Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+9
xyz
krstokljun
dr.nenad86
komiza
Siskin
zoranV
bizar
vlado
krnjolac
13 posters

    BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI - Page 2 Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by Carduel pet 11 oľu - 1:08

    Bog Vam bio na pomoći.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI - Page 2 Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by bizar pet 11 oľu - 1:32

    krnjolac je napisao/la:pozdrav ljud i hvala na brizi,evo samo da javim,nakon što sam vidio da ovi naši mesari na splitskoj onkologiji nemaju pojma i ne daju mu nikakve šanse,pokupili smo kufere i stari je na liječenju u hannoverskoj klinici.jer koja je korist od doktora koji ne vjeruje ni u sebe,ni u ljekove koje daje,ni u pacijenta!?nego mu po protokolu daju konjske kemoterapije i nadaju se da će ga ubit šta prije da ga skinu s glave!!u hannoveru je u privatnoj klinici koja radi kombinaciju alternativne i standardne medicine,tretman mu je 2-3 sata dnevno,ostalo je slobodan.osjeća se odlično,ima apetit i doktor je vrlo pozitivan i optimističan šta se tiće njegovog općeg stanja.prima visoke doze vitamina c intravenozno,rade mu hipertermiju i kemoterapiju koja napada samo zločudne stanice i daje se u daleko manjoj mjeri jer mu inzulinom spuštaju nivo šećera u krvi pred davanje,tako da ove stanice podivljaju i skaču na otove koje im se daje iza toga,što ih i ubije.naši naravno nikad nisu ni čuli za to,nego udri konjsku kemoterapiju i satari sve živo i neživo...!dražene,cijenim brigu,ali b17 uzima već oko mjesec dana,i još ga u klinici dobiva i intravenski,i sve ok.doktor je bio vrlo zadovoljan sa svime što smo mu nabavili da uzima zadnjih dva mjeseca.eto toliko...idemo dalje u borbu,nedamo se!

    Prijatelju, moj prijatelju, tvoj prvi post je bio 18.veljače u 20. sati, ja ti ODMAH odgovaram 18, veljače u 22.sata(post br.3.): Pakiraj kofere, traži u Europi bolnicu-kliniku specijaliziranu...
    A ti mi danas govoriš da naši nemaju pojma i savjetuješ kliniku u Hanoveru...
    Prijatelju, volio bih da Bizar nije u pravu, ali nažalost , bio sam u pravu, a ti si izgubio cca mjesec dana.....
    Sve sam to prošao (nažalost) samo nije bila klinika u Hanoveru, nego Herc klinika u Berlinu. Pozzzz
    ps
    Ako te interesira, ja sam privatni avion platio St-Berlin 11.400 Eura, te operaciju 60.000.ak Eura... sve HHZO posle vratio, svaki eur....imaš moj mobitel, ako te interesira zovi, bit će mi drago da pomognem...
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI - Page 2 Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by xyz pet 11 oľu - 10:32

    Krnjolac drago mi je da si pronašao tu dobru kliniku, i također kao i drugi kolege, iz sveg srca želim sve najbolje, ozdravljenje, i potpuno izlječenje.

    Svaka čast njima na takvom inovativnom pristupu, znači naši se liječnici nisu makli korak naprjed od 80.-90.-tih godina. Sramota.
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI - Page 2 Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krnjolac pet 11 oľu - 14:17

    hvala ljudi,dražene tako je,ne samo da se nisu makli,nego ih nije ni briga,nažalost...evo danima već tražim ko bi mu u hrvatskoj nastavio davati inzulinsku terapiju,ali uzalud...čak bi mi donjeli sve preparate iz hanovera!potrebna je stručna osobe jer se radi o spuštanju šećera u organizmu pred davanje kemije,što nije bezazleno,ali uz stručnu osobu je apsolutno sigurno.to će morati raditi svaki tjedan,pa ako ne nađemo nikoga u hrvatskoj,sljedeće najbliže je beč.kontaktirao sam more doktora,docenata,klinika...svi prebacuju lopticu na drugoga!mi bi platili tretman svaki tjedan,ali niko se ne želi prihvatiti.ako imate koju ideju,vezu i sl. puno ćete mi pomoći.
    avatar
    Mirjana


    Broj postova : 1
    Registration date : 26.02.2019

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI - Page 2 Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by Mirjana uto 26 vel - 22:24

    Molila bih nekoga da mi se javi tko je imao pozitivnih iskustava u klinici u Hannoveru u liječenju malignog mezotelioma. Jako je hitno.

    Sponsored content


    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI - Page 2 Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 17:06.