Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+53
pavao
karlo
DOMO
imarij71
saso78
faganel
ssarava1
pippo
zadranin
zijada
vlado
koce
bizar
komiza
carduelismo
malinois
bocka
žalacST
dva grdelina
zoranV
DAMIAN
riberi
crv
dr.nenad86
Sina BL
CASPER
Santa
many
Merlo
ikayke
seadriver
brabus
franeperuzovic
Branimir
sasaznas
lord189
Dax BG
Dean
baltic
Dule
antonio
Carduel
japirko1
krele
krnjolac
kreso
ticar
zvrcko sen
sestoperac
MARIN
PESTI
xyz
Miljenko
57 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    sasaznas
    sasaznas


    Broj postova : 35
    Age : 53
    Location : Bijeljina (BiH)
    Registration date : 09.09.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by sasaznas sub 21 stu - 22:23

    ljudi da li ima ocijenjivacka lista za stiglice kao za kanarince pjesme obavezne ture itd.pa da i mi koji se slabije razumijemo nesto naucimo
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko ned 22 stu - 5:59

    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Dax BG ned 22 stu - 21:24

    Samo treba biti ustrajan!
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost ned 22 stu - 21:51

    markoxp je napisao/la:Ja nikoga nisan tija vridat,da se razumimo,pisen ovo ni zrilo ni nezrilo,pisen ovo da skuzite da ima okolo pametnih niste samo vi...angel ti neznas koliko ja iman godina jer informacija moze bit kriva i istinita

    Angel,Renato.ni jedan vas post ne odgovara vasim godinama,padate na razinu djevojcica malih koje se vuku cija je barbi djevojcica,dajte malo,il napisite stvarne godine da znamo s kin se dopisujemo il budi covik

    Ovo je davni dana oslo u krivom smjeru.

    E dragi moj andele.iman ja u prstu vise od tebe po svemu sudeci,puno vise,neka ti imas 43 godine.mene se izrugivalo sta san govorija neke stvari koje neko nije zna...bija san lud..no dobro do toga mi nije nikad stalo,samo znak koliko su ljudi pokvareni

    Medutin jos jedna vazna stvar:japirko da je poslusa nas,mene lorda,zvrlu maloga ima bi dosta,medutin on se dao kao solist,ima toga jos sta nije vridno da ljudi cuju...o svakome

    totalno krivi smjer svega ode,pogledajte BOCKIN forum.ugledajte se

    Marko ,Marko, mila majko šta ti ja napravi pa da ti mene ovako nakiti.Ala si me nakitija, svaka čast.A ja taman mislija pitat kako te nema,da te nije štagod zabolilo,a ti se pojavi ,i na mene se obruši,iman osjećaj ka da san ti doša pod štroc,aa!?
    Viruj mi ,taman san mislija,pošto sad dolaze dani darivanja,tebi, kao najmlađem članu foruma,i meni dragom,kad buden dolazija po spizu u Zvrčka ,donit ti jednu lipu ćibu sa posvetom,i dva stara faganela,mirna do ludila, a kad si me ovako nakitija,ne znam .......... da ti nije netko diga tlak,pa ja platija za sve ili si stvarno idan na mene?
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 ned 22 stu - 22:26

    angel je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:Ja nikoga nisan tija vridat,da se razumimo,pisen ovo ni zrilo ni nezrilo,pisen ovo da skuzite da ima okolo pametnih niste samo vi...angel ti neznas koliko ja iman godina jer informacija moze bit kriva i istinita

    Angel,Renato.ni jedan vas post ne odgovara vasim godinama,padate na razinu djevojcica malih koje se vuku cija je barbi djevojcica,dajte malo,il napisite stvarne godine da znamo s kin se dopisujemo il budi covik

    Ovo je davni dana oslo u krivom smjeru.

    E dragi moj andele.iman ja u prstu vise od tebe po svemu sudeci,puno vise,neka ti imas 43 godine.mene se izrugivalo sta san govorija neke stvari koje neko nije zna...bija san lud..no dobro do toga mi nije nikad stalo,samo znak koliko su ljudi pokvareni

    Medutin jos jedna vazna stvar:japirko da je poslusa nas,mene lorda,zvrlu maloga ima bi dosta,medutin on se dao kao solist,ima toga jos sta nije vridno da ljudi cuju...o svakome

    totalno krivi smjer svega ode,pogledajte BOCKIN forum.ugledajte se

    Marko ,Marko, mila majko šta ti ja napravi pa da ti mene ovako nakiti.Ala si me nakitija, svaka čast.A ja taman mislija pitat kako te nema,da te nije štagod zabolilo,a ti se pojavi ,i na mene se obruši,iman osjećaj ka da san ti doša pod štroc,aa!?
    Viruj mi ,taman san mislija,pošto sad dolaze dani darivanja,tebi, kao najmlađem članu foruma,i meni dragom,kad buden dolazija po spizu u Zvrčka ,donit ti jednu lipu ćibu sa posvetom,i dva stara faganela,mirna do ludila, a kad si me ovako nakitija,ne znam .......... da ti nije netko diga tlak,pa ja platija za sve ili si stvarno idan na mene?


    ma angel ma marko se malo zanija ma on plače za fanganelima moli pokojnog papu svaku večer a još sad kad vidi da su stari i da su mirni i stari uffffffffffffff......ovo je bija sezonski udarac
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Branimir ned 22 stu - 22:35

    Sad je na vagi ili post ili faganeli, jako napeto!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 ned 22 stu - 22:43

    ako fanganeli dođe u ruke markanove ee tek onda može smak svita.......šta je je momak ima bolje fanganele nego grdeline
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pon 23 stu - 0:21

    Ma nisan ja tebe kitija...samo san reka...smirite te prijetnje,deranje,nije forum za to,zapravo nije ovo vridno toga...nisan te ja uja...samo ti kazen imas godina tolko kolko pise ponasaj se tako

    Je faganeli su mi dragi Laughing
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 23 stu - 1:00

    Hehe, nije posal mirni faganeli, iako i to nije loše.. prava stvar su mirne faganelke lol!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 23 stu - 12:08

    A čije je ovo, da nije Angel pisa, kad piše Primorski Dolac?

    http://mybird-birdsong.blogspot.com/
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pon 23 stu - 13:28

    drazenxp je napisao/la:A čije je ovo, da nije Angel pisa, kad piše Primorski Dolac?

    http://mybird-birdsong.blogspot.com/

    Je,kako si nabasa na ovo, ja san već i zaboravija.
    Viruj mi da niti ja to nisan pročita ; taj blog san davno otvorija,koliko me pamćenje služi jer san mora,kad san otvara račun na googleu(nešto mi je triba),uvjet je bija otvorit blog,i nešto na njemu pisat.A pošto su mi grdelini najdraža tema,nije bilo teško odlučit.Kažem ti ovo gori niti ja nisan sve pročita,ovo ti je sve sa neta,i copy-paste.
    dobro si me sitija za ovu stranicu ,moga bi kad uvatin vrimena dikog šta stavit na nju.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 23 stu - 13:38

    Kad uvik nekog vraga tražin o grdelinima, slučajno sam naša.. došli su lipi bilaći.. pipi ci, pipi ci, ci ci..
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 pon 23 stu - 16:51

    drazenxp je napisao/la:Hehe, nije posal mirni faganeli, iako i to nije loše.. prava stvar su mirne faganelke lol!

    dražene dražene i ti si nađavla

    ma muke ti daj ženi malo da pročita forum....haha lol!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by xyz pon 23 stu - 16:53

    Hehe, pa neću ja parit faganelke lol! mislija sam da je za gardelina najbolja faganelka Wink
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 pon 23 stu - 17:00

    nema pravdanja.....gotovo nepriznaju se nikakve isprike
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pon 23 stu - 23:42

    Ja iman tica koji zna radit ci ci Laughing ii onda na kraju tišina s kolombaron lol!
    franeperuzovic
    franeperuzovic


    Broj postova : 272
    Age : 48
    Location : Split
    Registration date : 29.09.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by franeperuzovic uto 24 stu - 14:26

    u mene je od nedilje grdelin kojeg nebi da ispod 3000 kn!

    šestoperac, krnjolac sa cilim vijencom krnjoli oko glave, žuta prsa, žutilo ispod krila, velik, čiste boje, ma ludilo brale!

    odkad se bavim tićima takvog nisam ima!! a to je 25 godina.

    samo da ga uspijem sparit i da na mlade prenese te karakteristike.

    samo ću proizvodit takvu racu.

    možda on nema PRAVU pismu ali ako mlade uspijem još i pismu naučit to će bit tice AJMEEEEE!

    bounce
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost uto 24 stu - 15:28

    franeperuzovic je napisao/la:u mene je od nedilje grdelin kojeg nebi da ispod 3000 kn!

    šestoperac, krnjolac sa cilim vijencom krnjoli oko glave, žuta prsa, žutilo ispod krila, velik, čiste boje, ma ludilo brale!

    odkad se bavim tićima takvog nisam ima!! a to je 25 godina.

    samo da ga uspijem sparit i da na mlade prenese te karakteristike.

    samo ću proizvodit takvu racu.

    možda on nema PRAVU pismu ali ako mlade uspijem još i pismu naučit to će bit tice AJMEEEEE!

    bounce

    Ja san takve dava - mukte.
    Kad bi lipota pivala,ima bi svatko vrhunske grdeline ...........,ne jednog nego koliko ih triba,a onda ,pošto bi to bilo normalno(mislim imat vrhunskog grdelina),ne bi bija nikakav gušt.
    Eto to je moje mišljenje o tom tvom lipotanu.

    ps:

    Kad ga već ne bi da za te pare,zanima me koliko bi platija takvoga.Da znam,čisto onako bez veze,kad ga ja buden ima ,a ne budem zna di ću sa njim.


    Zadnja promjena: angel; uto 24 stu - 18:58; ukupno mijenjano 2 put/a.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 uto 24 stu - 16:36

    [quote="franeperuzovic"]u mene je od nedilje grdelin kojeg nebi da ispod 3000 kn!

    šestoperac, krnjolac sa cilim vijencom krnjoli oko glave, žuta prsa, žutilo ispod krila, velik, čiste boje, ma ludilo brale!

    odkad se bavim tićima takvog nisam ima!! a to je 25 godina.

    samo da ga uspijem sparit i da na mlade prenese te karakteristike.

    samo ću proizvodit takvu racu.

    možda on nema PRAVU pismu ali ako mlade uspijem još i pismu naučit to će bit tice AJMEEEEE!

    bounce[/quote

    ee moj frane nisi ti jedini šta je parija sa takvin tićima da dobije još takvih a naročito pism....kad bude šta pivalo kvalitetno u tebe svratit ću na kavu
    brabus
    brabus


    Broj postova : 327
    Age : 47
    Location : Split-Livno
    Registration date : 26.09.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by brabus uto 24 stu - 18:45

    ajde frane stavi nam sliku od tog lipotana da ga svi vidimo, bas me zanima sta je to sta vridi taj iznos...
    cekamo cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sri 25 stu - 12:25

    antonio je napisao/la:Bravo Marko,
    Ovaj forum postaje sve vise bezveze jer puno vrijeđanja i zavisti neđu ljudima ima , postalo ga je glupo posjecivat. Do neki dan sam čitao svi napadaju EUMOX-a i pricaju svasta o njemu na kraju ga svi hvale cast izuzetcima koji nisu nista govorili. ja sam mislio da ces se ovdje moci nesto nauciti i stec prijateljstvo (opet ponavljam cast izuzetcima) al se varam jer vidim da svatko gleda svoj kraj. Kad sam se prijavio bilo je zanimljivo tu dolazit al sad kako ima puno svadje i svega nemam volje za to .

    Antonio,neke stvari si dobro primjetio,meni je vazno da ste vi juniori na mojoj strani a ima tu i seniora Smile ,ali sve kvalitet od ljudi, mali kvalitet je uvjek jaci od velikih kvantiteta i za to sam zadovoljan. Prije 5 dana i sam me je moderator banirao sa foruma,necu imenovati koji,ali ubuduce trazim njegovo izuzece kad su moji postovi u pitanju. Izbaciti nekoga a neznati zasto,isto je lose kao i ova sranja o kojima je pisao marko. Ako je ovo tacno,a nebi rekao da jeste: Iskljucen/a si s ovog foruma,Razlog:Komentari ponižavajuceg, sarkasticnog, omalovažavajuceg sadrzaja , onda sam ja nekoga nesto uvrjedio,i ocekujem da mi se taj javi ako postoji na forumu i ako je ovaj razlog tacan,pa cu mu se izvinuti nakon sto mi pokaze gdje i cime sam ga uvrjedio. Ako se niko nejavi onda ban nije bio validan i ubuduce neka drugi moderatori odlucuju o mojim greskama ako budu postojale.

    U razmjeni misljenja na forumu dolazi do nesuglasica,to je normalno,ali treba birati rijeci i nevrjedjati se i to je pravo
    vodjenje rasprave. Ja sam neki dan bio pokrenuo temu o pjesmi stiglica,o kriterijima i standardima,koju je isti moderator ponistio,ok nije vazno,pa cu ponoviti samo jedno o tome: priznati standard pjesme ne postoji kao sto znamo,kome se svidja dalmatiski pjev neka se trudi,kome spanski,alzirski,sicilijanski itd..isto . Truditi se znaci "nametnuti" zeljeni pjev,jer nijedan primjerak iz prirode nemoze da pjeva "samo" ture koje se od njega traze a da sam "izbaci"ono sta se od njega netrazi,to nema. Meni za pjev netreba uzor nijedan od gore navedenih,imam svoj i nedrzim ptice ni zbog jednih gore navedenih. Nadam se da ce se moj prijatelj angel i dobri covjek i ticar miljenko sloziti samnom.
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Dule sri 25 stu - 18:37

    EUMOX i ja se slažem stobom.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sri 25 stu - 19:42

    Dule je napisao/la:EUMOX i ja se slažem stobom.

    Svaka cast Dule, i ti si u ovom krugu kvaliteta. cheers


    Zadnja promjena: EUMOx; sri 25 stu - 21:07; ukupno mijenjano 2 put/a.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sri 25 stu - 20:41

    EUMOx di si ti .Kad te nije bilo ,cili forum je zamra.
    Stvarno neman pojma zašto si baniran(tribaš još dosta dok stigneš mene).
    Fratri ,biskupi ,pape - na oltarima pričaju svakakve pizdarije ,a mi tu na nekakvom tičarskom forumu moramo pazit na svaku rič, ma dajte ljudi moji (moderatori),šta vam je.Ipak smo mi tičari.Ipak je ovo tu - Kalahari.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sri 25 stu - 21:06

    angel je napisao/la:EUMOx di si ti .Kad te nije bilo ,cili forum je zamra.
    Stvarno neman pojma zašto si baniran(tribaš još dosta dok stigneš mene).
    Fratri ,biskupi ,pape - na oltarima pričaju svakakve pizdarije ,a mi tu na nekakvom tičarskom forumu moramo pazit na svaku rič, ma dajte ljudi moji (moderatori),šta vam je.Ipak smo mi tičari.Ipak je ovo tu - Kalahari.

    angel,neznam ni sam,nadam se samo da ce admini prihvatiti izuzece moderatora koji je dali slucajno dali namjerno
    nesto pogrjesio,sad to i nije vazno. Nego ono za okretanje janjca je interesatno,znas ono kad se okrece pa ga malo posipat karlovackim ili ozujskim Smile

    A necemo sve ni moc pojest i popit sami,mora biti jos pomocnika .

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 3 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pet 26 tra - 14:07.