Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+21
krepat ma ne molat
krnjolac
gramofon
Rasko
deny
Boban NA
bocka
brabus
MARIN
Carduel
seadriver
karlo
xyz
Miljenko
PESTI
ticar
baltic
many
Dean
crv
Dax BG
25 posters

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    seadriver
    seadriver
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 919
    Age : 45
    Location : Split
    Registration date : 14.06.2008

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by seadriver sub 26 pro - 15:40

    many grdeline i ostale ugrozene vrste treba zastititi na bilo koji nacin jer im se broj smanjuje iz godine u godinu, jer nisu svi kao ti, ima jako puno onih sta hvataju po 100-200 komada i ko zna kako te ptice kasnije prodju, sigurno ne dobro.
    avatar
    Gost
    Gost


    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by Gost sub 26 pro - 16:36

    Many,vidim da se nismo razumili,sve je to uredu sto pises,medjutim lov i igranje puskama na divlje patke prepelice i fazane nije isto sto i krivolov na zasticene vrste ptica pjevica. Ja samo konstatujem,ne zivim dole! Ja sam ti samo htio naglasiti da negledas u svakom forumasu koji zagovara stopiranje lova na zasticene vrste nekog inspektora, i u svakom ko zagovara lov nekog pacifistu i ljubitelja ptica, to dvoje neide zajedno, ili - ili . Da ima rupa u svakom zakonu, ima, i moze ih biti, u to neulazim,ali cinjenica je da su sve zasticene vrste ptica pjevica vec u uzgoju i lov nije potreban,ko je lovio on je i legalizovao kad je bilo vrijeme,i to je to. Vec sam jednom rekao: grdelini i ostale pjevice na cjelom podrucju balkana zasluzili su zastitu sljedecih 1000 godina,jer sta se sve radilo/i dalje radi,to je katastrofa.
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by many sub 26 pro - 17:27

    Istina je znaj da sam za zaštitu ptica jer je žalo snoda talijani i njihove sluge tj oni koji za njih rade,istrebljuju ptice pjevice žrtvujuči tako želucu i desetkujuči ptice poput zeba i pjevica za koje si rekao da nemaju veze sa puškom ,o itekako imaju jer pucaju valda sitnom sačmom i love tko zna čime ptičice koje ne služe za jelo,bože mili užasa,a kad ulove takvoga zločinca i to sigurno ne svakoga jer ima te gamadi vjerujem dosta,naplate mu kaznu i gotovo.Ptice kazna neče vratiti i tu ostaje rupa.

    Potpuno si me krivo razumio što se tiče lovaili ne,ja sam isključivo za uzgoj i to je pravi put do zaštite ptica u prirodi,ali mrzim da se zatvaraju oči od strane nadležnih službi tj progledava kroz prste pojedincima kad je u pitanju krivolov,za zakon smo svi isti.Što se tiće govora o lovu,.trebalo bi se zabraniti explicitno objašnjavanje načina lova i alata kojima se lovi,jer se tako poučava i potiče na lov.Samo pričanje prića primjera,bio ja jednom i nalovio toliko i toliko i bla,bla lovaćke priće što je loše u tome ništa,jer nema nikoga od nas tko nije barem jednom išao u lov.

    Zadnja stvar koju moram reči je o tome da se legalizirati treba bez vremenskog ograničenja,jer ograničavanje legaliziranja ptica vodi do ilegalne nabavke ptica tj država sama sebi skače u usta,kontraefekt je onda neminovan.Legaliziranje treba biti čim jednostavnije.Ptica ima zatvoreni prsten kao dokaz izlijeganja u sužanjstvu,na temelju toga izdaje se dozvola o držanju tj planiranju daljnjeg uzgojnog toka i potreba za prstenovima odnosno potrebne dokumentacije u svrhu registracije i legaliziranja budučeg uzgoja,zar ne.Rupe su utoliko što se određuju neki rokovi do kad se može prijavljivati sa različitim prstenovima a ne svojim tako da se po mojim podacima ptica koja nema porijeklo a ima zatvoreni prsten koji nije od uzgajivača koji ju ima,ubuduče neče moći legalizirati.


    Primjerice ako kupim par domestificiranih ptica negdje na sajmu izvan zemlje a nemam papire za tu pticu,ja ju nemogu legalizirati usprkos zatvorenom prstenu jer se po zakonu traži porijeklo ptice,nije ok jer ako uzgojim svoje nelegalizirane ptice i stavim mladima koji su se izlegli kod mene prsten kao dokaz da su moji a par od kojeg sam dobio mlade pustim,recimo,ja ih opet ne mogu legalizirati jer nemam dokaz da sam ih ja uzgojio tj prsten ne igra ulogu,traži se porijeklo,i to je rupa tako da se puno komplicira tako sam ja imao kod zimovki problema,mislim kod nas ti je zašto bi bilo lako kad može biti teško.Usput Bocka vjerujem ti potpuno ja sam vidio svracicu kako drži kosa bez glave,ubojice su tu spora nema!
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by crv pet 1 sij - 7:43

    Many, tvoja ljubav prema pticama je neupitna ali čoviče zaradit ćeš čir na želucu!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by many ned 3 sij - 19:36

    Ho.Ho ma neću lijepo da se brineš,ja mislim da ljudi koji love komercionalno nisu ljubitelji ptica i ne zagovaram ih,ali sjetite se vremena u bivšoj jugi a i u skorije vrijeme,svi pričaju o uzgoju češljugara čak i list Zov obilno o Evropskoj fauni,a u istom listu na pitanje gdje nabaviti pticu slijedi "te su ptice zakonom zaštičene i svaki lov i dr...bla,bla"ma vidi paradoksa nezakonito držati a pišu o uzgoju,hm i što češ onda,po tajno uloviti koju ili nabaviti od onih koji ih love i šutjeti kao lud!

    Da tako je to bilo ali to su ljubitelji koji nisu mogli doći na drugi način do ptice,izvinjenje u to doba rijetko je tko uopče uzgajao i legalno prodavao ptice koje su bile basnoslovno skupe,pa je to bio jedini način!

    Ja sam isto zagovornik slobode za ptice samo ako si malo bolje vezan za prirodu vidjeti češ da je ptica sve manje klima užas i sloboda je mjesto gdje uskoro nečemo moči uživati u pjevu ptica a da ne odemo u takve prirodne oaze gdje su još ostale.

    Žalosno je da ima strašno puno češljugara i ostalih zebovki baš u gradovima i parkovima a ne u šumama,jezivo kos je več poput vrapca često mu gradu,vrane prvo gačci sad i sive,vjetruše i slavuji čak,crvendači i grmuše,ma gomila vrsta mislim sve se mijenja i ostanimo u toku ne držimo se nekakvih kalupa i ideala zaštite i čuvanja biti ortodoksni u stajalištima,ja volim razbijati kalupe i uvijek dišem sa prirodo,dišite i vi svi koji volite i cijenite ptice i ptičji svijet!
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by gramofon uto 4 lis - 22:15

    baltic je napisao/la:Moja prva ljubav se rodila kada sam cuo grdelina kako pjeva kod jednog arogantnog ticara.Kada sam ga pitao imali takvu pticu za mene rekao mi je mars mali upm. Onda sam odlucio da mu ga maznem sa balkona .Uzeo sam ribarski stap otisao na tarsu i sa trokukom spustio do 5 sprata i zakacim kavez i podjem motat prema tarasi. Njegov sin je to vidio ali on je malo mentalno zaostao i poceo je da zove oca babo babo odnese tica kavez Smile I od tada sam dobio ljubav za kradju i neopisivu ljubav prema grdelinima Smile
    Ps -Nisam ga nikad smio iznjet vanka Sad


    Ja sam se tek nedavno registrirao na forum i svakodnevno pregledavam stare sadržaje. Ovaj opis krađe štiglića s balkona me nasmijao do suza. Ko u Alan Fordu! Svaka čast! Nek si mu ga mazno. I ja bih...
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by krnjolac čet 20 lis - 22:43

    ljudi tragedija,iz čista mira preko noći ode moj najbolji grdelin,otac ovogodišnja tri grdelina i lanjskih pet baštardi,inače to je ovaj lipotan sa avatara... Crying or Very sad
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by gramofon čet 20 lis - 22:48

    krnjolac je napisao/la:ljudi tragedija,iz čista mira preko noći ode moj najbolji grdelin,otac ovogodišnja tri grdelina i lanjskih pet baštardi,inače to je ovaj lipotan sa avatara... Crying or Very sad

    Šteta, stvarno lijep štiglić. A kako "iz čista mira" kako kažeš? Koliko je bio star?
    Od čega misliš da je uginuo?
    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by krnjolac pet 21 lis - 19:36

    nije pokazivao nikakve znakove bolesti i uvijek je bio zdrav ko dren!u letilici je sa ovogodišnjim mladim grdelinima i baštardama i svi su zdravi.uvijek je pucao od snage i stvarno mi nije jasno šta se dogodilo...pretpostavljam da je srce u pitanju...neznam točno koliko je star,a u mene je oko pet godina...da sam mogao birati od svih koji da mi ostane to bi bio on...
    gramofon
    gramofon


    Broj postova : 142
    Age : 56
    Location : Mostar
    Registration date : 18.09.2011

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by gramofon pet 21 lis - 20:16

    krnjolac je napisao/la:nije pokazivao nikakve znakove bolesti i uvijek je bio zdrav ko dren!u letilici je sa ovogodišnjim mladim grdelinima i baštardama i svi su zdravi.uvijek je pucao od snage i stvarno mi nije jasno šta se dogodilo...pretpostavljam da je srce u pitanju...neznam točno koliko je star,a u mene je oko pet godina...da sam mogao birati od svih koji da mi ostane to bi bio on...

    Vjerovatno ga je srce prekinulo... Kad ti ugine tako draga ptica, onda ti nije ni do čega. Svakome od nas koji držimo ptice to se dogodilo, šta se može...
    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 54
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by krepat ma ne molat pet 21 lis - 22:52

    Eto u jučerašnjem ''NOVOM LISTU''piše kako je uhvaćen ptičar iz okolice Bakra u lovu na štigliće.
    Čim čim prije shvatimo (ja eto jesam pa sam uzgojio svoje)tim tim bolje.To je današnja stvarnost i treba je prihvatiti bez obzira na sva naša razmišljanaja.
    Carduel
    Carduel


    Broj postova : 1278
    Age : 50
    Location : Ljubuški
    Registration date : 29.07.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by Carduel pet 21 lis - 23:12

    krepat ma ne molat je napisao/la:Eto u jučerašnjem ''NOVOM LISTU''piše kako je uhvaćen ptičar iz okolice Bakra u lovu na štigliće.
    Čim čim prije shvatimo (ja eto jesam pa sam uzgojio svoje)tim tim bolje.To je današnja stvarnost i treba je prihvatiti bez obzira na sva naša razmišljanaja.

    http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Bakranin-protuzakonito-lovio-cesljugare

    Znam da slike ne pjevaju ali prstenovi postaju bitna stvar kod naših ljubimaca. Very Happy
    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 54
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by krepat ma ne molat pet 21 lis - 23:37

    Ma stvar je kako je već i napisano u lovu velikog broja ptica šta vjerovatno ugrožava pojedine vrste,ista je stvar i sa ribama.Kad nam talijani dođu sa svojim ''koćama razaračima''očistiće nas do gole kože a mi ćemo poslije imat šljunka koliko hoćeš.Eto ja platio kaznu jer sam lovio od kraja ribe sa jednom jedinom udicom i došla CSI ekipa i htjeli me još privest u kupaćim gaćama jer nisam imao osobnu!Na kraju sudac za prekršaje i 900 čuna ode brale.Bolje da sam kupio dva para satinea.Tako da mi ne pada više na pamet bilo kakav nabava bez dozvola.
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by crv sub 22 lis - 0:24

    krepat ma ne molat je napisao/la:Ma stvar je kako je već i napisano u lovu velikog broja ptica šta vjerovatno ugrožava pojedine vrste,ista je stvar i sa ribama.Kad nam talijani dođu sa svojim ''koćama razaračima''očistiće nas do gole kože a mi ćemo poslije imat šljunka koliko hoćeš.Eto ja platio kaznu jer sam lovio od kraja ribe sa jednom jedinom udicom i došla CSI ekipa i htjeli me još privest u kupaćim gaćama jer nisam imao osobnu!Na kraju sudac za prekršaje i 900 čuna ode brale.Bolje da sam kupio dva para satinea.Tako da mi ne pada više na pamet bilo kakav nabava bez dozvola.

    Krepat ma ne molat , hajde iskreno reci (bez obzira na ribolovno iskustvo Embarassed ) , jeli ti žao što se kod vas zakon primjenjuje u praksi ?

    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by ticar sub 22 lis - 5:18

    crv je napisao/la:

    Krepat ma ne molat , hajde iskreno reci (bez obzira na ribolovno iskustvo Embarassed ) , jeli ti žao što se kod vas zakon primjenjuje u praksi ?


    jebate a kod nas se ovo lito isprid pomorske policije,točno isprid ulovilo 200 kila podlanica i na mistu se prodavale po 180 kn pa niko nije reka niti a.
    Miljenko
    Miljenko


    Broj postova : 816
    Age : 66
    Location : Rancho Palos Verdes, Kalifornia, USA
    Registration date : 25.04.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by Miljenko sub 22 lis - 5:35

    ticar je napisao/la:

    jebate a kod nas se ovo lito isprid pomorske policije,točno isprid ulovilo 200 kila podlanica i na mistu se prodavale po 180 kn pa niko nije reka niti a.

    Jebiga, kad "podlanica" nije zasticena vrsta, a i PP voli "omastit brk"!

    Za usporedjivati "ribolovnih kazni", ovdje u Kaliforniji za SVAKU RIBU koja je manja od standarda kazna je do $1000, a ako lovis bez dozvole onda bolje i ne pitaj...!!!! affraid ...ogulit ce te do gole koze (ko drugi nego advokati!)

    Sramota je da policija hvata "ticare" po sumama, a kriminalci im se setaju isprid nosa. Jebem ja "ticarsku tradiciju", kad nema "mutonjo". Ne mogu koristit onu ric jer ce je promjeniti u "kasnu jesen"!
    avatar
    Gost
    Gost


    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by Gost sub 22 lis - 12:22

    Miljenko je napisao/la:

    Jebiga, kad "podlanica" nije zasticena vrsta, a i PP voli "omastit brk"!

    Za usporedjivati "ribolovnih kazni", ovdje u Kaliforniji za SVAKU RIBU koja je manja od standarda kazna je do $1000, a ako lovis bez dozvole onda bolje i ne pitaj...!!!! affraid ...ogulit ce te do gole koze (ko drugi nego advokati!)

    Sramota je da policija hvata "ticare" po sumama, a kriminalci im se setaju isprid nosa. Jebem ja "ticarsku tradiciju", kad nema "mutonjo". Ne mogu koristit onu ric jer ce je promjeniti u "kasnu jesen"!

    Najbolje se po šumi u kasnu jesen prošetat sa 5-6 kili droge, bolje ćeš proć nego sa fagoton lol!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by many pon 12 pro - 19:19

    prvo zakon za sve nije isti oštriji je prema "malom čovjeku"tolerantniji ako se lovi više i masovnije tako je uvijek i bilo i ja am to osjetio na svojoj koži,Bakranin je kriv sam nije trebao pričati kamo ide,našao se cinker i eto puf,vijest o "teškom kriminalcu"eto za ribu izgleda isto vrijedi uništite vi dno mora pa če biti sve ok,nitko vas neče tužiti,ne smijete na malo to je opasno
    avatar
    aurora2000


    Broj postova : 22
    Age : 43
    Location : ZADAR
    Registration date : 09.03.2010

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by aurora2000 uto 13 pro - 5:01

    ...http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=lovci%20talijani%20ptice%20pjevice&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.pustolovina.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D106%3Atalijanska-invazija-na-ptice-pjevice-u-lici%26catid%3D43%3Avijesti%26Itemid%3D64&ei=pbDmTtmWNcKcOvSgsbwK&usg=AFQjCNEfFJXykzpc3aojpjUWOKRa11WNqA
    ....evo ljudi jedan zanimljiv link pa ga procitajte...vjerovatno ga je vec vas vecina procitala ali neka pogledaju oni koji nisu...covik pise svoja zapazanja i vjerovatno tu nema preuvelicavanja nego pise o onome sto vidi...
    http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=talijani%20ptice%20pjevice&source=web&cd=2&ved=0CCAQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.pustolovina.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D106%3Atalijanska-invazija-na-ptice-pjevice-u-lici%26catid%3D43%3Avijesti%26Itemid%3D64&ei=KbLmTsW0BoSBOvDorI4I&usg=AFQjCNEfFJXykzpc3aojpjUWOKRa11WNqA


    ...evo ovaj link valjda valja...

    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 54
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by krepat ma ne molat uto 13 pro - 11:23

    aurora2000 je napisao/la:...http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=lovci%20talijani%20ptice%20pjevice&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.pustolovina.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D106%3Atalijanska-invazija-na-ptice-pjevice-u-lici%26catid%3D43%3Avijesti%26Itemid%3D64&ei=pbDmTtmWNcKcOvSgsbwK&usg=AFQjCNEfFJXykzpc3aojpjUWOKRa11WNqA
    ....evo ljudi jedan zanimljiv link pa ga procitajte...vjerovatno ga je vec vas vecina procitala ali neka pogledaju oni koji nisu...covik pise svoja zapazanja i vjerovatno tu nema preuvelicavanja nego pise o onome sto vidi...
    http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=talijani%20ptice%20pjevice&source=web&cd=2&ved=0CCAQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.pustolovina.com%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D106%3Atalijanska-invazija-na-ptice-pjevice-u-lici%26catid%3D43%3Avijesti%26Itemid%3D64&ei=KbLmTsW0BoSBOvDorI4I&usg=AFQjCNEfFJXykzpc3aojpjUWOKRa11WNqA


    ...evo ovaj link valjda valja...


    Nisam ni vidio da ste mi odgovarali na moj post vezano za krivolov ptica i riba he he neš ti krivolaova ja i udica!
    A nabava,puška,snajper,vabilice pa mamiti hranom životinju i onda je koknuti to mi je pak najstrašnije!
    E jbg.to su Talijani,lova od turizma naravno lovnog.Ali'' uzalud nam trud svirači''.Ma da ih vidiš na moru ,imaju po 10 tak štapova i love po cijeli dan ali ih niko ne dira ali ja sam ''mali balkanski zločinac''!
    A sad kad smo u EU,SAD ĆEMO DA NAJEBEMO JA I TI SKUPA SAMNOM!
    krepat ma ne molat
    krepat ma ne molat


    Broj postova : 616
    Age : 54
    Location : Krk
    Registration date : 31.03.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by krepat ma ne molat uto 13 pro - 11:27

    crv je napisao/la:

    Krepat ma ne molat , hajde iskreno reci (bez obzira na ribolovno iskustvo Embarassed ) , jeli ti žao što se kod vas zakon primjenjuje u praksi ?


    Ej Crve šta ti to mene pališ?Žao mi je šta nisam prije vidio tvoj upit.Možeš me zamislit u kupaćim gaćama,sa jednim jebenim štapom u ruci,bez ijedne ribe ali nijedne ribe na onoj suhoj stini i ''dolazi'' gliser od 10 m sa malokalibarskim topom na provi mene uhitit.
    Da prijatelj nije imao osobnu takvog bi me vozili u Krk cca 5-6 milja proveli gradom hahahah kakva bi to slika bila i drugi dan u Novom Listu ''neprocjenjivo''!
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by many uto 13 pro - 11:56

    imaš vremenda do druge godine smisliti scenario pa onda u list
    ticar
    ticar
    Moderator
    Moderator


    Broj postova : 2908
    Age : 39
    Location : Zadar
    Registration date : 09.06.2008

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by ticar čet 12 sij - 20:40

    lord189
    lord189
    Opomena pred isključenje
    Opomena pred isključenje


    Broj postova : 1872
    Age : 30
    Location : solin
    Registration date : 28.10.2008

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by lord189 pet 13 sij - 13:40

    https://www.youtube.com/watch?v=Y_IHKzs1Iq8&feature=related

    pogledajte ovo do kraja ima dio kad ih u tepsiju slaže
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by vlado sub 14 sij - 0:23

    Ovi su teški bolesnici, trebali su ih čekat i pohvatat pa snjima u pržun.

    Sponsored content


    KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA? - Page 3 Empty Re: KAKO IZGLEDA PRAVA LJUBAV IZMEDJU PTICARA I STIGLICA?

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 28 oľu - 17:33.