Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


3 posters

    KAKO PROTIV ZMIJA

    Faeton
    Faeton


    Broj postova : 60
    Age : 64
    Location : Šibenik
    Registration date : 24.10.2010

    KAKO PROTIV ZMIJA Empty KAKO PROTIV ZMIJA

    Postaj by Faeton pon 28 sij - 0:00

    Ima li itko (osim mog prijatelja Lea) kakav savjet kako se braniti od zmija. Leo mi je rekao da je dobro oko volijere posuti sumpora u prahu, što je izgleda urodilo plodom. Znam da je još zima i da nema zmijulja, ali, brzo će doći proljeće. Bolje je biti spreman
    emirgrdelin
    emirgrdelin


    Broj postova : 167
    Location : Mostar
    Registration date : 07.01.2013

    KAKO PROTIV ZMIJA Empty Re: KAKO PROTIV ZMIJA

    Postaj by emirgrdelin pon 28 sij - 0:05

    Faeton je napisao/la:Ima li itko (osim mog prijatelja Lea) kakav savjet kako se braniti od zmija. Leo mi je rekao da je dobro oko volijere posuti sumpora u prahu, što je izgleda urodilo plodom. Znam da je još zima i da nema zmijulja, ali, brzo će doći proljeće. Bolje je biti spreman
    Neznam da imaju neke specijalne stvari protiv zmija a najbitnije ti je da ako imas volijere da dobro pregledas ono sto ima rupa to fugiras popunis dzaba ti neke stvari prosipat ako imas suplje volijere,a ako drzis u zatvorenom prostoru onda netreba ti nista protiv zmija
    avatar
    relja


    Broj postova : 123
    Registration date : 06.01.2013

    KAKO PROTIV ZMIJA Empty Re: KAKO PROTIV ZMIJA

    Postaj by relja pon 28 sij - 0:08

    meni su tice na balkonu,tako da nisan imao problema sa zmijama...nek se priključe ostali forumaši!
    Faeton
    Faeton


    Broj postova : 60
    Age : 64
    Location : Šibenik
    Registration date : 24.10.2010

    KAKO PROTIV ZMIJA Empty Re: KAKO PROTIV ZMIJA

    Postaj by Faeton pon 28 sij - 12:36

    emirgrdelin je napisao/la:
    Neznam da imaju neke specijalne stvari protiv zmija a najbitnije ti je da ako imas volijere da dobro pregledas ono sto ima rupa to fugiras popunis dzaba ti neke stvari prosipat ako imas suplje volijere,a ako drzis u zatvorenom prostoru onda netreba ti nista protiv zmija
    ma nema rupe nigdje. Uvuku se kroz mrežu, a dimenzija oka je 1cmx1cm
    http://ptice-mihovil.com/zeljko%20krncevic.html
    emirgrdelin
    emirgrdelin


    Broj postova : 167
    Location : Mostar
    Registration date : 07.01.2013

    KAKO PROTIV ZMIJA Empty Re: KAKO PROTIV ZMIJA

    Postaj by emirgrdelin pon 28 sij - 12:59

    A gadne su one male tanke mi kazemo vodenjače.To bi najbolje bilo pitat neke stare ljude oni su prije znali sve a mi smo danas nista

    Sponsored content


    KAKO PROTIV ZMIJA Empty Re: KAKO PROTIV ZMIJA

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 11:51.