Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+4
zvrcko sen
Dean
xyz
kreso
8 posters

    Krešine ptice

    cevap
    cevap


    Broj postova : 189
    Age : 55
    Location : Kopenhagen, Danska
    Registration date : 14.02.2009

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by cevap čet 5 oľu - 13:28

    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by ticar čet 5 oľu - 14:21

    a jebiga krešo je to kupio pod bakreni a meni više liči na onyxa.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso pet 6 oľu - 20:36

    eto ljudi uzgajivac mi tako kaze ode talijani takve tice zovu bronzo sta u prijevodu znaci broncani ili bakreni al kad vidin onog bakrenog sta ga je cevap postavio razlika je nebo zemlja i po tome svakako moj nije pravi bakreni
    Dean
    Dean


    Broj postova : 1847
    Age : 49
    Location : Pula
    Registration date : 19.08.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by Dean sub 7 oľu - 1:47

    ovako... uopce nije upitna kategorija...ptica je neintenzivna...loša

    e sad dali je loš crni (kako ga neki zovu bakreni) ili je jednostavno nosioc neke mutacij, zbog čega je ovako čudan crtež malo je teško reči po slici...ili ga je mozda stvarno blic sprzio ...

    i dajte da više rješimo... kad neko kaze bakreni mozaik - misli se na crnog mozaika...
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso pet 13 oľu - 1:09

    LJudi evo ima 20 dana da mi moj bakreni propiva ko lud ,inace kupljen je u 9 misecu prosle godine i uzgajivac mi kaze da je od te godine mladi tic muski ,ja van moran rec da on do prije misec dana uopce nije piva znaci po godine je u mene ja mu nisan cuja pjev i sad se ne zaustavlja divota ga je cut i zanima me kad muzjaci pocinju sa prvin ozbiljnim turama pjeva nakon koliko vrimena od izleganja ako mi ko moze rec ,jeli moguce da mu je tribalo toliko vrimena
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by zvrcko sen pet 13 oľu - 2:22

    po slikama crna tica ali jako loša - neintezivna...

    po meni je posigurno nosioc.....



    krešo šta taj uzgajivač ima još od ptica ---vrsta kanarinaca
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso ned 15 oľu - 23:36

    ovako ja znan da drzi i crvene mozaike a za drugo ne znan al na uskrsnji ponediljak je velika fiera ode blizu izlagat ce i on tice pa cu vidit
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso pet 10 tra - 23:15

    evo ljudi ovako ova kanarinka vec cetvrto jaje snila u hranilicu i evo vec dva dana nije sad da ne bi napravija neki poremecaj mogu li jednostavno odstranit jaja naravno radi se o kanarinki koja je tu na slici za koju sam mislija da je musko
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by ticar sub 11 tra - 3:27

    kreso je napisao/la:evo ljudi ovako ova kanarinka vec cetvrto jaje snila u hranilicu i evo vec dva dana nije sad da ne bi napravija neki poremecaj mogu li jednostavno odstranit jaja naravno radi se o kanarinki koja je tu na slici za koju sam mislija da je musko

    stavi joj neko gnijezdo,i nađi mužijaka.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso pon 27 tra - 0:40

    Krešine ptice - Page 2 Tici001.th[IMG]https://2img.net/r/ihimizer/img144/2417/tici002.th.jpg[/IM[URL=http://img144.imageshack.us/my.php?image=tici003.jpg]Krešine ptice - Page 2 Tici003.thG][/URL]evo ovi iskusniji molin njihovo vidjenje ako mogu sta zakljucit po slikama bakreni god 2008 prodana pod zenka pa me zanima kvalitet i da li je bolji crtez od onog prije postavljenog hvala Very Happy
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso čet 30 tra - 22:02

    moze li neko postavit onako sliku nekog neloseg bakrenog da mogu vidit koje su razlike od ovog moga ! hvala
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by ikayke čet 30 tra - 22:49

    kreso je napisao/la:moze li neko postavit onako sliku nekog neloseg bakrenog da mogu vidit koje su razlike od ovog moga ! hvala

    Krešine ptice - Page 2 2298541267_4

    nije bakreni ali je zeleni... ali pogledaj melanin na ledjima... study
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso čet 30 tra - 23:06

    uu sta se crni tek vidin oni moj prvi je daleko od kvalitetne tice a ovi drugi mi se cini malo bolji sta mislis ,ovaj drugi bakreni sta san ga slika
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by kreso pon 29 stu - 1:38

    zamolba za moderatore ako mogu izbrisat ovu temu ,prica sa bakrenima je davno zavrsila! Very Happy

    Sponsored content


    Krešine ptice - Page 2 Empty Re: Krešine ptice

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: ned 19 svi - 4:41.