Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+19
NAVI
crv
bizar
zoranV
Merlo
lord189
zoran ptice pjevice
taneyla
baltic
antonio
DOMO
xyz
krnjolac
bocka
ticar
PESTI
Branimir
Dalibor
raskokat
23 posters

    Izrada kaveza

    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by crv sri 8 pro - 23:27

    VINKO je napisao/la:Ej crve živija.E da je onakvih ljudi makar malo više.

    Ne bolu njega prsa od busanja cheers
    NAVI
    NAVI


    Broj postova : 27
    Location : Makarska
    Registration date : 04.11.2010

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by NAVI čet 9 pro - 15:12

    VINKO je napisao/la:
    NAVI je napisao/la:
    jutros sam bio na kavi sa Vinkovim prijateljem,i pokaza je ćibu što radi Vinko.
    Dobro si reka ono je Umjetnost stavit je u regal i gledat.Ono mogu samo dobri ljudi
    radit.Šteta nemam tića za onakvu kajbu Sad Vinko pozzz od prijatelja i mene cheers
    Pozdrav i tebi.Radi se o I.G. ,je li tako.Njega ne triban pozdravljat ovim putem jer se često čujemo.Ali ga znaš?
    Upozna sam ga slučajno,on je starija klapa tičara i meni je čast kad sam sa njima Very Happy Dosta zna i voli pomoć nama mlađim kako on zna reć: diste cjacavci!
    Svratit ću večeras u cafić možda ga vidim.
    pozdrav Vinko cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Gost čet 9 pro - 15:32

    NAVI je napisao/la:
    VINKO je napisao/la:
    NAVI je napisao/la:
    jutros sam bio na kavi sa Vinkovim prijateljem,i pokaza je ćibu što radi Vinko.
    Dobro si reka ono je Umjetnost stavit je u regal i gledat.Ono mogu samo dobri ljudi
    radit.Šteta nemam tića za onakvu kajbu Sad Vinko pozzz od prijatelja i mene cheers
    Pozdrav i tebi.Radi se o I.G. ,je li tako.Njega ne triban pozdravljat ovim putem jer se često čujemo.Ali ga znaš?
    Upozna sam ga slučajno,on je starija klapa tičara i meni je čast kad sam sa njima Very Happy Dosta zna i voli pomoć nama mlađim kako on zna reć: diste cjacavci!
    Svratit ću večeras u cafić možda ga vidim.
    pozdrav Vinko cheers

    Je,je voli to reć kad naiđe,ako u tom društvu ima makar jedan cjacjavac...ako nema, onda neće....hahaha..
    Vidin da si ti mlađi,a i priča mi je on(čuli smo se ) i reka mi je koji si ti...(R..., jeli tako),ako misliš držat tiće neće ti on ništa reć loše,a voli i reć i pokazat(iskustvo je tu,i ćaćino mu i njegovo,sve skupa debelo priko 100 godina),stara je to škola....STP naravno...ali pošto je to u Makarskoj,neće se splićani naljutit ako kažem i i DTP(dalmatinska)
    NAVI
    NAVI


    Broj postova : 27
    Location : Makarska
    Registration date : 04.11.2010

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by NAVI pet 10 pro - 15:12

    Je Vinko,ajmo ga nagovorit da dođe na forum.Mislim da bi puno dobili svi koji drže tiće.
    Dobro si reka ima dosta prakse(čačina škola),jedan S.Z.za njega kaže da je
    king nadam se dabi moga dobit kojeg tića od njega na proljeće Very Happy
    pozzz Vinko
    avatar
    taneyla


    Broj postova : 6
    Registration date : 04.12.2010

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by taneyla pet 10 pro - 15:51

    zna li tko
    da li se mogu i gdje nabavit ove od raskokat-a i koliko koštaju
    avatar
    Gost
    Gost


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Gost pet 10 pro - 16:33

    NAVI je napisao/la:Je Vinko,ajmo ga nagovorit da dođe na forum.Mislim da bi puno dobili svi koji drže tiće.
    Dobro si reka ima dosta prakse(čačina škola),jedan S.Z.za njega kaže da je
    king nadam se dabi moga dobit kojeg tića od njega na proljeće Very Happy
    pozzz Vinko
    Ne bi ga sa puškon natira da dođe na forum.A da i dođe ne bi se niko baš usrićija,(on bi i ode uletija:"ma šta će ovi cjacjavci"...hahhaa), isto ka i sa mnom.
    Popričaj malo sa njim kako je uopće došlo do toga da se ja prijavin na ovaj forum.On mi je reka za ovo,pa se poslin kaja šta mi je uopće govorija,kad je vidija da san ja počeja živčanit ode,ispaljivat na živce.Spomeni mu da se prijavi ,pa ćeš vidit šta će ti reć.
    Hahahha...taj S.Z. uopće nije "jedan S.Z.",nego samo S.Z.,skidam kapu za vi uzgoja ,ali za vi pisme grdelina....hhmmmmmm,i ne viruj baš svaku-svakome.
    Drži se I..,i nećeš falit.Uvati se njega da ti da neki škart na proliće,pa stavi ode na forum,pa neka ljudi vide šta su "škartane tice",a ako ti i da(neznan kakav si sa njim),sumnjam da će ti uopće i dozvolit da staviš...

    pozzz od Vinka
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by crv pet 10 pro - 20:51

    VINKO je napisao/la:
    NAVI je napisao/la:Je Vinko,ajmo ga nagovorit da dođe na forum.Mislim da bi puno dobili svi koji drže tiće.
    Dobro si reka ima dosta prakse(čačina škola),jedan S.Z.za njega kaže da je
    king nadam se dabi moga dobit kojeg tića od njega na proljeće Very Happy
    pozzz Vinko
    Ne bi ga sa puškon natira da dođe na forum.A da i dođe ne bi se niko baš usrićija,(on bi i ode uletija:"ma šta će ovi cjacjavci"...hahhaa), isto ka i sa mnom.
    Popričaj malo sa njim kako je uopće došlo do toga da se ja prijavin na ovaj forum.On mi je reka za ovo,pa se poslin kaja šta mi je uopće govorija,kad je vidija da san ja počeja živčanit ode,ispaljivat na živce.Spomeni mu da se prijavi ,pa ćeš vidit šta će ti reć.
    Hahahha...taj S.Z. uopće nije "jedan S.Z.",nego samo S.Z.,skidam kapu za vi uzgoja ,ali za vi pisme grdelina....hhmmmmmm,i ne viruj baš svaku-svakome.
    Drži se I..,i nećeš falit.Uvati se njega da ti da neki škart na proliće,pa stavi ode na forum,pa neka ljudi vide šta su "škartane tice",a ako ti i da(neznan kakav si sa njim),sumnjam da će ti uopće i dozvolit da staviš...

    pozzz od Vinka


    cheers Profilira si ga 1/1 ! Možda čak i malo ulipša Suspect (ovoga sa uzgojem)
    avatar
    Gost
    Gost


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Gost pet 10 pro - 22:39

    crv je napisao/la:
    cheers Profilira si ga 1/1 ! Možda čak i malo ulipša Suspect (ovoga sa uzgojem)

    Nemojmo crve,nije u redu,štucat će se čoviku.NAVI je to malo "podiga u nebesa", ja spustija na zemlju,na osnovu doživljenog.A ti odma da sam još i ulipša...hahhaha....
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by crv pet 10 pro - 22:53

    VINKO je napisao/la:
    crv je napisao/la:
    cheers Profilira si ga 1/1 ! Možda čak i malo ulipša Suspect (ovoga sa uzgojem)

    Nemojmo crve,nije u redu,štucat će se čoviku.NAVI je to malo "podiga u nebesa", ja spustija na zemlju,na osnovu doživljenog.A ti odma da sam još i ulipša...hahhaha....

    Sa njim san ima raspravu o vrsti drva (ima par tvojih ruku djela) koje ti koristiš ,i to nakon što si mi ti telefonom detaljno objasnio čitav proces izrade.
    A inače drvo je meni jedan od hobija...Skulpture i obrada općenito.
    U ravu si uša san u sferu ogovaranja. Embarassed
    avatar
    Gost
    Gost


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Gost pet 10 pro - 23:03

    crv je napisao/la:
    VINKO je napisao/la:
    crv je napisao/la:
    cheers Profilira si ga 1/1 ! Možda čak i malo ulipša Suspect (ovoga sa uzgojem)

    Nemojmo crve,nije u redu,štucat će se čoviku.NAVI je to malo "podiga u nebesa", ja spustija na zemlju,na osnovu doživljenog.A ti odma da sam još i ulipša...hahhaha....

    Sa njim san ima raspravu o vrsti drva (ima par tvojih ruku djela) koje ti koristiš ,i to nakon što si mi ti telefonom detaljno objasnio čitav proces izrade.
    A inače drvo je meni jedan od hobija...Skulpture i obrada općenito.
    U ravu si uša san u sferu ogovaranja. Embarassed
    Sve mi je jasno.....bolje je nekad,negdi uz piće(nadam se),nego ovako....
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by crv pet 10 pro - 23:24

    Ali ima ljudina koja se ne triba skrivat iza pseudonima(što nije isto što i nadimak) i inicijala.

    Divić Mate , Baška Voda . Hvali tvoje kajbe i još nije prižalio jednu utopljenu ticu...
    avatar
    Gost
    Gost


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Gost pet 10 pro - 23:29

    crv je napisao/la: Ali ima ljudina koja se ne triba skrivat iza pseudonima(što nije isto što i nadimak) i inicijala.

    Divić Mate , Baška Voda . Hvali tvoje kajbe i još nije prižalio jednu utopljenu ticu...

    Hahahhaa.....zajeban si.Mate je ljudina....stari balunjer,kako smo se ja i on brzo našli.Šta je to bilo sa utopljenom ticom,ništa nisan čuja.Vidija san ga i u Splitu na izložbi,pričali smo,ništa nije spominja.
    pavao
    pavao


    Broj postova : 100
    Age : 43
    Location : makarska
    Registration date : 25.04.2010

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by pavao pet 10 pro - 23:34

    za matu neznas jeli voli vise hajduka ili tice,a od tog dana vise ne drzi vodu u casici Arrow
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by crv pet 10 pro - 23:35

    VINKO je napisao/la:
    crv je napisao/la: Ali ima ljudina koja se ne triba skrivat iza pseudonima(što nije isto što i nadimak) i inicijala.

    Divić Mate , Baška Voda . Hvali tvoje kajbe i još nije prižalio jednu utopljenu ticu...

    Hahahhaa.....zajeban si.Mate je ljudina....stari balunjer,kako smo se ja i on brzo našli.Šta je to bilo sa utopljenom ticom,ništa nisan čuja.Vidija san ga i u Splitu na izložbi,pričali smo,ništa nije spominja.

    Ma to je stari događaj...Tvoj tić ili san pobrka confused
    pavao
    pavao


    Broj postova : 100
    Age : 43
    Location : makarska
    Registration date : 25.04.2010

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by pavao pet 10 pro - 23:37

    ciji je god bio da bio tic,znas i sam da mate jos i danas o njemu prica i nije ga prizalio
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by crv pet 10 pro - 23:40

    Vinko , ovi Pavao bi moga bit Matin ,,mladac'' , bude li sluša study
    avatar
    Gost
    Gost


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Gost pet 10 pro - 23:44

    Nemam pojma ,stvarno.I meni se to desilo prije četiri pet godina,jednom tiću dobrom.
    I ja sam od tog momenta izbacija čašice.
    avatar
    Gost
    Gost


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Gost pet 10 pro - 23:55

    crv je napisao/la: Vinko , ovi Pavao bi moga bit Matin ,,mladac'' , bude li sluša study
    Mora onakve ljude slušat....
    zoran ptice pjevice
    zoran ptice pjevice


    Broj postova : 662
    Age : 53
    Location : Banja Luka
    Registration date : 14.09.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by zoran ptice pjevice ned 12 pro - 13:09

    taneyla je napisao/la: da li se mogu i gdje nabavit ove od raskokat-a

    Pitao sam covjeka i kaze da ove kaveze pravi samo za sebe. Ne radi komercijalu.
    avatar
    taneyla


    Broj postova : 6
    Registration date : 04.12.2010

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by taneyla ned 12 pro - 15:05

    zoran ptice pjevice je napisao/la:
    taneyla je napisao/la: da li se mogu i gdje nabavit ove od raskokat-a

    Pitao sam covjeka i kaze da ove kaveze pravi samo za sebe. Ne radi komercijalu.

    Sad baš šteta, hvala na informaciji
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by krnjolac pon 20 pro - 0:49

    jučer sam napravio letilicu otprilike 100 x 50 x 50,koja se pregradom transformira u dvije parilice,uz vrlo malo troška.još da završim sa kozmetikom(vrata,hranilice,prećke...),pa ću postavit par slika,možda nekome bude korisno idejno.razmišljao sam od čega napravit okvir,a onda mi je sinulo da mi je rješenje pred nosom cijelo vrijeme...
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by crv pon 20 pro - 3:25

    krnjolac je napisao/la:jučer sam napravio letilicu otprilike 100 x 50 x 50,koja se pregradom transformira u dvije parilice,uz vrlo malo troška.još da završim sa kozmetikom(vrata,hranilice,prećke...),pa ću postavit par slika,možda nekome bude korisno idejno.razmišljao sam od čega napravit okvir,a onda mi je sinulo da mi je rješenje pred nosom cijelo vrijeme...

    A Krnjolac , nisi valjda prehlađen? Slina možda je dobro rješenje ,ali Embarassed , ružno je za vidit Suspect

    Ajme , oprosti ! Napisa si SINULO a ne SLINULO . MEA CULPA !!! geek
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by krnjolac pon 20 pro - 10:15

    Laughing lud ka i obično..
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by krnjolac ned 2 sij - 2:02

    evo malo slika letilice koja je pri kraju,a pregradom se učas transformira u dvije parilice.možda nekome bude idejno korisno(a možda i meni neko još da koju korisnu ideju)...SRETNA NOVA SVIMA!

    Izrada kaveza - Page 3 Fotografija0553.th



    Izrada kaveza - Page 3 Fotografija0554.th




    Izrada kaveza - Page 3 Fotografija0555.th



    Izrada kaveza - Page 3 Fotografija0556.th



    Izrada kaveza - Page 3 Fotografija0557.th



    Izrada kaveza - Page 3 Fotografija0558.th

    Jack Sparrow
    Jack Sparrow


    Broj postova : 115
    Age : 47
    Location : Rab
    Registration date : 28.12.2010

    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Jack Sparrow sub 14 svi - 8:58

    pozz
    ma gajba je perfektna,možda vratica staviti na bočnu stranu i sve 5...pohvala prika...

    Sponsored content


    Izrada kaveza - Page 3 Empty Re: Izrada kaveza

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: sub 27 tra - 1:44.