Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima

    instantbrain
    instantbrain


    Broj postova : 40
    Age : 42
    Location : Banjaluka, Bosnia and Herzegovina
    Registration date : 17.02.2009

    Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima Empty Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima

    Postaj by instantbrain čet 15 tra - 20:07

    Da li neko zna nesto o ovoj hrani i kakva su vasa iskustva?

    Hvala!
    Renato.M
    Renato.M


    Broj postova : 1494
    Age : 64
    Location : Pula
    Registration date : 14.12.2009

    Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima Empty Re: Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima

    Postaj by Renato.M čet 15 tra - 20:30

    Prije 3 god. imali su veliki štand u Regio Emiliji i promotivne cijene. Puležani ( Puljani ) i ja među njima normalno smo dosta vreča pokupovali. Cijena je bila 18 eura ( 25 kg.),ali ona bez vitamina. Kvaliteta je bila solidna.
    Moje mišljenje je da je od talijanskih hrana daleko najkvalitetnija ORNITOITALIJA,slijedi MANITOBA pa tek onda ostale. Na začelju bi stavio BONUS kuju su najviše nudili po dučanima u Trstu i okolici a koja nevalja ko ni današnja PRESTIŽ po hrvatskim dučanima. Ponavljam ovo zadnje po Hrvatskim dučanima jer preko Prestiž je sasvim druga priča.
    Naglasio bi još jednom da je to samo moje mišljenje!
    instantbrain
    instantbrain


    Broj postova : 40
    Age : 42
    Location : Banjaluka, Bosnia and Herzegovina
    Registration date : 17.02.2009

    Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima Empty Re: Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima

    Postaj by instantbrain čet 15 tra - 23:00

    Ova je 300g, oko 2 eura. Nije mi vazna cijena, jer imam samo dvije ptice, samo me zanima koja je kvalitetna hrana. Muzijak je nesto bezvoljan,veterinar kaze da je mozda do toga, jer nije bolestan.
    Inace, iz Banjaluke sam, a ovde kod nas je malo teze naci hranu od vise proizvodjaca.
    Hvala!

    Sponsored content


    Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima Empty Re: Raggio di sole - hrana za kanarince sa vitaminima

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 29 oľu - 12:08.