Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    Dali postoji razlika???

    avatar
    Gost
    Gost


    Dali postoji razlika??? Empty Dali postoji razlika???

    Postaj by Gost pon 17 kol - 17:42

    Evo nakon diskusije u forumu Najbolja hrana za češljugare, postaviću slike hrane za zimovke od Blattnera kupljena u Njemačkoj i ova od Versele Lage pa tko ima oštro oko neka procijeni dali se radi o istim mišunzima.
    avatar
    Gost
    Gost


    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by Gost pon 17 kol - 17:44

    Dali postoji razlika??? Catspgk
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by zvrcko sen pon 17 kol - 23:46

    po meni nema isti postotak konponenti ,.............ijako po slici jako je teško tvrditi radi nejednakosti kontrasta.
    avatar
    Gost
    Gost


    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by Gost uto 18 kol - 0:12

    zvrcko sen je napisao/la:po meni nema isti postotak konponenti ,.............ijako po slici jako je teško tvrditi radi nejednakosti kontrasta.
    Slažem se sa tobom Zvrcko, već zadnje tri četiri ture dolazi isti mišung koji mi ne sliči po ovoj originalnoj, u orginalnoj se nalazi 3 vrste velikog bora dok u ovoj od Prestiga mali sitni neznam šta ovi mute, ali sam danas poslao mail da mi odgovore za ovo gore u Belgiju. Dosta ljudi su mi rekli da ovo nije kao orginal, tu spada i ova za majore, navodno puno glanca.Izgleda da će se ići u Austriju po hranu jer ovo nema smisla!!!
    avatar
    mipticar


    Broj postova : 844
    Location : ZAGREB
    Registration date : 01.05.2009

    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by mipticar uto 18 kol - 23:04

    Več na prvi pogled po meni to nije ista hrana.Vidim da u original Blatneru ima bora barem dvije vrste i inače mi vizualno djeluje jača, raznovrsnija.Predpostavljam da Versele Laga dodaje određeni postotak hrane za egzote .Našao sam to nešto u katalozima ako se ne varam.
    Pozdrav Blatneru !
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by zvrcko sen sub 29 kol - 13:44

    Blattneru

    evo to sam ti ja odma govorija .....drž se ti Austrije jer tamo treba da se stoji iza imena i deklaracije......


    nažalost meni je Austrija daleko..... svakako samo da znaš ukoliko naručiš više od 1t možeš da tražiš da ti se napravi mišung po tvojoj recepturi... e tu je zlatna koka našim uvoznicima koji skupe kompnente smanjuju, čak izbacuju a pojačavaju postotak jeftinih sjemena................nije tu samo sjeme blattner u pitanju već i ostali proizvođači.

    Njačešća zabluda i prevara je u crvenoj repici koju mišaju ili zamjenjuju sa uljenom repicom
    avatar
    Gost
    Gost


    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by Gost sub 29 kol - 14:44

    zvrcko sen je napisao/la:Blattneru

    evo to sam ti ja odma govorija .....drž se ti Austrije jer tamo treba da se stoji iza imena i deklaracije......


    nažalost meni je Austrija daleko..... svakako samo da znaš ukoliko naručiš više od 1t možeš da tražiš da ti se napravi mišung po tvojoj recepturi... e tu je zlatna koka našim uvoznicima koji skupe kompnente smanjuju, čak izbacuju a pojačavaju postotak jeftinih sjemena................nije tu samo sjeme blattner u pitanju već i ostali proizvođači.

    Njačešća zabluda i prevara je u crvenoj repici koju mišaju ili zamjenjuju sa uljenom repicom
    Pozdrav, Ovo se nije događalo sve do zadnjih godinu dana, ovi u Belgiji se prave toše, sulu baš briga, čujem da ima u mariboru novi uvoznik Blattnera, ali dok ne vidim mišung ne vjerujem nikome, jer Versele Laga je malo preozbiljna firma da bi se zajebavala sa tim stvarima. Zasad mi je najpovoljnije iz Njemačke 300 kuna 15 kila, ali ovo što sule dobiva mislim na Gimpel 1 je sasvim nešto drugo od originala.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by zvrcko sen sub 29 kol - 15:40

    samo da vidiš razliku između bridinga za divlje versele lage i "iste" sXXX ali tako je kod svih Axxxx ma brate svi muljaju.... skoči cijena škajole na tržištu odma manje je u mišanci a pojačaju zob i uljanu
    Kod jakih firmi je to rijeđe ali kod malih to je ajmmmme eeeeeeeeeeeeeeeeeee

    kad se žališ onda im je opravdanje nisu se u miješalici dobro izmješale konponente......


    provaj vani nači briding za gimple od versele lage hrana je ludilo "jednom je sule slučajno dobija i isporučija mi je da nije ni zna.............................po etiketi sam vidija da je briding za gimple hrana boli glava.....
    avatar
    Gost
    Gost


    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by Gost sub 29 kol - 18:30

    zvrcko sen je napisao/la:samo da vidiš razliku između bridinga za divlje versele lage i "iste" sXXX ali tako je kod svih Axxxx ma brate svi muljaju.... skoči cijena škajole na tržištu odma manje je u mišanci a pojačaju zob i uljanu
    Kod jakih firmi je to rijeđe ali kod malih to je ajmmmme eeeeeeeeeeeeeeeeeee

    kad se žališ onda im je opravdanje nisu se u miješalici dobro izmješale konponente......


    provaj vani nači briding za gimple od versele lage hrana je ludilo "jednom je sule slučajno dobija i isporučija mi je da nije ni zna.............................po etiketi sam vidija da je briding za gimple hrana boli glava.....
    Evo skinuo sam sa jedne talijanske stranice original za gimple, znači talijani uvoze od versele laga Dali postoji razlika??? Ciuffolotto1Dali postoji razlika??? Ciuffolotto12 Evo ovo ide za italiju ali pogledaj veliki bor kojeg kod sule više nema. Prema nekim informacijama "MOŽDA" se bude uvozio Quiko za Hrvatsku pa će to bit dobra zamjena za prestige.

    Sponsored content


    Dali postoji razlika??? Empty Re: Dali postoji razlika???

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 2 svi - 21:40.