Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+31
Border
krstokljun
carduelismo
sestoperac
Merlo
Miljenko
jope
Dax BG
refa95
MARIN
ivanu
franeperuzovic
plafonko
krnjolac
antonio
dr.nenad86
ikayke
japirko1
twins
ticar
hari
zvrcko sen
Dean
Said_the_great
saso78
lord189
seadriver
bocka
xyz
Branimir
kreso
35 posters

    EVROPSKI NOGOMET

    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 26 srp - 0:32

    je kiksa je u osijeku al dugo je prvenstvo
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Branimir ned 26 srp - 22:40

    Ma dajte ovo je cirkus a ne nogomet, Dinamo-Istra 7:1 pa da igraš na kompu ne možeš toliko dobiti, jedva čekam derbi Karlovac-lokomotiva i slično! Twisted Evil
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 26 srp - 22:42

    a jebi ga to je nas nogomet al dobro si reka i ja cekan taj derbi hehehe
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver ned 26 srp - 22:42

    Ovaj Hajduk me totalno razocara, kao kupili neka pojacanja, a nista oni nisu pokazali, ma kako ih nije sram onako igrat! Ja im ne bi da da se vrate traktorom u Split a ne autobusom!
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Branimir ned 26 srp - 22:46

    Vidit češ sad kad poispadaju svi iz Europe al če biti veselo!!! Very Happy
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by japirko1 ned 26 srp - 22:46

    Evo i Rijeka vodi Lokomotivu 6-0,a majko mila šta su napravili od lige.......umisto da su smanjili broj klubova na 10 oni digli na 16 i sad imamo ovakve smiješne rezultate....Bože sačuvaj.......
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Branimir ned 26 srp - 22:51

    Liga je trebala imati 10 klubova kao što si rekao i bilo bi boljeg nogometa i više gledatelja i svi zadovoljni a ne ovako, i tu je neko stavija nemile pare u đepove! I što je najgore nema rezultata u europi pa ne može se stvarati jak klub u utakmicama sa klubovima koje nabiješ sa 10 razlike!
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 26 srp - 23:03

    los potez je liga 16 definitivno al bar ko dodje na stadion vidi koji gol po meni liga 10 definitivno za stvaranje bolje kvalitete naseg nogometa,nema druge
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver ned 26 srp - 23:10

    Mi jebate ko da smo iz lige 5, kao da imamo miljardu stanovnika pa imamo 16 klubova. Ovde moze i moj kvart zaigrat koje kolo umisto lokomotive
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso ned 26 srp - 23:17

    Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    ivanu


    Broj postova : 55
    Registration date : 31.05.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by ivanu ned 26 srp - 23:25

    malo je 16 ja san za 20.Koji je to broj16,bez veze.Zamisli da ih je 20 koliko bi brazilaca argentinaca i svih ostalih nacija ovde lipo zaradivalo,a nasa dica bi jin lipo dodavala balune koje oni kendaju vanka stadiona.Onda ovi stari sta igraju po sesvetama i sl,oni su isto za razvoj nogometa lipo igraju a ovi mladi sta su potencijal lipo nek side i gledaju,nek se uce od velikih majstora baluna.
    Ma u biti ovo je sve gadljivo oni mali ticinovic evo mi se pari jos ce jednu godinu sidit il na klupi il na tribini,a igrat ce neki cernat ili ko jos.Ma kad ce mali igrat ako ne sad.
    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost pon 27 srp - 1:50

    Ja nemogu gledat ove utakmice di je kisa golova,pa to je ka da gledan 4 ligu,srednja zalost,tuga i jad...a i dinamo je lipo isprasija istru haahahaha
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Branimir pon 27 srp - 20:25

    Ivanu sve je to točno što si napisao, baš ta liga 16 je trebala biti rasadniik mladih koji bi jednog dana trebali nositi i reprezentaciju, ali od toga ništa, opet se sve svelo na napucavanja između dinama i hajduka, evo nije prošlo tek prvo kolo a več su počele tužaljke na suce i to od strane hajduka koji najavljuje pohod na sve što se može osvojiti a ne može pobijediti osijek koji je igrao sa pola momčadi koju čine juiori! Ta liga je trebala biti iskorak u Europu ali je ostala izgleda balkanski lonac!!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Gost pon 27 srp - 22:29

    Ma hajduk se bija opustija,da nije,lipo bi ih hajduk nakanta,hajduk je nekad bija vrh svega,nije mu niko moga piljat,a sad to kako kad...
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso pon 27 srp - 22:58

    e moj marko prosla su ta vrimena
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver pon 27 srp - 23:01

    Sve pocinje od gospodarstva u drzavi. Mozda vise nikad ne bude tako ili tek za 20-30 godina
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso pon 27 srp - 23:22

    ma sve ja razumin al ja san cili zivot u balunu i situacija kako u drzavi tako i u sportu al kako bilo da bilo ja volin nasu i prvu i drugu ligu pogotovo sta velik dio igraca i poznan i igra san snjima a uvik mi je gust otic pogledat nase dalmatinske derbije u nizin ligama to su zakon provodi od same tekme pa do komentiranja na tribinama
    MARIN
    MARIN


    Broj postova : 2096
    Age : 65
    Location : Split
    Registration date : 17.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by MARIN pon 27 srp - 23:59

    E moja omladino!
    Vidim Krešo ,a i Seadriver su 30godišnjaci.To me podsjetilo na zadnji naslov Hajduka u bivšoj državi.Bio sam na toj utakmici.Zadnje kolo je odlučivalo.Dinamo je igrao u Novom Sadu protiv Vojvodine ,a Hajduk protiv Sarajeva u Sarajevu.Pobijedili smo 2:1 i osvojili naslov.Da znate koja je to fešta bila.Vjerovatno se više nikada neće ponoviti.Premda sam bio žestoki torcidaš i nema stadiona u Jugi gdje nisam pratio Hajduka ovaj put je bilo skroz gusto.Jedva sam živu glavu izvukao.To je bilo pred točno 30 godina.Ali to su bili igrači i kvalitetna liga.Ovi danas sigurno ne bi imali mjesta ni na klupi ondašnje momčadi.Tada igrači nisu smili vani otići prije 28.e godine.A danas prodaju juniore.Od kad je počelo sa takvom prodajom splasnuo je i moj interes za nogomet.Da mi je netko tada rekao da će se to dogoditi nebi mu vjerovao.Tada nisam godinama propustio ni jednu domaću utakmicu ,a išao sam i na mnoga gostovanja.Danas nastojim gledati Hajduka kao da gledam balet u kazalištu,bez nervoze.
    Tako vam je to došlo.Proces globalizacije odražava se i na nogomet.Sve što valja ide igrati u neku od liga ovih 10.tak bogatih zemalja.Protiv toga ne možemo se boriti,jer ih u bogatstvu nikad nećemo stići.
    Ma koga ja zavaravam?Koliko god se trudio ne nervirati uvijek se snervam kad popušimo.Krv nije voda.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso uto 28 srp - 0:24

    apsolutno ispravno i slazen se u svakon dijelu teksta posto san zacetnik ove teme moran rec da dosta ljudi znan slicnih vama koji nisu u bivsoj jugi nista propustali a sad otkad je sve doslo na ovu razinu zgadilo in se i nemaju interes za nasin nogometon,apsolutno razumin misljenja i drugih forumasa jer gledajuci lige petice u evropi malo koga ce nas nogomet privuc ali eto bas san tu iznimka ja koji vise voli pogledat derbi Solina i Uskoka naravno prican kad je Uskok sa Klisa bija u istom rangu sa Solinon ili Sucurackog Jadrana i Vala npr pa da ne nabrajan jer tih devedesetih godina san igra aktivno drugu ligu pa veliki broj prijatelja san steka sta igraca sta ljudi sta rade u nogometu mase i mase utakmica pogleda u razlicitin drustvima pa i odigra i sad kad san ode u italiji ja jos vise pratin nas nogomet ,npr ja san sritan covik kad jedan Split sa turske kule je dosa opet u drugu ligu a bija je na rubu propasti a svi znamo koji dobri igraci su ponikli iz splita a da ne govorin da je split ima bolju omladinsku skolu i od Hajduka dok svi treneri tih generacija nisu zavrsili upravo u omladinskon pogonu Hajduka,al da ne pilan dalje nikako ne bi tija da neko misli da ja nas nogomet stavljan isprid ovih aktualnih liga jer nas nogomet vridi koliko se ulaze u njega a vrlo vazno je i to sta Marin navodi da se prije nije moglo ako nemas 28 god nigdi iz kluba, to pravilo cuva i jaca kvalitet lige pa evo ode di ja igran u Italiji sve amaterske lige igracima registracija je u vlasti kluba di igra do 26 godine tek onda ima pravo di oce i dok slicno nesto ne donesemo logicno je da ce nam Kalinici ,Gabrici,Ticinovici,Badelji itd itd bizat iz lige za boljin ugovorima
    bocka
    bocka


    Broj postova : 1656
    Age : 76
    Location : SKOPJE
    Registration date : 23.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by bocka uto 28 srp - 0:35

    MARINE,
    ŠTA TI JE TREBALO OVO DA POMINJEŠ, POGODIO SI ME U SRCU, JA SAM CEO MOJ ŽIVOT PROVEO U SPORTU I SADA KADA TREBAM UŽIVATI U NJEMU JA SAM SE TOTALNO POVUKAO.
    RAZLOG JE UPRAVO ONO ŠTO TI OBJAŠNJAVAŠ OVOJ OMLADINI.
    SVE NAŠE LIGE U SVIM SPORTOVIMA ODJEDANPUT POSTALE SU SELJAČKE LIGE, KOGA SADA TREBAM OTIČI I VIDETI, POLA SU PEDERI A OSTALI NARKOMANI, RETKOST JE PRONAČI PRAVIH SPORTISTA.
    POTSVESNO SVI BIVŠI SPORTISTI ŽALIMO ZA ONU JUGOSLAVIJU GDE SMO BILI MEĐU NAJAČIH SPORTSKIH NACIJA.
    ČAST SADAŠNJIM IZUZETCIMA I USPESIMA U ODREĐENIM SPORTOVIMA, ALI KAKO PROTUMAČITI KADA U OVOJ JEBENOJ EVROPI NA ODREĐENA EVROPSKA PRVENSTVA U FINALNIM GRUPAMA UČESTVUJU PO NEKOLIKO BIVŠIH JUGOSLOVENSKIH REPREZENTACIJA.
    NEKA OVA SADAŠNJA OMLADINA ZNA DA SMO NEKADA BILI SPORTSKA I VOJNA VELESILA ALI SAMI SMO SJEBALI PRELEPU DRŽAVU I ONO ŠTA SMO TRAŽILI TO SMO I DOBILI.
    POZZ.
    japirko1
    japirko1


    Broj postova : 193
    Age : 43
    Location : Solin
    Registration date : 09.01.2009

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by japirko1 uto 28 srp - 0:57

    Ljudi moji nemojmo mješati politiku i sport.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by zvrcko sen uto 28 srp - 13:09

    UPOZORENJE



    Svim sudionicima da paze na vokabular kako se nebi krivo interpretirali te da se drže teme o Nogometu.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Branimir uto 28 srp - 21:42

    Evo napokon je Ibrahimović preša u Barcelonu, i ljudi ostavie se politike jer čemo naj... Very Happy A normalno je da igrači idu tamo gdje je novac, sada se sve vrti oko novca, pa vidjeli ste u samo zadnjih par tjedana koliki se kapital tu vrti na samo dva igrača a di su drugi!
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by kreso uto 28 srp - 23:13

    ibra u barci a nas Eduardo ponovo zabija hehe to me veseli samo nek nastavi tako, a evo iscekuje se prelazak Kalinica na otok kod Nike Kranjcara nadajmo se najboljemu
    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by seadriver uto 28 srp - 23:38

    kreso je napisao/la:ibra u barci a nas Eduardo ponovo zabija hehe to me veseli samo nek nastavi tako, a evo iscekuje se prelazak Kalinica na otok kod Nike Kranjcara nadajmo se najboljemu

    Ma dajte ljudi kad je kalinic nesto pokaza u hajduku. Ja sam jedno vrime pratia njegove igre u dresu bilih, to je za moj pojam jako lose, nekad bi se znao kao pojedinac istaknuti vise od ostalih ali to je bilo jako rijetko, a nekad bi se ludo ispromasivao iz mrtvih sansi. Po mom misljenju premalo trke, premlaka igra u duelu, tehniku ima kako tako. Portsmouth ga je uzeo jer misli da je na nivou kranjcara kojeg su povukli iz istog kluba, te ga je Bilic uveo u igru na evropskom prvenstvu par minuta ali daleko je on od kranjcara

    Sponsored content


    EVROPSKI NOGOMET - Page 19 Empty Re: EVROPSKI NOGOMET

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: ned 28 tra - 11:40.