Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+19
adebisi
mali mate
DAMIAN
zoranV
zako
StarMo
Starac_Mostarac
topaz
cukliju
skopski maestro
gramofon
sanchez33
franjo
vlado
toni mostar
svabo
bocka
plafonko
Dax BG
23 posters

    Mostar, tradicija i liske...

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by zoranV sri 5 vel - 0:06

    Dosta simpatičan mladac,volio bi ga čuti sad ili za 3 mjeseca. Fino poteže zijicu . Čestitam
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac sri 5 vel - 0:10

    zoranV je napisao/la:Dosta simpatičan mladac,volio bi ga čuti sad ili za 3 mjeseca. Fino poteže zijicu . Čestitam

    Hvala Zorane,

    Snimak je iz 11. mjeseca tić je to još pa je nezahvalno davati bilo kakve prognoze bolje sacekati 5-6 mjesec.. blicjer je ok, biti će vremenom još bolji!
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by zoranV sri 5 vel - 1:28

    Ma vidi se da je dosta mlada ptica.Ali jako fino poteže zijicu.I ja imam jednog solidnog,stavit ću ga ovih dana samo da se vrijeme učini
    plafonko
    plafonko


    Broj postova : 191
    Age : 41
    Location : Mostar
    Registration date : 12.03.2009

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by plafonko čet 6 vel - 19:30

    Starac_Mostarac svaka cast, boljeg nisam cuo
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac čet 6 vel - 22:18

    plafonko je napisao/la:Starac_Mostarac svaka cast, boljeg nisam cuo

    Hvala majstore...

    Pozdrav
    DAMIAN
    DAMIAN
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 127
    Registration date : 27.09.2009

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by DAMIAN pet 7 vel - 17:28

    Piva ti original mostarsku batudu, bravo, odlično stekato plete. Kako je ucen?
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac pet 7 vel - 17:31

    DAMIAN je napisao/la:Piva ti original mostarsku batudu, bravo, odlično stekato plete. Kako je ucen?

    Damian,

    A tako je učen i tako treba! Malo iz kljuna jedan period a ostalo cd...
    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by toni mostar pet 7 vel - 20:38

    Very Happy bravo starac ,sjećaš se prije par godina kod cice sam rekao da si ti novi cana... Smile vidimo se tek oko11 mjeseca.
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac pet 7 vel - 22:48

    toni mostar je napisao/la:Very Happy bravo starac ,sjećaš se prije par godina kod cice sam rekao da si ti novi cana... Smile vidimo se tek oko11 mjeseca.

    Dragi prijatelju, baš mi je žao što nisi u mogućnosti ranije doći ali šta je tu je,, veliki pozdrav!  cheers 

    P.S. Jeli blicjer po tvom ukusu?????
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by skopski maestro sub 8 vel - 2:47

    Starac_Mostarac svaka ti cast, bas si stiglica naucio mostarskom pjevu CUVENOM ja sam imao priliku to da cujem preko kasete pre 13 godina i to kompletan PJEV,,,,, tvoj stiglic nije pokupijo sve al nebitno uglavno tvoj stiglic pjeva 70 posto od takozvanog mostaraskog pjeva ...trazilo se komentar sta pjeva tvoj stiglic i mogu ti reci da samo DAMIAN ti je propisno odgovorio sta ti pjeva stiglic ....e sad kad sam procito od takozvanog {niskoprofilnog} pilistaraca komenatar ..e sad je na mene red da se i ja nadovezem ....IMA CRNU KOSU I PLAVE OCI mnogo je simpatican ..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

    poz starcu a posebno TONI MOSTAR  cheers cheers cheers cheers 
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac sub 8 vel - 12:05

    Hvala tebi moj dragi Maesto na pohvali ali ne znam iz kojeg si posta procitao da trazim prijevod šta štiglić pjeva  Very Happy takodjer, davati procjenu kolko je naučio iz jednoga malog snimka gdje sam namjerno izdvojio dvije glavne pjesme koje se kod nas traže jer je njih najbolje očistio. Učiti štiglića a neznati što ga učiš je ravno "sjest u vozila a ne znati voziti"  Very Happy Ovo na snimku nije ni blizu 70% ovoga pjeva nego puno, puno manje....ako treba napisati šta pjeva i koje pjesme mi tražimo nije nikakva problem!

    Pozdrav!
    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by toni mostar sub 8 vel - 17:21

    starac, jel ovo tvoj leženi ili prirodni Very Happy '
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by skopski maestro sub 8 vel - 17:25

    toni mostar je napisao/la:starac, jel ovo tvoj leženi ili prirodni Very Happy '

    Poz toni  cheers cheers cheers  ehhhh mnogo pitas Very Happy Very Happy Very Happy 
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac sub 8 vel - 17:53

    toni mostar je napisao/la:starac, jel ovo tvoj leženi ili prirodni Very Happy '

    Toni,

    Tić u mojoj volijeri izležen u 6.mjesecu imam i iz druge kovade još bolji nije još očistio a neću da ga forsiram, samo laganini...
    mali mate
    mali mate


    Broj postova : 10
    Location : Dalmacija
    Registration date : 19.01.2013

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by mali mate sub 8 vel - 19:52

    Starac_Mostarac je napisao/la:Jako je nezahvalno postavljati snimke pogotovo tića iz 11 mjeseca ali evo malo da se aktivira tema..


    Svaka čast majstore.Odavna nisam čuo ništa bolje.Lijepo pjevanje,stakato pletiva, odlična zijada.Sve 5. Majko moja mila kako li će tek ovo pjevat  u peti mjesec kad sad ovako pjeva kao mlada ptica...ne mogu niti zamislit.
    Nego,pročitao sam u jednom  vašem postu da imate i još boljeg,pa bih se usudio pitati da li je ovaj "lošiji" na prodaju.Jako sam zainteresiran.Ako jeste ,molio bih vas da me kontaktirate putem pp.
    poz
    mali mate
    mali mate


    Broj postova : 10
    Location : Dalmacija
    Registration date : 19.01.2013

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by mali mate ned 9 vel - 15:49

    mali mate je napisao/la:

    Svaka čast majstore.Odavna nisam čuo ništa bolje.Lijepo pjevanje,stakato pletiva, odlična zijada.Sve 5. Majko moja mila kako li će tek ovo pjevat  u peti mjesec kad sad ovako pjeva kao mlada ptica...ne mogu niti zamislit.
    Nego,pročitao sam u jednom  vašem postu da imate i još boljeg,pa bih se usudio pitati da li je ovaj "lošiji" na prodaju.Jako sam zainteresiran.Ako jeste ,molio bih vas da me kontaktirate putem pp.
    poz

    Starac Mostarac primio sam vaš pp,ali mi ne dozvoljavaju da vam odgovorim putem pp.Ok bit ćemo u kontaktu,kontaktirajte me slobodno.
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty uceni ili prirodni

    Postaj by gramofon pon 10 vel - 15:49

    toni mostar je napisao/la:starac, jel ovo tvoj leženi ili prirodni Very Happy '

    Dobro ti reče onda, rođo - Starac Mostarac će ubrzo biti br.1 u gradu i šire.
    Ne znam koja je to tehnika učenja, ali to nije samo jedna ptica, vidit ćeš kad dođeš...
    A što se tiče prirodnih pjevača, u Tome, po običaju, ima trenutno pet polupjevača i tri pjevača,
    s tim da taj broj varira, znaš već kako to kod njega ide...


    avatar
    toni mostar


    Broj postova : 182
    Age : 54
    Location : novigrad-istra
    Registration date : 28.07.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by toni mostar pon 10 vel - 16:43

    ja sam ti ko vidovita Đemila Very Happy slutio sam da će starac -mostarac biti jak ,pusti Tomu ,pozdrav svim tičarima iz Mostara.
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac uto 11 vel - 16:45

    Haaaa, Vidi ih što su se ujedinili ko da su iz istog sela...nego Toni dolazi za Uskrs neka se kulen očekuje uskoro pa da neprobam bez tebe  lol! 
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by skopski maestro sri 12 vel - 2:27

    Mostarci nekako mi nema gospodina FRANJA sta se desava s njime ,, na pocetku je bio mnogo aktivan na forum i cini mi se da ga nama bas odavno skoro 7 mjeseci ....daj probudite ga neka nespava vise  Very Happy Very Happy Very Happy 
    StarMo
    StarMo


    Broj postova : 22
    Age : 40
    Location : Mostar
    Registration date : 31.12.2012

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by StarMo sub 26 tra - 16:53

    Komsije smijem li Štigliću dati MUVISEL prašak u vodu...
    Tek sam ga dobio a perje mu je u malo lošijem stanju pa da se to malo popravi
    unaprijed hvala
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac pon 7 pro - 17:44

    Šta je ovo mrtvilo zavladalo, ima li te tradicije ili nema više??  Very Happy  Very Happy
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by skopski maestro sri 9 pro - 1:46

    Starac_Mostarac je napisao/la:Šta je ovo mrtvilo zavladalo, ima li te tradicije ili nema više??   Very Happy  Very Happy
    avatar
    Starac_Mostarac


    Broj postova : 142
    Registration date : 23.12.2010

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Starac_Mostarac sri 9 pro - 17:18

    Maestro,

    Evo malo materijala za tebe da imaš o čemu pisati.. Very Happy




    avatar
    adebisi


    Broj postova : 25
    Registration date : 24.05.2013

    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by adebisi sri 9 pro - 19:16

    U Mostaru postoje samo tradicije prodavanja magle,opisivanja kako su štiglići nekada pjevali i veličanja vlastitih pjevača,bez da ih bilo tko čuje. Smiješno i pomalo žalosno.

    Sponsored content


    Mostar, tradicija i liske... - Page 3 Empty Re: Mostar, tradicija i liske...

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 14:36.