ptica i njihovih marifeta ,mislim na poneke tajne affraid
    nemoj me pogresno svatiti,,,, kad o necemu nemas pojma .i niko ti nije kriv sto si ti toliko razocaran od tvojih ptica ,,pa da je tako lako pa ne bi postoajo ovaj forum burazeru moj .ali ti si me lose razumeo ,mislis da sam ja poneki provokator i da se ja sprdam sa vama mislim na tebe . burazeru moj da je tako ko sto si ti mislijo da je lako .pa ovaj forum ne bi postojao da bi bilo ko sto si mislio ti oko tih ptica i njegove marifete brate moj .....ali nazalost se trudim da ponesto objasnim ali dzaba burazeru moj...mislim da postoi velika ljubomora jer takav je ovaj sport mnogo tezak i zavidan ,,jer mozes izgubiti najboljega prijatelja oko ti prokletih ptica ...da sad ne duljam mnogo...pozdrav burazeruuuuuuuuuuuuu cheers cheers cheers cheers cheers


    dragi sve dobro nebrigaj se oko ničega Very Happy
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro čet 3 stu - 15:15

    A

    Postaj by lord189 Today at 9:01

    pozdrav dragi i mili burazeru


    pomesali smo stanicu ..ti na tvoju a ja na moju ...najbolje je .jer ne slusamo istu glazbu.mozda i ti nekad pronadzes pravu glazbu mlad si vreme je pred tobom,,,samo zapamti da vreme gazi sve
    avatar
    Gost
    Gost


    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by Gost čet 3 stu - 16:40

    mipticar je napisao/la:Eto što me smeta ! Ulovljene ptice znači bez prstena neuzgojene i to kod osobe koja je tanka u uzgoju.
    Bez iskustva sa takvim pticama koje prema slikama imaju velikih genetskih potencijala samo da nisu kod osobe koja ih drži u zatočeništvu i koje do proljeća neće preživjeti !!
    Slava onima koji to podržavaju !

    Prva stvar, padaš na zajebanciju u vezi prstena-kao što smo i očekivali, znači namjerno je kazano da nema prstena jer na forumu ima previše mudrova ka ti koji će se nać mudrovat, druga stvar: biće ti svoje ne držiš u zatočeništvu nego ih pustiš pa ti se one vrate, treća stvar: je da se praviš pametan i pričaš koliko će koja tica živit u koga. A četvrta stvar: tica ima prsten. Nije ti na čast ništa šta baljezgaš iz neman pojma kojega razloga, bolje ti je piši o biljkama tamo zanimljiviji si mi bija. Tvoja doza kritičnosti je prevagnula sve granice, a bolje bi ti bilo da budeš malo više samokritičan.
    avatar
    Gost
    Gost


    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by Gost čet 3 stu - 16:53

    skopski maestro je napisao/la:

    pozdrav burazeru cheers cheers
    pa nemozes kriviti druge Evil or Very Mad o tvome znajnju oko tih ptica i njihovih marifeta ,mislim na poneke tajne affraid
    nemoj me pogresno svatiti,,,, kad o necemu nemas pojma .i niko ti nije kriv sto si ti toliko razocaran od tvojih ptica ,,pa da je tako lako pa ne bi postoajo ovaj forum burazeru moj .ali ti si me lose razumeo ,mislis da sam ja poneki provokator i da se ja sprdam sa vama mislim na tebe . burazeru moj da je tako ko sto si ti mislijo da je lako .pa ovaj forum ne bi postojao da bi bilo ko sto si mislio ti oko tih ptica i njegove marifete brate moj .....ali nazalost se trudim da ponesto objasnim ali dzaba burazeru moj...mislim da postoi velika ljubomora jer takav je ovaj sport mnogo tezak i zavidan ,,jer mozes izgubiti najboljega prijatelja oko ti prokletih ptica ...da sad ne duljam mnogo...pozdrav burazeruuuuuuuuuuuuu cheers cheers cheers cheers cheers

    Na tebe ću se isto nadovezat, jer komentar na njega je isto kao i komentar na mene.

    Maestro, pametnije bi ti bilo da otvoriš oči i uši i da već jednom svatiš da se u kompletu ne bavimo istim hobijem, nama je bitna zijada a tebi tvoje eksponiranje po internetu sa nekim postotcima i cunamijima.

    Druga stvar, stalno pričaš o nekom školovanju, nedavno čitam post od strane tebe u kojeme navodiš kako starinska pjevanja ne valjaju nego ovo moderna. A ja ću ti na to samo odgovorit: Jedino i valjaju ova starinska.

    Treća stvar, stalno pričaš o nekom poimanju i nabijaš na nos o znanju a ti ga najmanje imaš, jer kad su se ovde počeli držat tići i radi pjesme i radi uzgoja nisi bija u planu.

    Četvrta stvar, čovik je tija prezentirat ticu i njenu lipotu i očekiva je pokoji dobar komentar.

    A mene samo smeta jer se on požalio na forum šta se tiće njegova razočarenja u poneke tiće, a ono šta on ima neki samo mogu sanjat i divim mu se jer mu ovaj sport nije već prešao u lovu lovu i samo lovu i najviše od svega marketing.



    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro čet 3 stu - 18:39

    [quote="markoxp"][quote="skopski maestro"]

    Na tebe ću se isto nadovezat, jer komentar na njega je isto kao i komentar na mene.

    Maestro, pametnije bi ti bilo da otvoriš oči i uši i da već jednom svatiš

    pozdrav burazeri moji.
    na ovo prvo sto si napisao svaka ti čast jer tako treba da se podrzavate pa makar i ne bili u pravo..i jasam tako očekivao od nekih naših ,,,mk,,,na forumu ali dzaba jer vlada ogromna ljubomora kod nas u ,,mk,,i zao mi je što nije isto kao kod vas...



    a za ovo drugo ..konačno sam i ja uvideo sakim imam posla ...jer dosta je bilo i tako da sam uvideo da je greška samo u koracima..pa pozdrav brate markopxeee lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by Gost čet 3 stu - 19:03

    [quote="skopski maestro"][quote="markoxp"]

    Greška je u tvojim koracima, ti si pristupio sa velikom dozom samouvjerenosti u svoje znanje i neznam jel se stalno šališ ili misliš ozbiljno da ćeš ti nas naučit... Ja bi volio, ali ne bavimo se istim hobijem. Nemam zašto bit ljubomoran na tebe, na svoje sugrađane, meni je drago čut dobru ticu i u najvećega neprijatelja, ako ima dobru priznat ću mu je, ja imam i sad nešto ali težim ka boljemu.
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro čet 3 stu - 19:40

    [quote="markoxp"][quote="skopski maestro"]

    ponešto ti je tačno a ponešto ne
    kao prvo ..ja nikoga nemogu naučiti to što mu je dao bog
    drugo,,,,kad je reč oko znanja ja se ne šalim niti omalovazavam vas na primer tebe.nego sve je počelo oko te vaše zijade . što mi i dan danas nije jasno da samo zijada je najvaznija kod pjeva štiglica kod ponekih ovde na forumu Question
    az treče ni ja nisam ljubomoran mozda sam iskreniji od ponekih tičara kad je reč oko pjeva..jasam mislio na naše sugradzane podršku kao i vi što je imate jedan drugome ... bolje ime da mu ne spominjem

    pa mislim da svako zudi za bolje i bolje .jer da ima kraja niko ne bi gubijo vremena oko tih ptica ...neko kasnije neko ranije uglavno se bori i zudi za bolje i tako dalje burazeru markopxe


    mislim da smo se konačno razumeli oko svega dosat što je bilo oko nekih sporazumevanja
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by lord189 pet 4 stu - 11:54

    prijatelju ako je nekome samo važna zijada on nezna jer tić te mora zateć isprid zijade ,a sta to znači pitaš se..?? to znači da mora znnat pivat mora bit dupal,trodupal ili koliko već dakle mora bit kompletan mora znat pivat a svemu ostalome dodao se epitet "škart"..grdelin može bit i unjul al onda mora spajat sve ziajde s ovoga svita
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by gramofon pet 4 stu - 12:08

    lord189 je napisao/la:prijatelju ako je nekome samo važna zijada on nezna jer tić te mora zateć isprid zijade ,a sta to znači pitaš se..?? to znači da mora znnat pivat mora bit dupal,trodupal ili koliko već dakle mora bit kompletan mora znat pivat a svemu ostalome dodao se epitet "škart"..grdelin može bit i unjul al onda mora spajat sve ziajde s ovoga svita

    Ja sam pohvatao neke od vaših dalmatinskih izraza vezano za štigliće, ali ovo "unjul" mi nije jasno. Možeš li mi, molim te, objasniti šta znači unjul?
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro pet 4 stu - 14:10

    [quote="lord189"]prijatelju ako je nekome samo važna zijada on nezna jer tić te mora zateć isprid zijade ,a sta to znači pitaš se..?? to znači da mora znnat pivat mora bit dupal,trodupal ili koliko već dakle mora bit kompletan

    pozdrav burazeru

    konacno it da priznas da nije sve oko te zijade cheers cheers
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by lord189 pet 4 stu - 14:29

    gramofon je napisao/la:

    Ja sam pohvatao neke od vaših dalmatinskih izraza vezano za štigliće, ali ovo "unjul" mi nije jasno. Možeš li mi, molim te, objasniti šta znači unjul?

    gramofone za unjulo gardelina mi kažemo ako ima samo jedno pletivo dakle kad ti neko reče za tića "unjul je i ima zijadu" znači da sastavlja jednu batudu od jednog pletiva i zijade
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by lord189 pet 4 stu - 14:32

    [quote="skopski maestro"]

    pa ja nisan nikad ni reka da je ona najbitnija reka san samo da je ona šlag na kraju,zijada je kruna svega a uostalom štaće ti šlag bez tort What a Face

    ljudi nemojte bit zaluđeni praznin i šupljin teorijama razmislite malo
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by baltic pet 4 stu - 14:34

    Posto sam ja predlozio da budem prevodilac da preveden maestru.
    Primjetio sam da ne kontas. scratch
    Znaci zijada mora uvijek biti dali grdelin unjul ,dupli ili trodupli ako nema ispravnu zijadu pisaj ga Smile
    Ja mislim da sam sada dobro objasnio. Wink



    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 53
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by skopski maestro pet 4 stu - 15:40

    [quote="baltic"]Posto sam ja predlozio da budem prevodilac da preveden maestru.
    Primjetio sam da ne kontas. :


    pozdrav mome burazeru balticu cheers cheers


    ne moras da mi prevodis ..jer kontam i te kako kontam .kad je pitanje stiglic Evil or Very Mad Evil or Very Mad

    dobro kad je neko svatijo da slag bez torte ne biva

    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 53
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by baltic pet 4 stu - 16:15

    Maestro drago mi je da si shvatio da torta bez slaqa moze ali nije slatka Smile
    Tako isto grdelin bez ispravne zije moze ali nije to tooo Smile
    Evo sad cu ti to pokazati sa snimkom i tortu i slag cheers

    https://www.youtube.com/watch?v=SOrXezxafLI




    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by ticar pet 4 stu - 16:17

    baltic je napisao/la:Maestro drago mi je da si shvatio da torta bez slaqa moze ali nije slatka Smile
    Tako isto grdelin bez ispravne zije moze ali nije to tooo Smile
    Evo sad cu ti to pokazati sa snimkom i tortu i slag cheers

    https://www.youtube.com/watch?v=SOrXezxafLI





    balta jel ovo baštard ili grdelin.al ga cipa brate

    Sponsored content


    MUTACIJA ŠTIGLIĆA - Page 4 Empty Re: MUTACIJA ŠTIGLIĆA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pon 20 svi - 3:38.