Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+96
maxy
saša vr
IvoR
danijelvr
jope
Ad3l
grdelin-omiš
moha
LERBI
carduelismo
many
dubrovcanin
lesko
sgobin
tefik1
brabus
opalnaissus
kekic123
imarij71
pippo
baltic
prco999
Zac16
evmolp
raskokat
lokaRIn
faganel
echeberija
topaz
ivanu
Tihy
MilanNish
mipticar
Belobradi
srdjan nis
Petar
vlada nish
antonio
sokre zd
krnjolac
zlatna vuga
Miljenko
dr.nenad86
Boban NA
MARIN
alann
Dax BG
dragec
refa95
Dalibor
krele
krepat ma ne molat
ssarava1
franeperuzovic
Dule
windbag
malinois
ruzinavi
PESTI
bembo
rebac
g0g0 1
lilo
Said_the_great
riberi
Edin Hamdija
cevap
twins
9a2y
kemo89
vladan bg
hari
aleksandar
richie
zvrcko sen
seadriver
bocka
kreso
Sasha
Rasko
sestoperac
trnar
lord189
Sina BL
Fago
Zvrcko
žalacST
ikayke
Dean
Lazar
saso78
Branimir
DjordjeVet
ticar
xyz
steva318
100 posters

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by xyz uto 31 oľu - 9:53

    Pozdrav Mostaru, stvarno vas je puno tićara tamo Wink
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by zvrcko sen uto 31 oľu - 10:55

    Mostar je uvjek bio jedan od najvećih ptičarskih centara u BiH ali i u bivšoj YU......
    hari
    hari


    Broj postova : 69
    Age : 47
    Location : Zenica
    Registration date : 03.02.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by hari uto 31 oľu - 12:03

    ssarava1 je napisao/la:Pozdrav iz Mostara.Naišao sam slučajno na ovaj forum i oduševio sam se.Od malih nogu uvijek sam imao poneku pticu kao kućnog ljubimca.Danas imam 2 štiglića i jednog mješanca ( baštardu ). Drago mi je da na ovom forumu mogu pronaći mnogo korisnih savjeta, pretežno iz vaših iskustava.Dosad nisam nikad izvodio mlade ptiće,a to ne znači da neću. Za sada toliko, i pozdrav svim ljubiteljima ptica.


    Pozdrav za Mostar Very Happy
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Branimir uto 31 oľu - 13:14

    Pozdrav i dobrodošao! cheers
    franeperuzovic
    franeperuzovic


    Broj postova : 272
    Age : 48
    Location : Split
    Registration date : 29.09.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by franeperuzovic uto 31 oľu - 15:53

    Nije važno jeli muško ili žensko!

    Najvažnije je da je MALI živ i zdrav!
    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 55
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by krepat ma ne molat pet 3 tra - 23:23

    Evo da se i ja predstavim,lovac u duši čim dođe ljeto poludim od parangala,udica,puške a kad malo stisne zima glava gore i ne prođe ptica da se glava ne okrene i tako godinama.Inače moja lokacija otok Krk sezona,zimi Rijeka .Od ptica malo 4-5 gardelina isto toliko kanarinaca.
    Uz vaše savjete nadam se baštardima sa mozaikom u obe kombinacije.
    .Malo nas je al' smo zajebani a možda budemo i naj..... radi privatizacije ovih 4-5 gardelina.
    Pozdrav!KREPAT MA NE MOLAT!
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by saso78 sub 4 tra - 0:24

    Dobro dosao.....
    krele
    krele


    Broj postova : 70
    Location : zadar
    Registration date : 04.04.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by krele ned 5 tra - 22:44

    bog ja sam krešo krele od milja kažu kod nas još nisam uhodan u ovaj forum iz zadra sam ivolim ptice i uzgoj ptica baštardi i divljih ptica .
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by zvrcko sen ned 5 tra - 22:48

    pozdrav krele
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by seadriver ned 5 tra - 23:12

    Pozdrav i dobro dosao
    avatar
    Gost
    Gost


    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Gost pon 6 tra - 0:12

    pozdrav imenjače i sugrađaninu
    krele
    krele


    Broj postova : 70
    Location : zadar
    Registration date : 04.04.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by krele pon 6 tra - 0:28

    pozdrav i tebi
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by saso78 pon 6 tra - 13:15

    Dobro dosao...
    franeperuzovic
    franeperuzovic


    Broj postova : 272
    Age : 48
    Location : Split
    Registration date : 29.09.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by franeperuzovic pon 6 tra - 14:21

    POZDRAV
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by kreso pon 6 tra - 22:05

    bogami hattrick kresa na forumu hehehehe
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by xyz uto 7 tra - 8:34

    Dražena ima tek 2, čekamo trećeg Wink

    Pozdrav novim kolegama!
    avatar
    Gost
    Gost


    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Gost uto 7 tra - 11:29

    a mi čekamo četvrtog za na karte baciti. lol!




    pozdrav svima
    hari
    hari


    Broj postova : 69
    Age : 47
    Location : Zenica
    Registration date : 03.02.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by hari čet 9 tra - 13:11

    pozdrav Krele i pozdrav svima i starim i novim lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Gost pet 10 tra - 22:24

    evo i od mene pozdrav svim novim članovima Very Happy
    Dalibor
    Dalibor


    Broj postova : 115
    Age : 50
    Location : Melbourne
    Registration date : 10.04.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Dalibor ned 12 tra - 14:56

    Pozdrav svima. Zovem se Dalibor Maslan i savezni sam sudija Srbije za ocjenjivanje kanarinaca boje i bastarda. Zbog posla kojim se bavim nisam bas puno bio u mogucnosti da sudim po izlozbama tako da me sigurno mnogi od vas i ne poznaju a da bude jos gore/bolje prije skoro tri godine sam se odselio da zivim i radim u Sydney-Australija pa ce vjerovatno proci jos dugo godina dok se i ne upoznamo licno na nekoj od izlozbi na tom podrucju. Sve mi to tamo ostaje u srcu i nadam se povratku a samim tim i druzenju ali ne jos za dugo vremena. Inace sam iz Herceg Novog ali sam dugo zivio i radio u Srbiji-Nis sa prekidom od godinu dana zbog odlaska u Italiju, tako da poznajem neke italijanske renomirane odgajivace koji su mi dobri prijatelji. Jako je kvalitetan i zanimljiv forum i podrzavam ga svim srcem da zivi sto duze i da se stalno obog drunken acuje novim clanovim. Toliko za sada u nadi da cemo se lijepo druziti na dalje
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by seadriver ned 12 tra - 15:18

    Dobro dosao Dalibor!
    malinois
    malinois


    Broj postova : 1594
    Age : 53
    Location : klek
    Registration date : 19.03.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by malinois ned 12 tra - 15:57

    Dalibor je napisao/la:Pozdrav svima. Zovem se Dalibor Maslan i savezni sam sudija Srbije za ocjenjivanje kanarinaca boje i bastarda. Zbog posla kojim se bavim nisam bas puno bio u mogucnosti da sudim po izlozbama tako da me sigurno mnogi od vas i ne poznaju a da bude jos gore/bolje prije skoro tri godine sam se odselio da zivim i radim u Sydney-Australija pa ce vjerovatno proci jos dugo godina dok se i ne upoznamo licno na nekoj od izlozbi na tom podrucju. Sve mi to tamo ostaje u srcu i nadam se povratku a samim tim i druzenju ali ne jos za dugo vremena. Inace sam iz Herceg Novog ali sam dugo zivio i radio u Srbiji-Nis sa prekidom od godinu dana zbog odlaska u Italiju, tako da poznajem neke italijanske renomirane odgajivace koji su mi dobri prijatelji. Jako je kvalitetan i zanimljiv forum i podrzavam ga svim srcem da zivi sto duze i da se stalno obog drunken acuje novim clanovim. Toliko za sada u nadi da cemo se lijepo druziti na dalje
    dobro dosao.Drago mi je da sam te uspio nagovorit da se ukljucis u forum.Dosta je bilo citanja sad se malo i ukljuci Very Happy Very Happy .Dobro dosli svi novi clanovi a starim veliki pozdrav i sretan Uskrs
    Dalibor
    Dalibor


    Broj postova : 115
    Age : 50
    Location : Melbourne
    Registration date : 10.04.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Dalibor ned 12 tra - 16:12

    Bogami bilo je cupavo ali si uspio na kraju svaka cast prijatelju i hvala ti puno za ovo jer imam visoko misljenje o ovom forumu. Za vasu informaciju zadnjih 7 dana citam forum neprekidno minimum 2-3 sata dnevno jer sam tada od Aca i saznao za ovo a nisam stiga ni cetvrtinu da procitam. Necu se smiriti dok ga citavog ne iscitam. Hvala svim jos jednom za rece dobrodoslice i hvala vam sto sve ovo i postoji.
    PESTI
    PESTI


    Broj postova : 1419
    Age : 54
    Location : LIPA NAŠA -ZADAR
    Registration date : 11.03.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by PESTI ned 12 tra - 19:21

    Dalibor dobro nam došao na forum lol!
    krele
    krele


    Broj postova : 70
    Location : zadar
    Registration date : 04.04.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by krele ned 12 tra - 19:52

    bog dalibore

    Sponsored content


    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 19 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: sri 8 svi - 1:37.