Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+53
pavao
karlo
DOMO
imarij71
saso78
faganel
ssarava1
pippo
zadranin
zijada
vlado
koce
bizar
komiza
carduelismo
malinois
bocka
žalacST
dva grdelina
zoranV
DAMIAN
riberi
crv
dr.nenad86
Sina BL
CASPER
Santa
many
Merlo
ikayke
seadriver
brabus
franeperuzovic
Branimir
sasaznas
lord189
Dax BG
Dean
baltic
Dule
antonio
Carduel
japirko1
krele
krnjolac
kreso
ticar
zvrcko sen
sestoperac
MARIN
PESTI
xyz
Miljenko
57 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by baltic čet 28 sij - 16:20

    Miljenko je napisao/la:
    many je napisao/la:he,he ti si drugi koji je to primjetio i po stasu sam sličan a bogami i ponašanju,volim doorse,kosa je još kratka na toj fotki,ali da malo osvježim avatar!

    Many, Dorsi i Jetro Tul su mi bili idoli (i jos su uvik) otkad znam za sebe.

    Ajde, snimi koji video di pivas! Da vidimo koliko si slican Jimu? Surprised


    Miljenko many je rekao da ima slican stas a ne glas.

    Stvarno bi bila dobra ideja da many kao imitira Jima pa makar i ply back a mislim da bi dobro ličio Very Happy
    Neki su tako postali popularni u svjetu Smile
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by many čet 28 sij - 22:04

    i jetro volim i izgleda furam takav look!Daj bocka ja i manekenstvo možda strašilo u kukuruzu ha,ha!
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 29 lip - 12:16

    Ja pravim pauzu od svojih tica, masina spremna za polijetanje, 200 konja napojeno i u rezervoar dodani baycox i spirulina , masina zahvaljujuci kompressor laderu ima dobru ziju i plete do 235kmh , Cool

    I onda pravac Arrow



    Budem li se zadesio kojim slucajem u Splitu,volio bi popiti kafu sa DrazenomXP,MARIN,Seadriver,Krnjolac...neznam sad
    imali jos ko da sam ga zaboravio kad neznam za sve odakle su, a u slucaju Zadra PESTI i prika Zadro. Cool (Ostajem na Forumu,tu i tamo,logisticka podrska ekipi "JakeDzije")
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by PESTI uto 29 lip - 13:00

    EUMOx je napisao/la:Ja pravim pauzu od svojih tica, masina spremna za polijetanje, 200 konja napojeno i u rezervoar dodani baycox i spirulina , masina zahvaljujuci kompressor laderu ima dobru ziju i plete do 235kmh , Cool

    I onda pravac Arrow



    Budem li se zadesio kojim slucajem u Splitu,volio bi popiti kafu sa DrazenomXP,MARIN,Seadriver,Krnjolac...neznam sad
    imali jos ko da sam ga zaboravio kad neznam za sve odakle su, a u slucaju Zadra PESTI i prika Zadro. Cool (Ostajem na Forumu,tu i tamo,logisticka podrska ekipi "JakeDzije")


    Eumox, dobro se provedi , ganjaj ženske ,ops, (one tebe ganjaju Laughing ),i uživaj na moru.
    Ps. Nisam nikada za sebe rekao da imam jaku dziju Very Happy .
    Čitaj bolje , sve piše od slova do slova , komentirati mogu ako netko postavi pjevanje ravnopravno kako i ti komentiraš ,ali da sam od ,,ekipe od zijade ,, malo si fulao
    Laughing
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by krnjolac uto 29 lip - 13:08

    bravo eumox,murvica je pravo mjesto za odmor.kad idem na tu stranu brača rađe idem tamo se okupati na tu malu plažicu,nego na zlatni rat u bolu.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 29 lip - 13:36

    Pesti,nisam ni pomislio da spadas u ovu ili onu ekipu dzijasa, ono u zagradi() je nevezano za tekst i samo dodatak postu Cool

    Krnjoac,video sam stavio zbog toga sto prikazuje ljepotu a i zbog pjesme u pozadini, ove godine sam na makarskoj rivieri, a sljedece mozda skoknem do Braca jer otoci jesu bolji za odmora.

    I zaboravio sam gore pomenuti Trogir i Zvrcka ,legendu moderatorstva Cool ,pa Damiana (i on je domacin), ma ko bi to sve mogao obici,treba dva zivota, to su samo puste zelje, ali kako god i time se pokaze ko koga smatra prijateljem sa kojim bi rado sjeo i popio kafu. Ako sam nekog zaboravio ubaciti,izvinjavam se,nisu ni svi iz Dalmacije. cheers
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by PESTI uto 29 lip - 13:54

    Kao što sam rekao eumox , uživaj i dobro se provedi!
    Ja sam svaki dan na moru pa mi je ,,dosadilo,,.Najljepše je na moru ljudima koji dodju samo za godišnji odmor , uživaju u svakom trenutku , nešto što smo mi domaći zaboravili. lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 29 lip - 14:49

    PESTI je napisao/la:Kao što sam rekao eumox , uživaj i dobro se provedi!
    Ja sam svaki dan na moru pa mi je ,,dosadilo,,.Najljepše je na moru ljudima koji dodju samo za godišnji odmor , uživaju u svakom trenutku , nešto što smo mi domaći zaboravili. lol!

    Hvala PESTI! cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sub 31 srp - 0:17

    Vratia se ja, kome drago - imeni je,kome nije - meni je Cool

    Stavit cu nesto iz kolekcije cim uslikam, a zao mi je da nikoga od forumasa nisam sreo dok sam bio dole,sa Zoranom(ptice-pjevice) sam razgovarao na tel. u banjaluci ali bio je na odmoru tako da smo se mimoisli jer sam ja kasnije ponovo otisao 7 dana u makarsku.

    Ps. vidim 2 grupe razlicitih ukusa i sluha o ziji,lijepo je citati komentare u granicama normalne komunikacije,drago mi je sto nema vrijedjanja i sto se sve odvija drugarski. Ljudi samo nastavite.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Bizar sranja prebacivanje

    Postaj by bizar sri 22 ruj - 14:08

    VINKO je napisao/la:
    bizar je napisao/la:-Poštovani forumaši, evo mene pod novim kodnim imenom Bizar ( prije je bilo GMO, a poslije toga Bizar.ZG).
    Sad trebem naći gdje se piše datum rođenja.....
    Pozzzzz
    Sad ćemo sve po protokolu i pravilima.
    pozdrav "novom" članu........
    Sve po zakonu......bože sačuvaj da cestu priđen mimo zebre.....

    Idem poslat privatnu poruku, ali mi ne otvara, ne dozvoljava, biće zato što sam novi?
    Možda su mi dozvolili samo da se logiram bez prava PP? hahahaaa
    Samo pomalo(Još jednom zahvaljujem SVIMA na podršci). Pozzzz
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by kreso sri 22 ruj - 14:11

    diko moras napicit 15 stak postova pa ce ti dat pravo ,udri po tipkovnici pa ces vidit da ces moc
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar sri 22 ruj - 14:28

    kreso je napisao/la:diko moras napicit 15 stak postova pa ce ti dat pravo ,udri po tipkovnici pa ces vidit da ces moc
    HVALA( ima logike), već sam napisao 7, ovo je osmi, ..... hvala, vidiš i sam da sam novi.hahahaaa Pozzz
    ps
    bolje je dva puta reći, nego da se netko naljuti , misli da mu neću odgovoriti na pp
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by koce sri 22 ruj - 15:08

    Ipak fališ,znaš kako je Mate k.jednom reka,"misli jedno,govori drugo,piši trece".Ponekad i to važi da bi prezivija.Pozdrav,i lipo je u kalaharija,dođi.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar sri 22 ruj - 18:36

    koce je napisao/la:Ipak fališ,znaš kako je Mate k.jednom reka,"misli jedno,govori drugo,piši trece".Ponekad i to važi da bi prezivija.Pozdrav,i lipo je u kalaharija,dođi.

    -Hvala na zvanju( u Kalaharija) ali sam puka tvoj (ti šetaš svako poslijepodne) đir. Svako popodne s prijateljima, sin, bicikla i psom šetnja minimum jedna ura po Žnjanu, brza šetnja, zato sam jučer napravija krug oko Duilova i čujem cvrčke.
    - Forumaši moraju znati da sam je i g.Čudina sto posto u svemu suprotni, ja digao 100 kredita Č.niti jedan, ja brzoplet Č.perverzno smiren, ja dnevno prođem kroz tri crvena na semaforu Č. to u životu nije napravija...... a non stop smo skupa, nismo se u 5.godina sporiječkali. Znači suprotnosti se privlače.
    Isto je tako Koce s tobom, imamo potpuno različit pristup istoj stvari, istom cilju...
    Nisam siguran koliko sam bio jasan, pa ću dati primjer iz "Prosjaka i sinova" od Ivana Raosa. Kad Škiljo iz Zagvozda umire (normalna je ljudska reakcija da se Kikaš veseli, jer mu je ovaj cili život bio egzistencijalna konkurencija, a sad je umra) Kikaš plaće i kaže : Sad se nemam s kim "nosat"..... Mislim da taj primjer od Raosa,sve govori. Pozzzzzzz
    ps
    Prošli sam put stvarno bija "poludija" kad si mi uvalija g.Zijadu, pa sam se "malo oduzeo"... iako ( s punim poštovanjem)me još nisi razuvjerio u suprotno.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by MARIN sri 22 ruj - 18:47

    koce je napisao/la:Ipak fališ,znaš kako je Mate k.jednom reka,"misli jedno,govori drugo,piši trece".Ponekad i to važi da bi prezivija.Pozdrav,i lipo je u kalaharija,dođi.

    E moj Bizar nije se lako sa ovim nosit.
    avatar
    koce


    Broj postova : 360
    Age : 58
    Location : split
    Registration date : 16.04.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by koce sri 22 ruj - 21:50

    MARIN je napisao/la:
    koce je napisao/la:Ipak fališ,znaš kako je Mate k.jednom reka,"misli jedno,govori drugo,piši trece".Ponekad i to važi da bi prezivija.Pozdrav,i lipo je u kalaharija,dođi.

    E moj Bizar nije se lako sa ovim nosit.

    I love you I love you I love you
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by malinois sri 22 ruj - 22:03

    bizar je napisao/la:-Poštovani forumaši, evo mene pod novim kodnim imenom Bizar ( prije je bilo GMO, a poslije toga Bizar.ZG).
    Sad trebem naći gdje se piše datum rođenja.....
    Pozzzzz
    Sad ćemo sve po protokolu i pravilima.

    Dobro dosao

    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by vlado sri 22 ruj - 23:14

    Bizar dobro došao po treći put i koji si baksuz već si dobija opomenu za offtopic na Majinoj temi kupujem i poklanjam.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar čet 23 ruj - 12:05

    MARIN je napisao/la:
    koce je napisao/la:Ipak fališ,znaš kako je Mate k.jednom reka,"misli jedno,govori drugo,piši trece".Ponekad i to važi da bi prezivija.Pozdrav,i lipo je u kalaharija,dođi.

    E moj Bizar nije se lako sa ovim nosit.

    Marine poštovani, viruj mi kad mi se neko "lipo" obrati( sa Vazelinom), odmah mi se pale sve crvene lampice "panic light", odmah proglašavam uzbunu-mobilizaciju...tad sam najoprezniji.
    Marine ne zovu za uzaludno u Srbiji Vazelin =KARAMAZ.Hahahaaa Pozz

    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar čet 23 ruj - 12:13

    malinois je napisao/la:
    bizar je napisao/la:-Poštovani forumaši, evo mene pod novim kodnim imenom Bizar ( prije je bilo GMO, a poslije toga Bizar.ZG).
    Sad trebem naći gdje se piše datum rođenja.....
    Pozzzzz
    Sad ćemo sve po protokolu i pravilima.

    Dobro dosao

    Malinois poštovani, hvala na svemu, Ova me prošla "situacija-nasporazum" podsjetila na jedan stari vic.
    Srela se dva prijatelja posle dvadesetak godina, te prvi pita drugog: Gdje si bio čovječe ove puste godine?
    Drugi mu odgovara, ma pusti, bio je NESPORAZUM.
    A prvi ga ponovo pita, dobro a kako je to sudac kvalificirao?
    Drugi mu odgovori: Teška oružana pljačka banke.
    Hahahaaaa ovo je bio vic, pristojnost nalaže da se nasmijemo. Pozzz
    ps
    Raspisao sam se na veliko da ispucam 15.postova, da mogu primati -slati poruke.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar čet 23 ruj - 12:51

    koce je napisao/la:Ipak fališ,znaš kako je Mate k.jednom reka,"misli jedno,govori drugo,piši trece".Ponekad i to važi da bi prezivija.Pozdrav,i lipo je u kalaharija,dođi.

    Koce poštovani, (evo mi je ovo 15.post, sad mogu na PP), a vezano za g.Matu..... ne znam, nisam baš siguran niti pristaša"..misli jedno,govori drugo, piši treće...", možda zato što sam ja glup, pa se odmah izdam, ne znam kome sam šta reka,hahahaaa...Sigurno nikad nisam navedeno prakticirao,to ostavljam drugima.
    Uostalom, koje je "riješenje" takvog ponašanja-postupaka? Čovjek (navedeni gospodin) od 65-70. ak godina nema prijatelja da s njim popije piće ??? Pozzzzzz
    ps
    Zauzeo bih puno prostora kad bih obijašnjavao, da su u Dalmaciji bili Mlećani... a u Hercegovini Osmanlije... te su obe ondašnje sile ostavile traga u ponašanju-običajima-razmišljanju domicilnog življa.... (nema generalnog stava)
    Na primjer Kikaš je "prosjak od zanata" ,a u Hercegovini bi prije umra od gladi nego prosio.... da ne skrećem u neke druge(neželjene) vode, molim IGNORE što sam napisao. Guštajmo u grdelinima.
    PS
    23/09/2010.(sati 11:40) pišem postove, a mladac žulja li ga žulja, doša Vice P. i odmah zvao Debu, da je u mene najbolja ptica..... pitaj Debu.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost čet 23 ruj - 13:54

    Evo srića da jemamo učena čovika.
    E, tić mora bit strava čim je to reka veliki poštenjačina i najjači tičar (bar fizički) barba Vice.
    zijada
    zijada


    Broj postova : 354
    Age : 50
    Location : Split
    Registration date : 07.08.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zijada čet 23 ruj - 13:59

    Neka ste se vi nama vratili bez vas je bilo dosadno.Sad treba radit i slušat mlade grdeline,škartavat ako nisu u školi.Pozdrav i neka bude i litnji zijadi... sunny
    zadranin
    zadranin


    Broj postova : 232
    Location : Zadar
    Registration date : 06.03.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by zadranin čet 23 ruj - 20:04

    Evo nam Bizara, odma življe , 15 postova za čas , a tek, moraćemo se držat kalaharija ode nas nemogu tako lako banirat , pozzzz Bizar Very Happy
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 65
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by bizar pet 24 ruj - 12:19

    Pitanje za "starije splitske tičare" ( Marina, Kocu, i ostale)molba da se provijeri priča.
    Danas mi je došao g.Srečko Petričevoć(70.-80.godina star),inače pilot Aero Kluba Split.
    Koji kaže da je od 1960-1965 godine(pet godina, svaku godinu) s avionom model: AERO 3,poletio bi s aerodroma u Sinju, za gospodu: Maria Marasovića i Davora Bubala(bivši šef groblja) tjerao-načeravao grdeline prema "boš....ma"(bilo ih je 5.-6. komada) a isti su bili postavljeni u selu Glavice...di je tičarski koridor.
    Znači s avionom bi tira grdeline ," tamo di trebaju ići".
    ( Nadam se da mi moderatori ovo neće zamjeriti, ova priča je stara 50.godina.)
    - Još, je napomenuo da je g. Mario Marasović imao kuću na Bačvicama, ulica Hektorovićeva, te da je u posljeratno doba "gladi", kad je se hrana za ljude dijelila u "bonovima" pola plaće dava za hranit grdeline, da ih je ima 100.u podrumu, te da je podrum bio samo za tiće.........
    -Koja ljubav, strast, odricanje,pa kad nam danas kažu da smo mi malo bizarni, hahahaaaa....... Pozzz

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 22 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: sri 8 svi - 5:43.