Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+9
xyz
krstokljun
dr.nenad86
komiza
Siskin
zoranV
bizar
vlado
krnjolac
13 posters

    BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krnjolac uto 18 sij - 21:59

    evo su me puno ružne stvari natjerale da otvorim ovakvu temu.meni bliskom članu obitelji je jutros nakon operacije koja je trebala biti rutinska,dijagnosticiran karcinom želuca koji je zahvatio i trbušnu maramicu.čekaju se detaljniji nalazi.molim one koji nešto znaju o ovoj problematici,kao i o mogućim medicinskim i alternativnim lječenjima.hvala.
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by vlado uto 18 sij - 23:32

    imaš PP Krnjolac.


    Zadnja promjena: vlado; čet 20 sij - 0:53; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by bizar sri 19 sij - 0:35

    krnjolac je napisao/la:evo su me puno ružne stvari natjerale da otvorim ovakvu temu.meni bliskom članu obitelji je jutros nakon operacije koja je trebala biti rutinska,dijagnosticiran karcinom želuca koji je zahvatio i trbušnu maramicu.čekaju se detaljniji nalazi.molim one koji nešto znaju o ovoj problematici,kao i o mogućim medicinskim i alternativnim lječenjima.hvala.

    Javim ti se telefonom.... brzo spašavaj, moraš saznati tko u svijetu-evropi ima najbolju kliniku za to, i vodi svoga u tu kliniku, diži kredit plaćaj koliko treba, na kraju ti sve HHZO mora platiti.
    Ako je pokojni Račan išao na operaciju vanka, ako se Hebrang operirao vanka može i tvoj bliski član.
    Ne znam tko je čitao prije kojih mjesec dana se ENVER MARIĆ, pojam iz Mostara ( pukla mu aorta, nešto oko srca) operirao u Herc klinici u Berlinu.
    E ja sam tu vodio svog bliskog, HHZO platio operaciju oko 80.ooo eura,...javim ti na telefon.
    ps
    Vrhunac (VJEROVALI ILI NE ) ove priče je da je GLAVNI kirurg u najjačoj bolnici za srce u Evropi gospodin PAŠIĆ, inače Tuzlanski đak.
    Onaj tko ništa ne zna ostao je ovdje, tko nešto zna u u ZG, a pravi su po svijetu.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by zoranV sri 19 sij - 1:47

    krnjolac je napisao/la:evo su me puno ružne stvari natjerale da otvorim ovakvu temu.meni bliskom članu obitelji je jutros nakon operacije koja je trebala biti rutinska,dijagnosticiran karcinom želuca koji je zahvatio i trbušnu maramicu.čekaju se detaljniji nalazi.molim one koji nešto znaju o ovoj problematici,kao i o mogućim medicinskim i alternativnim lječenjima.hvala.

    Žao mi je zbog toga,nadam se da ćemo se svi pridružiti i učestvovati u pomoći u liječenju tvog člana obitelji,na mene možeš računati,ako ikako budem mogao pomoći ,tu sam kao ,vjerujem i mnogi članovi ovog foruma.
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krnjolac sri 19 sij - 13:21

    hvala ekipa na podršci,zna se da su tičari dobri ljudi....
    Siskin
    Siskin


    Broj postova : 437
    Location : BiH - HNK
    Registration date : 29.10.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by Siskin sri 19 sij - 16:17

    Vjerovatno ti ne mogu nikako pomoći, ali ako ikako mogu slobodno se javi..

    Pozdrav
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by vlado sri 19 sij - 19:43

    Jesi li zvao Stanka?
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by komiza čet 20 sij - 0:48

    Krnjolac žao mi je zbog toga,drži se !
    dr.nenad86
    dr.nenad86


    Broj postova : 756
    Age : 37
    Location : NIS
    Registration date : 22.04.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by dr.nenad86 čet 20 sij - 5:10

    krnjolac je napisao/la:evo su me puno ružne stvari natjerale da otvorim ovakvu temu.meni bliskom članu obitelji je jutros nakon operacije koja je trebala biti rutinska,dijagnosticiran karcinom želuca koji je zahvatio i trbušnu maramicu.čekaju se detaljniji nalazi.molim one koji nešto znaju o ovoj problematici,kao i o mogućim medicinskim i alternativnim lječenjima.hvala.



    Pozdrav krnjolac, zao mi je sto se tako nesto desilo tvoom bliznjem clanu porodice. Najbitnije su ti sada te analize, procena stanja i markeri koji omogucuju realnu procenu zatecenog stanja.
    Kad to zavrsi i dobije sve rezultate, sto hitnije se mora reagovati a vrstu terapije ce odrediti lekar, ali u sto hitnijem roku se to mora odraditi, jer takva stanja ne trpe cekanje i odugovlacenje, setanje pacijanta od klinike na kliniku i trazenje najboljeg doktora...

    Za svaki savet i sve sto ti bude bilo potrebno slobdno mi se javi na pp, sto ne budem znao, pitacu ljude uskospecijalozivane i najbolje u mojoj drzavi za tu oblast, imam ceste kontakte sa njima, tako da ti stojim na raspolaganju.



    Pozdrav cheers
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krstokljun čet 20 sij - 13:30

    Krnjolac, drži se medicine, alternativnu zaboravi.
    Nadam se da će se tvoj ukućanin oporaviti.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by xyz čet 20 sij - 15:06

    Krnjolac doktori će znat šta je najbolje.. da napomenem, nisu ni ovi splitski baš za bacit.. znam jer su vrlo bliskom članu moje obitelji operirali rak jednog bubrega prije 15-estak godina, potpuno uspješno.
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by vlado čet 20 sij - 15:44

    Prošle godine otac od mog prijatelja se razbolio i pretragom je utvrđeno da se radi o karcinomu unutrašnjih organa.
    Svjedok sam da su mu se nalazi u tjedan dana pogoršavali abnormalno (tumorski markeri).
    Doktori su mu rekli da ga ostavi na miru jer operacija će mu samo ubrzati smrt i patnje.

    Prijatelj mi je osobno poznavao čovjeka koji se izliječio od karcinoma potpuno prirodnim putem i to mu je ostalo kao posljednja mogućnost.
    Otac mu ima oko 75 god. i kad je počeo trošiti terapiju bio je u jako lošem stanju a sada vjerovali ili ne nakon nepunu godinu dana cijepa drva za ogrijev a svi tumorski markeri su u normali (stanje se počelo popravljati dosta brzo od početka uzimanja terapije).

    Broj sam ti posla u PP-u pa ako želiš možeš nazvat i pitat, i nije jedini pacijent koji je ozdravio na isti način.

    Osobno sam bio prisutan razgovoru (telefonskom) gdje mu doktorica kaže da sa njihova stajališta Alternativna medicina ne prolazi ali ako želi neka pokuša jer mu nema šta više naštetit.
    avatar
    bizar


    Broj postova : 389
    Age : 64
    Location : Split-Podstrana
    Registration date : 21.09.2010

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by bizar čet 20 sij - 15:51

    drazenxp je napisao/la:Krnjolac doktori će znat šta je najbolje.. da napomenem, nisu ni ovi splitski baš za bacit.. znam jer su vrlo bliskom članu moje obitelji operirali rak jednog bubrega prije 15-estak godina, potpuno uspješno.

    Dražene, drago mi je da si imao dobra iskustva, ja nisam.
    I govorim iz svog iskustva.
    Znači šesti mjesec 2009.godine u Splitu mi za sina kažu da boluje od ecilakije, i još sto drugih bolestiju.
    A ja ljepo odem u"Dječja bolnica" Klaićeva 16. u ZG (po Hrvatskom zakonu o zdravstvu imam pravo na drugo mišljenje) te se naprave se pretrage oko mog sina ( biskopija uzimanje uzorka crijeva, slikanje zjenice oka, slikanje rengenom šake... ) stvarno osam dana sve pretrage se naprave i kažu mi: Hajde kući imaš najzdravijeg sina( a u Splitu je bio najbolesniji).
    Na žalost to su moja negativna iskustva sa Splitom. Pozzzzzz
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krnjolac čet 20 sij - 17:34

    hvala nenade,kontaktirat ću te sigurno,vlado,nisam još zvao jer čekamo da svi nalazi budu gotovi,izgleda da je zahvatilo i organe....nadamo se još samo da je neki sporovozni karcinom u pitanju,ali,on je jači od svega toga,nema predaje...
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by zoranV čet 20 sij - 17:53

    krnjolac je napisao/la:hvala nenade,kontaktirat ću te sigurno,vlado,nisam još zvao jer čekamo da svi nalazi budu gotovi,izgleda da je zahvatilo i organe....nadamo se još samo da je neki sporovozni karcinom u pitanju,ali,on je jači od svega toga,nema predaje...

    Imaš podršku od svih nas.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by xyz čet 20 sij - 21:00

    Da Bizar, i ja sam imao nekih sitnih propusta naših doktora, ali ništa značajno.

    Kod tih tumora je najbitnije da se vrag ne raširi.. ako pobjegne okolo, nije dobro.

    Danas su otrovi u svemu, hrani, vodi zraku, zato se te bolesti i događaju..
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krnjolac uto 25 sij - 2:08

    kontaktirao sam jednu osobu koja prodaje lijek amygdalin koji dokazano uništava stanice karcinoma,ali on je u cetinju.ima li neko iz tog područja da mi provjeri tu osobu i donese lijek ako ide prema splitu?hvala!





















    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by zoranV uto 25 sij - 11:47

    Ako je u Cetinju,riješen je problem,kontaktiraj Momu (krstokljuna),a moj vozač ide za koji dan u Crnu goru,tako da je i to riješeno.
    avatar
    xyz


    Broj postova : 2232
    Age : 1933
    Registration date : 09.06.2008

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by xyz uto 25 sij - 13:29

    Krnjolac želio bi da prije narudžbe malo pročitaš ovo:

    http://en.wikipedia.org/wiki/Amygdalin

    doslovno piše:
    "..but studies have found it to be ineffective and potentially toxic.[3][4][5] It is also not a vitamin, and can cause cyanide poisoning.[6..."

    I još pogledaj po internetu..
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krnjolac čet 10 oľu - 15:10

    pozdrav ljud i hvala na brizi,evo samo da javim,nakon što sam vidio da ovi naši mesari na splitskoj onkologiji nemaju pojma i ne daju mu nikakve šanse,pokupili smo kufere i stari je na liječenju u hannoverskoj klinici.jer koja je korist od doktora koji ne vjeruje ni u sebe,ni u ljekove koje daje,ni u pacijenta!?nego mu po protokolu daju konjske kemoterapije i nadaju se da će ga ubit šta prije da ga skinu s glave!!u hannoveru je u privatnoj klinici koja radi kombinaciju alternativne i standardne medicine,tretman mu je 2-3 sata dnevno,ostalo je slobodan.osjeća se odlično,ima apetit i doktor je vrlo pozitivan i optimističan šta se tiće njegovog općeg stanja.prima visoke doze vitamina c intravenozno,rade mu hipertermiju i kemoterapiju koja napada samo zločudne stanice i daje se u daleko manjoj mjeri jer mu inzulinom spuštaju nivo šećera u krvi pred davanje,tako da ove stanice podivljaju i skaču na otove koje im se daje iza toga,što ih i ubije.naši naravno nikad nisu ni čuli za to,nego udri konjsku kemoterapiju i satari sve živo i neživo...!dražene,cijenim brigu,ali b17 uzima već oko mjesec dana,i još ga u klinici dobiva i intravenski,i sve ok.doktor je bio vrlo zadovoljan sa svime što smo mu nabavili da uzima zadnjih dva mjeseca.eto toliko...idemo dalje u borbu,nedamo se!
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by krnjolac čet 10 oľu - 15:20

    zaboravio sam,evo link klinike,ako nedaj bože kome bude trebalo...-http://www.hyperthermia-centre-hannover.com/
    imaju vrlo zanimljive načine borbe protiv karcinoma,vrijedi pročitati.
    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by zoranV čet 10 oľu - 15:20

    Od srca vam želim puno sreće u nastavku liječenja.Nadajmo se najboljem.Sretno.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by kreso čet 10 oľu - 22:52

    Asu moj sva van srica bozja bila uz vas ,dobro si ucinija s tin da si uspija ga odvest vanka na ljecenje u nas ajme meni sta se toga tice, nadan se sritnom zavrsetku da sve zavrsi dobro, pozzzz!!!!
    Merlo
    Merlo


    Broj postova : 426
    Age : 58
    Location : D
    Registration date : 22.08.2008

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by Merlo čet 10 oľu - 23:51

    Srica i bozja volja bila sa vama .
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by komiza pet 11 oľu - 0:52

    Držite se,puno sriće i neka Vam Bog da snage i volje !

    Sponsored content


    BOLESTI  I  LIJEČENJE .hvala. LJUDI Empty Re: BOLESTI I LIJEČENJE .hvala. LJUDI

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 26 tra - 17:09.