Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+13
DjordjeVet
Carduel
PESTI
komiza
zoran ptice pjevice
Siskin
BOSKO
krstokljun
Dule
koce
kreso
ssarava1
zoranV
17 posters

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by komiza pon 3 sij - 16:12

    Aj dobro ! Basketball
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by Carduel pon 3 sij - 19:04

    zoranV je napisao/la:Moj grdelin mora skinuti 3gr. a ja 20 kg i ja se zbog njega sekiram,ccccc Very Happy cheers

    Hahaha, dobra ova Zorane. Very Happy
    DjordjeVet
    DjordjeVet


    Broj postova : 448
    Age : 43
    Location : Banjaluka
    Registration date : 11.06.2008

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by DjordjeVet pon 3 sij - 22:42

    slicno nekima koji su to vec rekli, i ja sam misljenja da sa tom pticom ne treba da radis nista...letilica ce biti dovoljna, i bez 'olaksavanja' hrane...tim prije sto je vjerovatno (ako sam dobro razumio) u negrijanoj prostoriji...
    ptica koja je debela, odnosno malo 'punija' je po meni samo u dobroj kondiciji i lakse ce se pariti na proljece, koje vec i nije tako daleko....izmedju ostalog, to bi bio i jedan od znakova zdravlja...
    zoke007
    zoke007


    Broj postova : 52
    Age : 38
    Location : sinj
    Registration date : 22.11.2010

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by zoke007 uto 4 sij - 20:09

    Mene zanima sasvim nešto drugo, kako udebljat gardelina??? Prije san ga hranio mješanom hranom s vitaminima, a sad mu dajem samo šemedikan, Međutim on kao da je sam sebe stavio na djetu, smanjio je uduplo korištenje šemedikana u odnosu na mješanu.
    saso78
    saso78


    Broj postova : 771
    Age : 45
    Location : Makedonija
    Registration date : 20.07.2008

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by saso78 uto 4 sij - 22:53

    zoke007 je napisao/la:Mene zanima sasvim nešto drugo, kako udebljat gardelina??? Prije san ga hranio mješanom hranom s vitaminima, a sad mu dajem samo šemedikan, Međutim on kao da je sam sebe stavio na djetu, smanjio je uduplo korištenje šemedikana u odnosu na mješanu.

    Zna on sta i kad mu treba Very Happy
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by lord189 sri 5 sij - 13:08

    saso78 je napisao/la:
    zoke007 je napisao/la:Mene zanima sasvim nešto drugo, kako udebljat gardelina??? Prije san ga hranio mješanom hranom s vitaminima, a sad mu dajem samo šemedikan, Međutim on kao da je sam sebe stavio na djetu, smanjio je uduplo korištenje šemedikana u odnosu na mješanu.

    Zna on sta i kad mu treba Very Happy

    saso izija bi on čitavu spizu nego šemedikan je tvrd posve zato ga više prospe nego pojide a daji....zoke ako ga oćeš udebljat a to je suludo daji mu šemedikan sami kuvaj mu jaja i davaj mlivenih orasa daji mu koncentrata za piliće ima tu svega za debljanje
    zoke007
    zoke007


    Broj postova : 52
    Age : 38
    Location : sinj
    Registration date : 22.11.2010

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by zoke007 ned 9 sij - 13:45

    lord189 je napisao/la:
    saso78 je napisao/la:
    zoke007 je napisao/la:Mene zanima sasvim nešto drugo, kako udebljat gardelina??? Prije san ga hranio mješanom hranom s vitaminima, a sad mu dajem samo šemedikan, Međutim on kao da je sam sebe stavio na djetu, smanjio je uduplo korištenje šemedikana u odnosu na mješanu.

    Zna on sta i kad mu treba Very Happy

    saso izija bi on čitavu spizu nego šemedikan je tvrd posve zato ga više prospe nego pojide a daji....zoke ako ga oćeš udebljat a to je suludo daji mu šemedikan sami kuvaj mu jaja i davaj mlivenih orasa daji mu koncentrata za piliće ima tu svega za debljanje

    Pokuša sam, neće on to sve da jede, i ako šta prova to je u malim količinama. Najviše voli jest sitno sjeme, mislim da je perila, zrno oblik šemedikana samo upola manje!??
    carduelis
    carduelis


    Broj postova : 16
    Registration date : 25.01.2015

    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by carduelis čet 29 sij - 23:46

    malo smanjit masniju hranu...Smile

    Sponsored content


    Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ? - Page 2 Empty Re: Grdelin se udebljao, šta je dobro napraviti da smršavi ?

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: sri 8 svi - 5:31.