Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


3 posters

    Slomljena noga-parenje ?

    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 55
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    Slomljena noga-parenje ? Empty Slomljena noga-parenje ?

    Postaj by krepat ma ne molat čet 25 tra - 21:57

    Eto kao i svake godine dolaze problemi.I naravno tamo gdje biš najmanje htio.Imam par gardelina koji su pred samo parenje.Jučer sam primjetio da mi gardelinka malo čudno stoji te sam ustanovio da je slomila nogu.Noga njoj se u potpunosti osušila do prvog zgloba te sam je skinuo, dezinficirao i namazao antibiotskom mašću.Za sada je ok.Interesira me dali je neko imao iskustva dali se ovakava ptica može parit ili da probam sa nekom drugom mada mislim da je mužjak neće primit.Inače prošle godine su se parili i sve je išlo po planu (osim tekuti) Embarassed
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Slomljena noga-parenje ? Empty Re: Slomljena noga-parenje ?

    Postaj by Carduel čet 25 tra - 23:56

    krepat ma ne molat je napisao/la:Eto kao i svake godine dolaze problemi.I naravno tamo gdje biš najmanje htio.Imam par gardelina koji su pred samo parenje.Jučer sam primjetio da mi gardelinka malo čudno stoji te sam ustanovio da je slomila nogu.Noga njoj se u potpunosti osušila do prvog zgloba te sam je skinuo, dezinficirao i namazao antibiotskom mašću.Za sada je ok.Interesira me dali je neko imao iskustva dali se ovakava ptica može parit ili da probam sa nekom drugom mada mislim da je mužjak neće primit.Inače prošle godine su se parili i sve je išlo po planu (osim tekuti) Embarassed

    Može, ali je ružno za vidit! Sad
    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 55
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    Slomljena noga-parenje ? Empty Re: Slomljena noga-parenje ?

    Postaj by krepat ma ne molat pet 26 tra - 9:46

    A šta da radim ,ma krivo mi a nemožeš pomoći.
    avatar
    CUBA


    Broj postova : 92
    Location : Split
    Registration date : 26.04.2009

    Slomljena noga-parenje ? Empty Re: Slomljena noga-parenje ?

    Postaj by CUBA pet 26 tra - 16:43

    krepat ma ne molat je napisao/la:Eto kao i svake godine dolaze problemi.I naravno tamo gdje biš najmanje htio.Imam par gardelina koji su pred samo parenje.Jučer sam primjetio da mi gardelinka malo čudno stoji te sam ustanovio da je slomila nogu.Noga njoj se u potpunosti osušila do prvog zgloba te sam je skinuo, dezinficirao i namazao antibiotskom mašću.Za sada je ok.Interesira me dali je neko imao iskustva dali se ovakava ptica može parit ili da probam sa nekom drugom mada mislim da je mužjak neće primit.Inače prošle godine su se parili i sve je išlo po planu (osim tekuti) Embarassed


    Jedini problem koji može proizać u tome paru u koliko bude radio je problem mješanja jaja dok leži ženka da ih na razbije.


    Imao sam ženke grdelina kojima je prsten toliko nažuljao meso noge da je noga bila gola kost,

    nakon skidanja prstena ženka bi motala paperje na po mom mišljenju na golu kost tako da je nakon određenog vrimena ta noga srasla i bilo je vidljivo samo mjesto ozlijede.


    Par je radio normalno


    Mislim da bi taj par u koliko bude imao potomstvo mogao imati probleme samo do izlijeganja mladih,

    u koliko se mladi izlegu roditelji bi ih trebali odgojit bez problema.

    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 55
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    Slomljena noga-parenje ? Empty Re: Slomljena noga-parenje ?

    Postaj by krepat ma ne molat pet 26 tra - 20:07

    Ajde barem tračak nade,hvala na dobrim vjestima! bounce
    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 55
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    Slomljena noga-parenje ? Empty Re: Slomljena noga-parenje ?

    Postaj by krepat ma ne molat sub 10 kol - 21:49

    Evo samo da javim,normalno su se parili i ženka odležala međutim 3 dan sam ih našao mlade izbačene iz gnijezda Evil or Very Mad .Nakon toga drugo leglo nisu imali.

    Sponsored content


    Slomljena noga-parenje ? Empty Re: Slomljena noga-parenje ?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 19:58.