Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+48
zoran ptice pjevice
branimirf
komiza
crv
DAMIAN
ERVINO
brabus
9a2y
zoranV
refa95
krnjolac
topaz
CASPER
vansal
Carduel
antonio
ikayke
DOMO
twins
Zvrcko
Sina BL
ssarava1
prco999
Belobradi
baltic
riberi
alann
ticar
Boban NA
Dean
seadriver
krele
lord189
kreso
Senior
japirko1
DjordjeVet
Merlo
malinois
bocka
Dax BG
franeperuzovic
PESTI
saso78
xyz
Miljenko
zvrcko sen
MARIN
52 posters

    ŠKOLA PJEVA

    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by baltic sri 24 vel - 2:22

    EUMOx je napisao/la:ticar,cjacja trrr na 12toj je ok, a gdje je zija,ja je cujem tek na 19toj i to siromasnu mada ove digitalne kamere koje nemaju extra mikrofon dosta toga slabo snime pa zvuci losije nego sto stvarno jeste. Kad pogledam npr. snimak od ove nove godine,iz cega sam sve pucao,na videu skroz slabo se cuje a ustvari zemlja se tresla od detonacije.

    Izgubi se dosta evo ja kad slusam taj cd sto se čuje u pozadini zija isto izgleda krace a kad je slusam normalno reko bi uh GOLEMO

    ticar to ni u jednom momentu tič ne forsira on to spone kroz versu čak sto vise on forsira 2-3 batude sa kojima često završava cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost sri 24 vel - 12:19

    Ljudi,ja se moram izvinut i nesto korigirati. Pisao sam neki dan o bastardu ,pletivima i ziji,
    ono sto sam cuo nije on,sada sam prije minut virio ca. 5min, grdelin je,ide u CISTO TRODUPLO I ZIJA !!! , ko zna moje slike,to je grdelin na broju EUMOx 5 !

    Bastard udara isto,ali iznenadio sam se glasu ovog grdelina, kao sto sam rekao svi slusaju lekcije tj. pletiva od salame koja sam malo preradio.

    Ovako nesto je prava radost,pa sam pozurio da napisem, volio bi da MARIN cuje i vidi ovo uzivo, i jos samo da kazem, skeptici pjesme majora, vjerujte mi da nemate o cemu pricati.

    PS. ovo je sve islo spontano,nista nisam forsirao,samo sam isao da bastard nesto savlada,na grdeline nisam ni pomisljao,ali evo imamo sta imamo Cool
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by ticar sri 24 vel - 13:31

    EUMOx je napisao/la:Ljudi,ja se moram izvinut i nesto korigirati. Pisao sam neki dan o bastardu ,pletivima i ziji,
    ono sto sam cuo nije on,sada sam prije minut virio ca. 5min, grdelin je,ide u CISTO TRODUPLO I ZIJA !!! , ko zna moje slike,to je grdelin na broju EUMOx 5 !

    Bastard udara isto,ali iznenadio sam se glasu ovog grdelina, kao sto sam rekao svi slusaju lekcije tj. pletiva od salame koja sam malo preradio.

    Ovako nesto je prava radost,pa sam pozurio da napisem, volio bi da MARIN cuje i vidi ovo uzivo, i jos samo da kazem, skeptici pjesme majora, vjerujte mi da nemate o cemu pricati.

    PS. ovo je sve islo spontano,nista nisam forsirao,samo sam isao da bastard nesto savlada,na grdeline nisam ni pomisljao,ali evo imamo sta imamo Cool

    ajmo snimka.
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by lord189 sri 24 vel - 13:34

    skoro cilo jutro bija sna u posjeti jednom sinjskom tičaru pa samo ću reć ovo sta ste dosad pokazali u vezi zijade to je sve nemožemo reć čista al nula je...
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost sri 24 vel - 14:00

    ticar je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:Ljudi,ja se moram izvinut i nesto korigirati. Pisao sam neki dan o bastardu ,pletivima i ziji,
    ono sto sam cuo nije on,sada sam prije minut virio ca. 5min, grdelin je,ide u CISTO TRODUPLO I ZIJA !!! , ko zna moje slike,to je grdelin na broju EUMOx 5 !

    Bastard udara isto,ali iznenadio sam se glasu ovog grdelina, kao sto sam rekao svi slusaju lekcije tj. pletiva od salame koja sam malo preradio.

    Ovako nesto je prava radost,pa sam pozurio da napisem, volio bi da MARIN cuje i vidi ovo uzivo, i jos samo da kazem, skeptici pjesme majora, vjerujte mi da nemate o cemu pricati.

    PS. ovo je sve islo spontano,nista nisam forsirao,samo sam isao da bastard nesto savlada,na grdeline nisam ni pomisljao,ali evo imamo sta imamo Cool

    ajmo snimka.

    snimit cu sto prije,jer za koji dan cu ih spajati, evo i razmisljam kako bi najbolje bilo da se drugi nemjesaju,bastarda cu iznjeti ali druge necu da pomjeram,nadam se da ce se ovaj tic dobro cuti,jos samo da smislim kako fixirati kameru...bice nesto do sutra,pa kad konvertiram video stavljam ga.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV sri 24 vel - 15:15

    lord189 je napisao/la:skoro cilo jutro bija sna u posjeti jednom sinjskom tičaru pa samo ću reć ovo sta ste dosad pokazali u vezi zijade to je sve nemožemo reć čista al nula je...

    Smije li se znati kod koga si bio i šta si čuo?
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV sri 24 vel - 15:16

    Dovoljno je da samo kažeš kod kog si bio Laughing Laughing , ostalo sve će mi biti jasno
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost sri 24 vel - 15:25

    zoranV je napisao/la:Dovoljno je da samo kažeš kod kog si bio Laughing Laughing , ostalo sve će mi biti jasno

    Dovoljno je samo prvo slovo imena.........i sve jasno....iako je i ovako.....
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by baltic sri 24 vel - 16:18

    EUMOx je napisao/la:Ljudi,ja se moram izvinut i nesto korigirati. Pisao sam neki dan o bastardu ,pletivima i ziji,
    ono sto sam cuo nije on,sada sam prije minut virio ca. 5min, grdelin je,ide u CISTO TRODUPLO I ZIJA !!! , ko zna moje slike,to je grdelin na broju EUMOx 5 !

    Bastard udara isto,ali iznenadio sam se glasu ovog grdelina, kao sto sam rekao svi slusaju lekcije tj. pletiva od salame koja sam malo preradio.

    Ovako nesto je prava radost,pa sam pozurio da napisem, volio bi da MARIN cuje i vidi ovo uzivo, i jos samo da kazem, skeptici pjesme majora, vjerujte mi da nemate o cemu pricati.

    PS. ovo je sve islo spontano,nista nisam forsirao,samo sam isao da bastard nesto savlada,na grdeline nisam ni pomisljao,ali evo imamo sta imamo Cool

    Hočemo video hočemo video cheers
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by MARIN sri 24 vel - 16:42

    Eumox sa nestrpljenjem očekujem snimak.

    Pa da konačno čujemo i neku batudu,uživo! Very Happy Very Happy Very Happy
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by lord189 čet 25 vel - 12:00

    zoranV je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:skoro cilo jutro bija sna u posjeti jednom sinjskom tičaru pa samo ću reć ovo sta ste dosad pokazali u vezi zijade to je sve nemožemo reć čista al nula je...

    Smije li se znati kod koga si bio i šta si čuo?

    pa kod jednog dobro poznatog čovika zovu ga bada mnogi ga od vas i znaju pa zijade kakve sam kod njega čuo još nitko nije stavio na forum to su zijade od splita pa do omiša nisu one tankog tona nego jake zijade sa di se zna početak i kraj svaki tić šta je bacija ziju bogami pošteno je bacija napravija san đir po čitavom imanju i može se reć da čovik zna i ima.. lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost čet 25 vel - 13:03

    MARIN je napisao/la:Eumox sa nestrpljenjem očekujem snimak.

    Pa da konačno čujemo i neku batudu,uživo! Very Happy Very Happy Very Happy

    evo sve sam spremio,postavio kameru,sklonio bastarda, cekam a nece,kad pocne ja udjem upalim snimanje i opet nemogu snimit ono sta treba jer se napuni kamera,bio bi zadovojan da snimim minut batude. uspjet cu nekako,nego juce sam kupio 10 kvadrata bjelih pvc-plata da stavim umjesto ovog zastitnog najlona na zid,to moram sto prije uraditi pa sam u zurbi. ja bi volio samo pokazati tacnost onoga cega pisem,nista vise.
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by baltic čet 25 vel - 14:38

    EUMOx je napisao/la:
    MARIN je napisao/la:Eumox sa nestrpljenjem očekujem snimak.

    Pa da konačno čujemo i neku batudu,uživo! Very Happy Very Happy Very Happy

    evo sve sam spremio,postavio kameru,sklonio bastarda, cekam a nece,kad pocne ja udjem upalim snimanje i opet nemogu snimit ono sta treba jer se napuni kamera,bio bi zadovojan da snimim minut batude. uspjet cu nekako,nego juce sam kupio 10 kvadrata bjelih pvc-plata da stavim umjesto ovog zastitnog najlona na zid,to moram sto prije uraditi pa sam u zurbi. ja bi volio samo pokazati tacnost onoga cega pisem,nista vise.

    EUMOx popodne bolje pjevaju nego ujutro np Smile
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV čet 25 vel - 16:43

    lord189 je napisao/la:
    zoranV je napisao/la:
    lord189 je napisao/la:skoro cilo jutro bija sna u posjeti jednom sinjskom tičaru pa samo ću reć ovo sta ste dosad pokazali u vezi zijade to je sve nemožemo reć čista al nula je...

    Smije li se znati kod koga si bio i šta si čuo?

    pa kod jednog dobro poznatog čovika zovu ga bada mnogi ga od vas i znaju pa zijade kakve sam kod njega čuo još nitko nije stavio na forum to su zijade od splita pa do omiša nisu one tankog tona nego jake zijade sa di se zna početak i kraj svaki tić šta je bacija ziju bogami pošteno je bacija napravija san đir po čitavom imanju i može se reć da čovik zna i ima.. lol!

    Lorede,Badu poznajem dobro i znam njegove ptice,on je jako dobar čovjek i dobar poznavatelj škole pjeva,ali me zanima samo jedno:

    DALI PTICE NASTAVLJAJU POSLIJE DZIJE?
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost čet 25 vel - 16:54

    Marine i ostali, uspio sam bar nesto,bio sam ostavio kameru i otisao da kupim nove sarafe za plate jer ovi koje sam bio pripremio nisu bas dobri dovoljno,evo sada sam gledao sta se snimilo i uredu je,probacu snimiti jos koji dio pa da se bolje i vise cuje. (eventualno sutra ujutro jos cu snimiti nesto pa cu u toku dana konvertirati i postaviti)

    Baltic,nemoj me jos i ti zajebavat Cool,u trci sam sa ovim sredjivanjem jer moram da spajam parove
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by PESTI čet 25 vel - 17:13

    Eumo samo polako , biti če žešči za koji tjedan pa ga onda snimi.
    carduelismo
    carduelismo


    Broj postova : 94
    Age : 54
    Location : Stockholm-Mostar
    Registration date : 17.10.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by carduelismo čet 25 vel - 17:38

    EUMO
    Kolko parova spremas ove godine??
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by baltic čet 25 vel - 21:20

    https://www.youtube.com/watch?v=moYtIyEKEI0

    Dok ne dođe kvalitetnija batuda da ja pustim ove lošije Basketball
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost čet 25 vel - 21:21

    Pesti u pravu si,trenutno sam u velikoj frci,ali sam snimio ono sta treba i mogu staviti odmah ako treba(video je velik,moram izsjeci samo to i prebaciti na youtube),snimljen je kad odpjeva troduplo i ziju,zija je za moj pojam dobra ali cuti je uzivo i snimati sa sony-digitalnom kamerom gdje je mikrofon integriran u kameru i sve to odaljeno od tica nekih 90cm je VELIKA razlika,jer ja cujem tu razliku a eto opet je dobro ispalo.

    Ma ja sam cijelo vrijeme bio ubjedjen da to sve pjeva bastard,nisam ocekivao od grdelina nista dok nisam vidio svojim ocima.

    Carduelismo, 6 parova.
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost čet 25 vel - 21:32

    baltic je napisao/la:https://www.youtube.com/watch?v=moYtIyEKEI0

    Dok ne dođe kvalitetnija batuda da ja pustim ove lošije Basketball

    moraces to sklanjat uskoro, nemozemo zatrpavat forum sa svacim , jel tako ? Cool

    pun je forum zija,koje kad ih slusas kontas jel pjeva komarac ili mrav ...

    Cool
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by PESTI čet 25 vel - 22:35

    EUMOx je napisao/la:Pesti u pravu si,trenutno sam u velikoj frci,ali sam snimio ono sta treba i mogu staviti odmah ako treba(video je velik,moram izsjeci samo to i prebaciti na youtube),snimljen je kad odpjeva troduplo i ziju,zija je za moj pojam dobra ali cuti je uzivo i snimati sa sony-digitalnom kamerom gdje je mikrofon integriran u kameru i sve to odaljeno od tica nekih 90cm je VELIKA razlika,jer ja cujem tu razliku a eto opet je dobro ispalo.

    Ma ja sam cijelo vrijeme bio ubjedjen da to sve pjeva bastard,nisam ocekivao od grdelina nista dok nisam vidio svojim ocima.

    Carduelismo, 6 parova.

    Drago mi je što pokazuješ zanimanje za pjev pored toliko mutacija , a zadovoljstvo je veče čim pjevaju mutacije. Laughing
    Snimi ga više puta pa češ moči izrezati 2-3 minute .
    Ostavi kameru pored kaveza da se malo privikne , poslije toga mu neče smetati kad je postaviš na rec. Laughing
    avatar
    Gost
    Gost


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Gost pet 26 vel - 0:35

    PESTI je napisao/la:
    EUMOx je napisao/la:Pesti u pravu si,trenutno sam u velikoj frci,ali sam snimio ono sta treba i mogu staviti odmah ako treba(video je velik,moram izsjeci samo to i prebaciti na youtube),snimljen je kad odpjeva troduplo i ziju,zija je za moj pojam dobra ali cuti je uzivo i snimati sa sony-digitalnom kamerom gdje je mikrofon integriran u kameru i sve to odaljeno od tica nekih 90cm je VELIKA razlika,jer ja cujem tu razliku a eto opet je dobro ispalo.

    Ma ja sam cijelo vrijeme bio ubjedjen da to sve pjeva bastard,nisam ocekivao od grdelina nista dok nisam vidio svojim ocima.

    Carduelismo, 6 parova.

    Drago mi je što pokazuješ zanimanje za pjev pored toliko mutacija , a zadovoljstvo je veče čim pjevaju mutacije. Laughing
    Snimi ga više puta pa češ moči izrezati 2-3 minute .
    Ostavi kameru pored kaveza da se malo privikne , poslije toga mu neče smetati kad je postaviš na rec. Laughing

    Pesti,tako cu i uraditi jer evo vec jedan dio imam, a nije ovaj mutacija nego normal,cujem i kod mutacija nesto,isto slicno pletivo i zija ali nije ovako kao kod ovog.


    Zadnja promjena: EUMOx; pet 26 vel - 1:15; ukupno mijenjano 1 put.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by zoranV pet 26 vel - 1:08

    Eumox,jedva čekam sutra u jutro da to čujem cheers
    baltic
    baltic


    Broj postova : 779
    Age : 52
    Location : zenica
    Registration date : 22.08.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by baltic pet 26 vel - 1:31

    EUMOXs hajde više koda snimaš film bounce

    Samo polako ali neka bude kvalitetno Basketball
    plafonko
    plafonko


    Broj postova : 191
    Age : 41
    Location : Mostar
    Registration date : 12.03.2009

    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by plafonko pet 26 vel - 9:22

    evo jedan stari Mostarski pjev :-)

    http://rapidshare.com/files/355037788/1.rar.html

    Sponsored content


    ŠKOLA PJEVA - Page 38 Empty Re: ŠKOLA PJEVA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 22:56.