Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+4
ticar
komiza
zvrcko sen
hajduk
8 posters

    stiglici

    avatar
    hajduk


    Broj postova : 23
    Registration date : 07.05.2010

    stiglici Empty stiglici

    Postaj by hajduk čet 17 lip - 21:08

    evo neznam odakle da pocmem citajuci ovaj forum vidim da ima pravi majstora i znalaca pa bih molio nekog dami odgovori na neka pitanja,mislio sam na jesen nabaviti stiglice a znajuci da bez baycox i ESB 30% tesko prezivljavaju a ovdje di ja zivim (CH)nema sanse da nabavim pabih molio nekog dami odgovori dise moze nabavit u HR ili B i H.hvala
    avatar
    Gost
    Gost


    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by Gost pet 18 lip - 0:25

    Nije to bas tako da bez toga tesko prezivljavaju, nego to je samo spas od kokcidioze, a sa baycoxom ti mozes lako
    ostetiti pticu jer je to kemoterapeutikum i jak antibiotik od kojeg se povecava jetra,logicno jer se razgradjuje u jetri kao i mnoga ostala hemija. Imas ti u CH Sulfanomide , Novartis u Baselu to radi, rapitaj se. Preporucujem ti resetke na podu i bolja higijena, pa ce ti manje trebati esb/baycox, i nabavi Quickon med na bazi oregano ulja,Serinol sa etericnim uljima, a kada dajes esb/baycox daji i caj od biljke > Silybum marianum
    avatar
    hajduk


    Broj postova : 23
    Registration date : 07.05.2010

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by hajduk sub 19 lip - 10:43

    hvala na odgovoru,resetke svakako tocu obavezno postavit sto se tice meda i serinola tocu nabavit ali za ovaj Sulfanomide neznam dali cu moc nabavit raspitacuse,ovo mogu nabavit demi recite koliko su dobri i ucinkoviti Ocecoxyl,Oceproven,Ocerespirol,Sollfrank’s Kokzidiose Kur,Amoxicure i od Oropharma.
    zvrcko sen
    zvrcko sen
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 1607
    Age : 57
    Location : Solin
    Registration date : 08.12.2008

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by zvrcko sen sub 19 lip - 13:46

    hajduk je napisao/la:hvala na odgovoru,resetke svakako tocu obavezno postavit sto se tice meda i serinola tocu nabavit ali za ovaj Sulfanomide neznam dali cu moc nabavit raspitacuse,ovo mogu nabavit demi recite koliko su dobri i ucinkoviti Ocecoxyl,Oceproven,Ocerespirol,Sollfrank’s Kokzidiose Kur,Amoxicure i od Oropharma.


    kad dođeš u splitsko dalmatinsku županiju javi se paćemo uz kavu riješiti sve Cool Laughing Very Happy
    avatar
    hajduk


    Broj postova : 23
    Registration date : 07.05.2010

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by hajduk ned 20 lip - 0:20

    pa ja sam svake godine u dubrovacko neretvanskoj ili splitsko dalmatinskoj zupaniji na moru ali ove godine po prvi put neidem zbog cerke,dasam prije cito ovaj forum mogo sam saznat vjerovatno puno o pticarstvu bice druge prilike sigurno se javim.
    avatar
    hajduk


    Broj postova : 23
    Registration date : 07.05.2010

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by hajduk uto 22 lip - 20:39

    pa zar niko nezna(nece) da mi odgovori za ove preparate.hvala
    komiza
    komiza


    Broj postova : 955
    Age : 53
    Location : KOMIŽA
    Registration date : 20.06.2009

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by komiza uto 22 lip - 23:29

    Nemaš još ni tića,a apoteku bi napunia. A šta će ti to sve čoviće ? Zaštiti ga malo od zime i priživiće ! clown
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by ticar sri 23 lip - 4:44

    hajduk je napisao/la:pa zar niko nezna(nece) da mi odgovori za ove preparate.hvala

    ima baycoxa u zadru.
    avatar
    hajduk


    Broj postova : 23
    Registration date : 07.05.2010

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by hajduk sri 23 lip - 19:14

    pa bas zato i hocu da se prvo informisem i nabavim stoje potrebno a ne nabavim tice bez ikakvog znanja i etotiga uginu za misec dana i sta onda,a nisam ni mislio dami treba sve od ovog,ovo mogu nabavit pa neznam koje je naj bolje(ucinkovitije),a di u zadru ima baycoxa.
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by krnjolac sri 23 lip - 21:23

    Bolje da se ostavis ljekovaza sada,to ti mora biti zadnja solucija,jer nekontrolirano kljukanje ljekovima može samo imati vise štete nego koristi.ja sam lani prvi put upotrijebio neki lijek(bycox),i spasio sam mladu grdelinku,ali to je bila ljut potreba.našao sam ga u veterinarskoj ambulanti u Solinu i to mi je čovjek dao bocu koju je htio baciti,a ja iscijedio iz nje dovoljno za par godina liječenja.inače se prodaje samo cijela litrenka i prilično je skupa,mislim oko 800kn.
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by kreso sri 23 lip - 22:01

    imate ljudi u Sinju mozete na kapi kupit ako ocete ne triba cila litra veterinar ce ti je nacet i za 20 ml ako triba
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by ticar čet 24 lip - 6:06

    kreso je napisao/la:imate ljudi u Sinju mozete na kapi kupit ako ocete ne triba cila litra veterinar ce ti je nacet i za 20 ml ako triba

    je ima i kod nas tako,u većini vet ambulanta.
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by krnjolac čet 24 lip - 9:04

    ma samo mu reci da ti ostavi sa strane praznu bocu,iskapat ćeš iz nje puno više nego će ti trebat... Wink
    avatar
    hajduk


    Broj postova : 23
    Registration date : 07.05.2010

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by hajduk čet 24 lip - 21:15

    hvala!dali neko zna kakav je ovaj od Sollfrank’s Kokzidiose Kur,i dalije se neko susreco sa ovim.
    avatar
    damirlilika


    Broj postova : 16
    Age : 41
    Location : BIH
    Registration date : 15.11.2011

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by damirlilika uto 15 stu - 2:43

    pozz kome da se obratim treba mi strucan savjet! u pitanju je mladi stiglic! da li je musko ili zensko! pozz
    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 31
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by lord189 uto 15 stu - 11:36

    postavi slike prijatelju i sve će mo riješiti

    Sponsored content


    stiglici Empty Re: stiglici

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: sri 8 svi - 9:44.