Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca.

    P.S.
    P.S.


    Broj postova : 15
    Registration date : 29.04.2015

    Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca. Empty Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca.

    Postaj by P.S. sri 29 tra - 16:25

    Imam kanarinca, normalno ga hranim i davam mu vodu. Nedavno sam mu nabavio higjenski pijesak da mu lakse cistim izmet. Danas sam primjetio kako mu je izmet postao krvav. Pogledao sam malo na forumima ali nisam nasao mnogo vec samo da mu trebam dodati aktivnog ugljena u vodu te vitamina. To sam i ucinio stavio sam mu ugljen te Geomycin u vodu a pijesak sam mu maknuo. Neznam dali je u pitanju pijesak ili sta, molim vas kazite mi ako znate.
    Branimir
    Branimir


    Broj postova : 1968
    Age : 42
    Location : Sveti Juraj (Senj)
    Registration date : 12.06.2008

    Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca. Empty Re: Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca.

    Postaj by Branimir čet 30 tra - 9:06

    Da li mu daješ karoten???
    P.S.
    P.S.


    Broj postova : 15
    Registration date : 29.04.2015

    Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca. Empty Re: Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca.

    Postaj by P.S. čet 30 tra - 11:51

    Ne, niti slucajno jednom sam mu stavio pa je poceo jesti kao lud.
    P.S.
    P.S.


    Broj postova : 15
    Registration date : 29.04.2015

    Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca. Empty Re: Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca.

    Postaj by P.S. čet 30 tra - 11:52

    O ispricavam se procitao sam karton a ne karoten
    P.S.
    P.S.


    Broj postova : 15
    Registration date : 29.04.2015

    Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca. Empty Re: Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca.

    Postaj by P.S. čet 30 tra - 11:52

    Ne nisam mu dao karoten

    Sponsored content


    Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca. Empty Re: Pomoc, nasao sam krv u izmetu mog kanarinca.

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 29 oľu - 2:02.