Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+53
pavao
karlo
DOMO
imarij71
saso78
faganel
ssarava1
pippo
zadranin
zijada
vlado
koce
bizar
komiza
carduelismo
malinois
bocka
žalacST
dva grdelina
zoranV
DAMIAN
riberi
crv
dr.nenad86
Sina BL
CASPER
Santa
many
Merlo
ikayke
seadriver
brabus
franeperuzovic
Branimir
sasaznas
lord189
Dax BG
Dean
baltic
Dule
antonio
Carduel
japirko1
krele
krnjolac
kreso
ticar
zvrcko sen
sestoperac
MARIN
PESTI
xyz
Miljenko
57 posters

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko sri 1 srp - 23:15

    Bas ti hvala.
    Sad cu ja to malo "prostudirat"! scratch
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko sri 1 srp - 23:30

    Na brzaka,

    Zijada moze donijeti max. 30 bodova (30%).
    Pletivo (zov + versa +batuda) je 60 bodova (5 bodova od "raznolikos u batudama) ili ti 60%.

    Pa, ovo je dosta slicno onom sto sam ja prije pretpostavio 5 : 70 : 25.

    Prijedlog ima smisla, samo sto bi za nas "nedovoljno upoznate' bilo dobro imat pojasnjenja za pojedine pozicije.

    Jos jednom, hvala.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by MARIN sub 4 srp - 15:04

    Mislim da je ovaj Prijedlog ocjenske liste idealna tema za raspravu.Imao bi vezano uz nju dosta pitanja i komentara,ali to nema smisla ukoliko se ne priključi i sam autor.Treba mu dati mogučnost da brani i obrazloži svoje stavove.Zato se do daljnjeg uzdržavam od komentara.
    Miljenko da ženke su podjednako važne kao i mužjaci.
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by krnjolac sub 4 srp - 17:40

    Miljenko je napisao/la:
    PESTI je napisao/la:

    2.Meni je trenutno NEDOSTIŽNA dzija , ali držim uzgoj i vjeruj da več vidim i NEOBIČNE grdelinke (kčeri od pjevača )..kad ženka BATUDA u parilici to je meni bilo veliko iznenadjenje i vjerujem da upravo grdelinka ima veliku važnost za budučeg pjevača.

    Konacno nesto za moje usi! sunny

    Pa bilo ovo u vezi vaznosti zenke tocno ili ne, ja sam uvjerenja da je. Mazda i vise nego mi zelimo prihvatiti.


    bilo bi zanimljivo ćuti još iskustava o raspjevanim ženkama jer vlada opće mišljenje da ženke uopće ne pjevaju,iako ja mislim da i nije baš tako....
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Miljenko ned 5 srp - 0:08

    Mozda i nije vazno koliko pjevaju, vec da imaju ciste tonove i dobar/jak "kliju" kad zovu. Strucnjaci govore da zenke imaju sve organe razvijene za pjev, ali im fali hormon Testosteron u mozgu, da bi inicirali-razvili dio mozga koji kontrolira pjev. Pa, ako je kod nje poremecaj hormona...sve je moguce.
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by MARIN ned 5 srp - 0:31

    Kad sam izjavio da su ženke jednako važne ,kao i mužjaci mislio sam na ono što nose u genima.To da li pjevaju ili ne smatram totalno nebitnim.
    Ove godine sam dobio jednog izvrsnog Malinoa čija pjesma nema veze odnosno ne sliči pjesmi niti jednog mog mužjaka.Mislim na klokot najvažniju i najcjenjeniju turu.Znači isplivali su neki dobri geni ,nekog prapradjeda ili praprabake na površinu.Da li je do toga došlo preko mužjaka ili ženke za sada ne znam.Daljnjim parenjima možda i to otkrijem.
    krele
    krele


    Broj postova : 70
    Location : zadar
    Registration date : 04.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by krele ned 5 srp - 12:31

    drazenxp je napisao/la:Splitski prvak,

    split prvak.mp3

    ima odlično pletivo i zijadu koja uvelike dotiče savršenstvo.

    Gosp. Miljenko kad budete imali u Amerika grdelina koji je DO KOLJENA OVOME SPLITSKOM, molim dajte nam da ga poslušamo, jer to je dobar tić.

    Pozdrav!

    dobar je to tić samo je pletivo nedorečeno kad mi nešto fali
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost čet 9 srp - 14:59

    Pa nema efekt zive tice,jer je snimka ociscena od sumova,a kad je snimano i cime je snimano,dobro je snimano,bar imamo dokaz,bitno da se pisma nije zagubila,pa ima grdelina u prirodi kako bi rekli "kralj šporkice" plete neko smeče a nakraju opali lipu ziju,pa sta lipse je kad plete cili dan,a nije ni zgorega da opali lipu ziju

    al ode svi govore,tic tic,zija zija,a nigdi nazivo snimljena tica,bas video,jer se svi srame da ce ti ko ticu kritizirat,nece se sramit onaj koji svoju ticu postiva

    pa zar je doslo na to,da su sve tice mrtve,tj one koje znaju pivat?
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by japirko1 pet 20 stu - 8:39

    markoxp je napisao/la:Ljudi moji da ja vama štakod kažen:

    Balta,Domo,Angel ko vec....Neznan kako ste tako sritni...ja san bija banat po ko zna koliko puta...sralo mi se da offan...ovo ono...kao da radim neke greske...da sam lud...da di svracak ubija tica...svasta svasta...vidin i vas dobro ganjaju...samo problem je u tome sta vi radite puno veca sranja od mene ode...

    A i problem je sta su admini veca "dica" od vas

    I sad jos ovo neke izjave od angela:Ocekuj poziv...i objasnjenja toga...to je van svih granica

    Momci moji osli ste u k....,totalno,nekazem svi al neko ode kuva govna stalno...a angel ako imas godina tolko kolko pise dokazi

    Neda mi se bas citat ovaj forum zbog vasih prepirki i sranja,zbog pisanja istih teorija koje svi znaju.naravno ode niko nece rec nesto s cim on dobiva pjesmu...mlade..ziju...al vi ga poserete

    Totalno bezveze
    Bravo Marko.......ovaj forum je otišao u krivom smjeru otkad su se pojavila ova dva tri seratora tipa baltic,angel...............meni je sve manje zanimljiv a po nečestom pisanju vidim i ostalima......
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 20 stu - 9:55

    japirko1 je napisao/la:
    markoxp je napisao/la:Ljudi moji da ja vama štakod kažen:

    Balta,Domo,Angel ko vec....Neznan kako ste tako sritni...ja san bija banat po ko zna koliko puta...sralo mi se da offan...ovo ono...kao da radim neke greske...da sam lud...da di svracak ubija tica...svasta svasta...vidin i vas dobro ganjaju...samo problem je u tome sta vi radite puno veca sranja od mene ode...

    A i problem je sta su admini veca "dica" od vas

    I sad jos ovo neke izjave od angela:Ocekuj poziv...i objasnjenja toga...to je van svih granica

    Momci moji osli ste u k....,totalno,nekazem svi al neko ode kuva govna stalno...a angel ako imas godina tolko kolko pise dokazi

    Neda mi se bas citat ovaj forum zbog vasih prepirki i sranja,zbog pisanja istih teorija koje svi znaju.naravno ode niko nece rec nesto s cim on dobiva pjesmu...mlade..ziju...al vi ga poserete

    Totalno bezveze
    Bravo Marko.......ovaj forum je otišao u krivom smjeru otkad su se pojavila ova dva tri seratora tipa baltic,angel...............meni je sve manje zanimljiv a po nečestom pisanju vidim i ostalima......

    Marko svaka čast na odlično napisanom postu,totalno zrelo napisano.Bogami kako god moji postovi ne odgovaraju godinama,bogami nisu ni tvoji, ali u drugom smislu.
    Marko svaka čast!

    @ japirko
    Zamolija bi te bez vrijeđanja!
    Nisam se baš nešto načita tvojih "stručnih " postova u vezi grdelina,osim pitanja "da li širit mladce u 10 misec"!?
    Imaš pravo šta hvališ Marka (jer Marko to i zaslužuje po svemu,čak i u ovom svom postu Marko je u pravu),ali ti, tebi čini mi se fali stručnih postova za čitanje ,da bi naučija nešto više.Imaš Marka ,Marko ti je dobro potkovan znanjem,uz njega možeš puno toga naučit.I to za mladce ,nisi mora pitat tu,moga si pitat Marka,Marko ti to sve ima u malom prstu.

    PS
    Kad ti je ovo sve bez veze i totalno krivi smjer,nije valjda da očekuješ da će ti tu netko napisat i objasnit kako doći do pravog grdelina;to bi tebi bija pravi smjer.
    Čekaj ,možda i dočekaš.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 20 stu - 14:19

    Ja nikoga nisan tija vridat,da se razumimo,pisen ovo ni zrilo ni nezrilo,pisen ovo da skuzite da ima okolo pametnih niste samo vi...angel ti neznas koliko ja iman godina jer informacija moze bit kriva i istinita

    Angel,Renato.ni jedan vas post ne odgovara vasim godinama,padate na razinu djevojcica malih koje se vuku cija je barbi djevojcica,dajte malo,il napisite stvarne godine da znamo s kin se dopisujemo il budi covik

    Ovo je davni dana oslo u krivom smjeru.

    E dragi moj andele.iman ja u prstu vise od tebe po svemu sudeci,puno vise,neka ti imas 43 godine.mene se izrugivalo sta san govorija neke stvari koje neko nije zna...bija san lud..no dobro do toga mi nije nikad stalo,samo znak koliko su ljudi pokvareni

    Medutin jos jedna vazna stvar:japirko da je poslusa nas,mene lorda,zvrlu maloga ima bi dosta,medutin on se dao kao solist,ima toga jos sta nije vridno da ljudi cuju...o svakome

    totalno krivi smjer svega ode,pogledajte BOCKIN forum.ugledajte se
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 20 stu - 14:22

    Još jedna stvar,ne branin Stipu-japirka,čovik je lipo pita oceli širit mladce u 10 misec jer nije zna,ovaj forum i je da se nauci nesto,da vidis druge savjete,al na račun toga mu se ismijava,jos jedan cin zasto je forum u k....
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 20 stu - 14:24

    Još jedna stvar:ne branin Stipu-japirka,ALI ode neko spominje da je japirko pita oceli sirit mladce u 10. misec,NA RACUN TOGA mu se rugate i ismijavate,covik nije zna i dosa je pitat-al po svemu sudeci na krivo misto,jer ako je dosa pitat moze mu se odgovorit lipo jer je ovo forum,tu si pomazemo medusobno.a ne saljemo prijetnje:ocekuj poziv,sralo si i te gluposti.svaka cast onome ko je pita,nije sramota neznat sramota je ne pitat
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Carduel pet 20 stu - 14:26

    markoxp je napisao/la:svaka cast onome ko je pita,nije sramota neznat sramota je ne pitat[/color]

    Totalno ispravno!
    antonio
    antonio


    Broj postova : 247
    Age : 39
    Location : Livno
    Registration date : 30.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by antonio pet 20 stu - 16:18

    markoxp je napisao/la:Ja nikoga nisan tija vridat,da se razumimo,pisen ovo ni zrilo ni nezrilo,pisen ovo da skuzite da ima okolo pametnih niste samo vi...angel ti neznas koliko ja iman godina jer informacija moze bit kriva i istinita

    Angel,Renato.ni jedan vas post ne odgovara vasim godinama,padate na razinu djevojcica malih koje se vuku cija je barbi djevojcica,dajte malo,il napisite stvarne godine da znamo s kin se dopisujemo il budi covik

    Ovo je davni dana oslo u krivom smjeru.

    E dragi moj andele.iman ja u prstu vise od tebe po svemu sudeci,puno vise,neka ti imas 43 godine.mene se izrugivalo sta san govorija neke stvari koje neko nije zna...bija san lud..no dobro do toga mi nije nikad stalo,samo znak koliko su ljudi pokvareni

    Medutin jos jedna vazna stvar:japirko da je poslusa nas,mene lorda,zvrlu maloga ima bi dosta,medutin on se dao kao solist,ima toga jos sta nije vridno da ljudi cuju...o svakome

    totalno krivi smjer svega ode,pogledajte BOCKIN forum.ugledajte se

    Bravo Marko,
    Ovaj forum postaje sve vise bezveze jer puno vrijeđanja i zavisti neđu ljudima ima , postalo ga je glupo posjecivat. Do neki dan sam čitao svi napadaju EUMOX-a i pricaju svasta o njemu na kraju ga svi hvale cast izuzetcima koji nisu nista govorili. ja sam mislio da ces se ovdje moci nesto nauciti i stec prijateljstvo (opet ponavljam cast izuzetcima) al se varam jer vidim da svatko gleda svoj kraj. Kad sam se prijavio bilo je zanimljivo tu dolazit al sad kako ima puno svadje i svega nemam volje za to .
    Dule
    Dule


    Broj postova : 340
    Age : 67
    Location : Pula
    Registration date : 24.03.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Dule pet 20 stu - 16:33

    Marko i ja te podupirem .Svaka ti čast.
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by baltic pet 20 stu - 20:28

    japirko1 je napisao/la:[
    Totalno bezveze
    Bravo Marko.......ovaj forum je otišao u krivom smjeru otkad su se pojavila ova dva tri seratora tipa baltic,angel...............meni je sve manje zanimljiv a po nečestom pisanju vidim i ostalima......[/quote]

    Svako ima izbor kome se svijda nek dolazi a kome ne nek ide sirit tice taman je sada lijepom vrijeme Smile ako je moguce bez vrijejdanja Mad
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Dean pet 20 stu - 20:32

    bogami evo i ja se slažem sa Markom, ja sam bio zainteresiran (čisto informativno) za pijev grdelina, medjutim vi ste mi svojim pizdarijama i prepucavanjima potpuno uništili moje ideološko vidjenje uzgajivaća koji drži grdeline za pjev, (nije da me nisu upozorili) ali tu je previše zavisti, ljubomore, i priča moj je tata jači od tvog tate, da ja ne želim biti dio tog svijeta...uspijeli ste mi "zgadit" i zijade i batude i koznaštasvejošneutojonomatopejskojbudalaštini...da mi više ne pada na pamet procjenjivat grdelina po njegovoj pjesmi...

    nenmojte si uzet za zlo...samo se vi i dalje prepucavajte ko je šta nasnimio i čiji grdelin šta pjeva...valjda svako ima svoje veselje...

    NHF...ali to je moj stav...
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by baltic pet 20 stu - 21:00

    Uvjek ce biti rasprave radi pjeva grdelina dok god se budu pustali snimci.Dok video je vec nesto drugo onda samo mozes da ne vjerujes svojim ocima.
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Dax BG pet 20 stu - 21:07

    Bas zbog toga sam i otvorio ovu temu, da bi oni koji jos nemaju potpunu predstavu o tome kako doci do pjevaca, malo sagledaju iz drugacijih gledista (iskusnijih i neiskusnijih) poglede o "stvaranju" grdalina pjesme. To je dug i mukotrpan put prepun ljudskih sitnih pakosti, pa i onih velikih, cudljivosti ptica, raznoraznih povoljnih i nepovoljnih faktora, finansijskih problema i stanja u porodici. Dobro je znati na sta je sve covjek spreman, a na sta ne, jer imajuci u vidu da je potrebno (uz dosta srece) oko 3 godine da se dodje do neke osnove u matici pjeva, sirenja po livadama, gledanja u njih i osuda okoline koja ne shvata (ponekad ni mi sami) sta to radimo. Onda posle kad vam neki pticar dodje u goste (a tog uvijek ima) vi ponosno tica na brokvu, a kolega vam kaze: "sto ce ti ta guba, pusti to ca da ne gadi susjedstvo". Nije lako ganjati pjev i ostati 100% normalan obzirom na sve teskoce i sitne ljudske pakosti, zar ne No
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost pet 20 stu - 21:41

    Al ja sam mislio lipo kad dodu neki ljudi na ovaj forum da ce bit lipo citat njihove postove,ka sta su marin i neki,naravno lipo je citat njihove postove...ali neznam nesto ne funkcionira

    Ja sam oduvjek bio interesiran u pismu grdelina.i ode bi puno saznao...ali vise se ne stigne procitati,ni vidjeti zapravo di je normalan post di je neko vase sranje!!
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by ticar sub 21 stu - 5:25

    JA VAS MOLIM DA PRESTANETE RADITI SRANJA I LJAGATI LJUDE I PJESMU NJIHOVOG TIĆA.UKOLIKO NEKO POSTAVI SNIMAK RECITE VALJA NE VALJA,IMA GREŠKE TU I TU I GOTOVO A NE TIPA ŠTO SMEČE DRŽIŠ I TAKO TO.
    UKOLIKO NEKO POSTAVI PITANJE,VI ODGOVORITE AKO ČE TE ODGOVORITI KAKO TREBA I POMOČI ČOVJEKU AKO NE NEMOJTE NIŠTA PISATI JER ČU JA SVE BRISATI,KOME KRIVO KOME PRAVO DOSTA JE PIZDARIJA.
    avatar
    Gost
    Gost


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Gost sub 21 stu - 12:30

    To je to!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by lord189 sub 21 stu - 15:47

    ee da vidite kako moj piva 7 pletiva ko mitraljez i nakraju opali zijadu sa kolombarom na kraju ka top a još je major uffff a imam još 3 bilogrla koja pivaju ko kanarinci al samo pletiva etoti vas đavle sa vašin prepucavanjima i hvalama......
    Dax BG
    Dax BG


    Broj postova : 331
    Age : 54
    Location : Beograd,Srbija
    Registration date : 15.04.2009

    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Dax BG sub 21 stu - 20:56

    Ticar, otvori temu "PREPUCAVANJE" da se imaju gdje pojedinci "istresati" lol!

    Sponsored content


    Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše. - Page 2 Empty Re: Kalahari - Grdelinaški chat i rasprave. Samo ovdje, drugdje se odmah briše.

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: pon 6 svi - 14:17.