Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+8
seadriver
malinois
many
sestoperac
žalacST
zvrcko sen
steva318
ticar
12 posters

    Ručno hranjenje ptica

    krnjolac
    krnjolac


    Broj postova : 791
    Age : 52
    Location : BRAČ
    Registration date : 16.03.2009

    Ručno hranjenje ptica - Page 2 Empty Re: Ručno hranjenje ptica

    Postaj by krnjolac pet 24 lip - 14:11

    ljudi,jel moguće da u cilom splitu nema orlux hand mix ili slično za ručno hranjenje mladih!?? Mad
    crv
    crv


    Broj postova : 1816
    Age : 58
    Location : Makarska
    Registration date : 02.12.2009

    Ručno hranjenje ptica - Page 2 Empty Re: Ručno hranjenje ptica

    Postaj by crv pet 24 lip - 16:07

    krnjolac je napisao/la:ljudi,jel moguće da u cilom splitu nema orlux hand mix ili slično za ručno hranjenje mladih!?? Mad

    Je moj Krnjolac , sit gladnome ne viruje Very Happy

    Pa kad nema ,,kupovne'' , dobro dođu i improvizacije sa kašicama , bananama, frutolinom itd... A mene su ,,špotali'' šta sam pisa Very Happy
    Zadar , Zagreb , Rijeka ! Ponudit će se netko od forumaša da ti pošalje busom sunny
    many
    many


    Broj postova : 762
    Age : 49
    Location : Čazma
    Registration date : 13.10.2009

    Ručno hranjenje ptica - Page 2 Empty Re: Ručno hranjenje ptica

    Postaj by many uto 10 sij - 11:09

    crv je napisao/la:

    Je moj Krnjolac , sit gladnome ne viruje Very Happy

    Pa kad nema ,,kupovne'' , dobro dođu i improvizacije sa kašicama , bananama, frutolinom itd... A mene su ,,špotali'' šta sam pisa Very Happy
    Zadar , Zagreb , Rijeka ! Ponudit će se netko od forumaša da ti pošalje busom sunny

    banana bi bila ok za mekokljunce,frutolino je ok ali malo prejednoličan i dodavati bi se trebalo vitamina,kalcij za okoštavanje i rast ostiju manjka,u cjelovitoj hrani za pse to sve ima,jer psu treba za kosti i ima žitarica i mesa u prahu što su bjelančevine,super,tako sam othranio najmanje ptičice,hrani se sa cjevčicom to radim ja ili špricom sa kračom gumenom cjevčicom staviš u kljun i daš jedan obrok tako poslije drugi vidiš kad im se voljka isprazni,ne valja pretjerivati da se ne dogode upale voljke i pucanje kožice oko voljke,onda ti ptica ode kao se kaže ča,na kraju krajeva nije bilo uvijek mixeva za kupiti pa su ptičari imali formule za pravilan uzgoj i ptice su im bile bolje nego naše sad,pune kemije ponekad kako koja

    Sponsored content


    Ručno hranjenje ptica - Page 2 Empty Re: Ručno hranjenje ptica

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: čet 28 oľu - 23:12.