Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+8
vladan bg
ikayke
Fago
Dean
ticar
žalacST
lord189
Branimir
12 posters

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    avatar
    Gost
    Gost


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC - Page 2 Empty Z-B-O-G-O-M!

    Postaj by Gost pet 6 vel - 22:40

    ZBOGOM SVIMA JER SAM SAMO TAPET,OVDE SAM SAMO NEPOZELJAN!!!!

    markoxp Crying or Very sad
    Rasko
    Rasko


    Broj postova : 220
    Age : 49
    Location : Backa Palanka
    Registration date : 13.11.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC - Page 2 Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Rasko pet 6 vel - 22:55

    Ajde Marko nebudali
    vrati se
    imas ti i odlicnih postova
    steva318
    steva318


    Broj postova : 286
    Age : 42
    Location : Beograd
    Registration date : 09.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC - Page 2 Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by steva318 pet 6 vel - 23:22

    Daj bre Marko, vracaj se! Pa imali ste gresaka, to stoji, ali niko nije rekao da treba da ides. Sta sad...Svako gresi, nismo ni mi bili sveci. Ajde, treba jos dugo da se druzimo.... Wink
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC - Page 2 Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by xyz pet 6 vel - 23:38

    Nije u redu tako oštro kaznit momka, najprije se svi sa njim sprdaju, šale i zezaju, a onda odjednom njemu ban.

    Slažem se da je forum zatrpan glupostima, šta su većinom njih dvoje pisali, pa se nadam da ćemo naći uspješan kompromis.
    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC - Page 2 Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by ikayke sub 7 vel - 0:05

    markoxp je napisao/la:ZBOGOM SVIMA JER SAM SAMO TAPET,OVDE SAM SAMO NEPOZELJAN!!!!

    markoxp Crying or Very sad

    ovdje si pozeljan samo ako pises sa mozgom... i ako pises nesto sta ima veze sa temom...

    Kuzim da si mlad i zelen...ali i ti i lord ste prekrdasili... ne morate biti svakom loncu poklopac... citajte forum ne komentirajte samo da komentirate....

    Prostacenje vam je postalo pod normalno, a i medjusobna navlacenja.... to se na forumima ne tolerira....i to nikoga ne zanima...

    Ako ti sta nije jasno javi se na PM, pa cu ti objasnit...to se i na lorda odnosi.

    Tema zakljucana!!!

    Sponsored content


    Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC - Page 2 Empty Re: Prijedlozi KAZNA za Marka i Lorda_ OFF TOPIC

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 15:37.