Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    Prijateljstvo steceno putem foruma

    Vasko-MK
    Vasko-MK


    Broj postova : 318
    Age : 50
    Location : Stip Makedonija
    Registration date : 22.01.2010

    Prijateljstvo steceno putem foruma Empty Prijateljstvo steceno putem foruma

    Postaj by Vasko-MK pet 3 ruj - 23:57

    Postovani prijatelji. Siguran sam da je ovaj nas forum stvorio mnoga prijateljstva izmedju clanova koji su ovde sa zajednickim interesima. Na njima bih dodao i moje iskustvo. Ovde sam upoznao naseg cenjenog prijatelja Aleksanda Arsica ( malinois )jednog izuzetnog covijeka, spremnog da pomogne oko svega u svako vrijeme sa svojim savijetima oko ptica ali i uopste.
    Tokom naseg druzenja ovdje na forumu a i na skype, saznao sam da Aca zivi u Kleku ( jedno divno mijesto na jadranskoj obali ) i da izdaje apartmane za letovanje. Nisam puno razmisljao da rezrvisem apartman, letujem u HR a istovremeno posijetim Acu i licno ga upoznam.
    Mogu vam reci da sam odusevljen od prestoja kod Acu gde sam letovao osam dana sa svojom djevojkom. Isto sam se odusevio od prelepih primeroka malinoa sto sam imao priliku da gledam i slusam tokom tih osam dana. Aca se pokazao najpre kao izvrstan prijatelj a posle toga kao odlican domacin i nije dopustio da nama ni jednog jedinog trenutka nesto fali. Znaci on i njegova mama g-ga Marija koju posebno pozdravljam, bili su nam na raspolaganju 24 sata.
    Dok sam bio tamo licno sam upoznao nekoliko clanova naseg foruma ,pa evo koristim priliku da ih pozdravim.
    Imali smo divno letovanje a jos bolje druzenje i setnje sa nasim domacinima. Njima bih se ovom prilikom zahvalio i pozdravio ih, a svima koji zele da odmaraju na jadranskoj obali ,toplo bih preporucio smestaj kod nasega Acu.

    Puno pozdrava iz Makedonije. Vasko i Dragana
    krstokljun
    krstokljun


    Broj postova : 1676
    Age : 58
    Location : Cetinje, Montenegro
    Registration date : 01.11.2009

    Prijateljstvo steceno putem foruma Empty Re: Prijateljstvo steceno putem foruma

    Postaj by krstokljun sub 4 ruj - 0:59

    Koliko ga hvalimo, strah me je da se ne promijeni Very Happy Very Happy Very Happy Razz lol!

      Sada je: pet 26 tra - 23:19.