Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


4 posters

    Zoranova uzgajivačnica

    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Zoranova uzgajivačnica Empty Zoranova uzgajivačnica

    Postaj by Dean pet 31 srp - 10:18

    Bili smo jučer malo u posjeti kod Zorana Vukarina, da vidimo mlade, preslušamo grdeilne i tako malo ptičarskih priča, plan je bio da napravimo pravi foto sesion, medjutim malo smo se zanijeli, a ko nebi...kanarinaca pune volijere, mladi grdelini po svim čoškovima...ja mislim da im da još ima 4 ili 5 gnjezda sa skroz mladim grdelinima unutra...bastardi puna volijera ...i na kraju je Zoran izvadio gredeline,zija vamo zija tamo i zaboravio sam na aparat u dzepu No No još kad sam dobio na poklon jednog koji Zoranu ne paše...zaboravio sam da bi trebalo i doma krenuti lol! kako bilo...jednu sliku smo opalili pa barem da nju postavimo: uzgajivačnica iz vana, vide se vanjske volijere sa mladima, a ono žuto naprijed je za parenje...uglavnom sve tip -top i vrhunski organizirano, Zoran ima ptice u više prostorija tako da taj obilazak malo i potraje Very Happy Very Happy i uz ptičarske priče par sati prodje začas...

    Zoranova uzgajivačnica Dsc00117j
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    Zoranova uzgajivačnica Empty Re: Zoranova uzgajivačnica

    Postaj by malinois pet 31 srp - 22:27

    Lipo za vidjeti.
    A reklo bi se da ste se MALO VISE zanjeli cim niste napravili vise slika . Very Happy
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Zoranova uzgajivačnica Empty Re: Zoranova uzgajivačnica

    Postaj by MARIN ned 2 kol - 15:28

    Šteta što nisi snimio kojeg dobrog grdelino,lako ćemo za volijere i parilice.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Zoranova uzgajivačnica Empty Re: Zoranova uzgajivačnica

    Postaj by Branimir pet 7 kol - 22:20

    Ma daj Deane razočaranje je veliko, nema druge nego nazad i ponovno sve poslikati! Very Happy Very Happy Very Happy Super izgleda uzgajivačnica!

    Sponsored content


    Zoranova uzgajivačnica Empty Re: Zoranova uzgajivačnica

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 2 svi - 9:41.