Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+5
xyz
lord189
steva318
Fago
zvrcko sen
9 posters

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    avatar
    Gost
    Gost


    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by Gost pet 23 sij - 22:27

    U zmija mogu pribavit,samo za lovu,znan jednog lika sta ih pomalo pa da i žvali,mazi pazi,ppotrosi vise on visca za mise nego ja u 2 godine,lik ih ima 10 komada,ali razlicitih vrsta...

    Ima cak za prodat pitona za 2000 kn,vijenco,ajde nabavi koju,pa cemo ti mi lovit miseve,a ti joj samo dobacuj,ima ih u tebe fala bogu... Suspect
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by xyz sub 24 sij - 0:18

    Samo nemojte čoviku podvalit poskoka, pa da bude zamantan misec dana kad ga ugrize cheers
    avatar
    Gost
    Gost


    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by Gost sub 24 sij - 17:21

    Jao,kad sam ja u "prirodi" uvijek nesto suska,ili fazan,ili prepelica ili kornjaca,uvijek neka potraga...
    avatar
    Gost
    Gost


    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by Gost sub 24 sij - 17:23

    Daj drazene krepat cu od smija,nemoj me nasmijavat,mrzin bmw,icemo ja i ti tad u tice,ako dode eu pa cemo bit ornitolozi,sta ti nece na pamet past,krepajen.... Laughing Laughing Laughing lol!
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by zvrcko sen sub 24 sij - 19:01

    Dražene ali ti viruješ Dr. Marku




    Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Razz Razz jocolor jocolor jocolor
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by xyz sub 24 sij - 21:23

    Pa šta ja znam, čini se relativno dobar i pošten momčić.

    Nije valjda da je drugačiji? Neutral
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by Branimir sub 24 sij - 22:21

    Ma nije dobar je on, je da ga mi ljutimo malo ali on se ne ljuti, prava je to ljudina!
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by lord189 ned 25 sij - 12:05

    ma dpobar je on ali opet je glavni kriminalac ode ,svakjo malo mu tice krepaju ili ih pušta ali zato uvik ima para (ka ono prodaja,pazar i tako to)ma dobar je on kad spava,
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by zvrcko sen ned 25 sij - 14:23

    lord189 je napisao/la:ma dpobar je on ali opet je glavni kriminalac ode ,svakjo malo mu tice krepaju ili ih pušta ali zato uvik ima para (ka ono prodaja,pazar i tako to)ma dobar je on kad spava,
    daj ne pizdekaj to što ga mi interno zafrkajemo.... to nije za javno jer će to ko ozbiljno svatit.....
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by lord189 ned 25 sij - 16:04

    hahahahah aj dobro a slušaj to je opća opasnost tribalo bi narod upozorit heh,al neka nema veze marko ja naš čovik i nedamo ga mi nikome on je legenda on je naš mister izum lol! lol!
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by xyz pon 26 sij - 10:10

    Ajme Marko i Lord se uvik nešto prepucaju jedan protiv drugog, grintaju, a bit će kad se nađu nerazdvojni su.


    Ma neće niko loše promislit protiv Marka, svi smo ga ovdje upoznali i znamo da je dobar ka kruv, ali zeznut ako se ko dira u njega Wink
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by lord189 pon 26 sij - 13:57

    pa tako je "malo" zajebancije u krugu društva nan ne škodi ali i nefali
    avatar
    Gost
    Gost


    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by Gost pon 2 vel - 16:11

    Ej sad ja tek vidin sta je ode,sta san napravija,prvo,tice mi ne krepaju,drugo nisam ticu proda ima 2 godine,trece pustam tice koje mi se ne svidaju,i koje nisu za nista

    Vijenco sta san ti napravija,kakva san opasnost,o cemu ti,alo???? Evil or Very Mad Laughing

    IM POISON!!!(for womans,whatever!)

    MI smo uvik skupa,samo nikad nekog adekvatnog posla,uvik kopaj viscaj,guli ostri,sici..

    A bice da san sta skrivija,odlucija san da cu bit neutralan,od dana kad sam u skoli sviju posla u 3 P.M,sad sam neutralan i imam samo naboj za tice i jos jedno bice Razz Very Happy Laughing Cool
    avatar
    Gost
    Gost


    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by Gost pon 2 vel - 16:13

    sta mi nebi virova,pa viruje da ti mogu poskoka u krevet stavit,u sta bi bilo skakanja,kad bi te u dvi sekunde 10 puta ugriza,zezan se vijenco je komad covika,uvijek na pomoci i na strani,i naravno di on vozi gorivo nije u pitanju...samo neka se uci,jel?

    Sponsored content


    Ljubimci obitelji Zvrcka sen - Page 2 Empty Re: Ljubimci obitelji Zvrcka sen

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sub 27 tra - 3:56.