Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+10
Miljenko
franeperuzovic
krnjolac
xyz
brabus
Carduel
seadriver
ticar
saso78
Siskin
14 posters

    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince - Page 2 Empty Re: Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Postaj by Dule sub 31 lis - 23:38

    Tičar,pretekao si me.Doksam ja pisao ti si već poslao odgovor lordu,ali važno je da jednako mislimo.
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince - Page 2 Empty Re: Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Postaj by Miljenko ned 1 stu - 7:41

    Je, sad kas se vidi (blizu) cila glava i krila,...musko. Ono prije, po kruni izdaleka i brkovima izgledalo je kao zenska.
    Siskin
    Siskin


    Broj postova : 437
    Location : BiH - HNK
    Registration date : 29.10.2009

    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince - Page 2 Empty Re: Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Postaj by Siskin ned 1 stu - 12:03

    Ne razumijem se puno , ali evo da dopunim i ispravim neke stvari što ste rekli :

    tić nije mlad, potvrđujem sto je rekao ticar(a kasnije i dule) - ''ovo tić nije mladi.u gajbi je bar godinu dana - on je i duže od godinu dana kod mene a bio je bar 2-3 mjeseca kod prijašnjeg vlasnika - znači skoro 2 godine je u kafezu.

    hvala svima na odgovorima.

    @ticar - šta znači ovo čisti šporkadun?
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince - Page 2 Empty Re: Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Postaj by Carduel ned 1 stu - 12:41

    Siskin je napisao/la:

    @ticar - šta znači ovo čisti šporkadun?

    A to bi ti bilo po naški otvori mu vrata i poželi mu sreću u nastavku života u prirodi!
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince - Page 2 Empty Re: Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Postaj by ticar ned 1 stu - 13:29

    Carduel je napisao/la:
    Siskin je napisao/la:

    @ticar - šta znači ovo čisti šporkadun?

    A to bi ti bilo po naški otvori mu vrata i poželi mu sreću u nastavku života u prirodi!

    nisam ja mislija na takvog šporkaduna u pismi nego šporkadun po boji ili ti domaći tić.zbog toga je bilo ovoliko muke radi spola.
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince - Page 2 Empty Re: Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Postaj by seadriver pon 2 stu - 1:04

    ticar je napisao/la:
    Carduel je napisao/la:
    Siskin je napisao/la:

    @ticar - šta znači ovo čisti šporkadun?

    A to bi ti bilo po naški otvori mu vrata i poželi mu sreću u nastavku života u prirodi!

    nisam ja mislija na takvog šporkaduna u pismi nego šporkadun po boji ili ti domaći tić.zbog toga je bilo ovoliko muke radi spola.

    moja ispravka, ipak je ovo muzjak, pocetak krila crn ko čađa Smile

    Sponsored content


    Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince - Page 2 Empty Re: Nekoliko pitanja vezano za štigliće i kanarince

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 15:28.