Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+71
Marin_Mo
Galeb
Mostar
Mrki
hybrid
jopa
Toni Gorgiev
Ši-Pemma
bruno123
buco
boris.prockovski
Marin P.
zoranknez
malinois
PetarMakce
kreso
Splićanin
Dusko Prosev MK
Mica Vasic
toske
Djonatan
skopski maestro
Goran Cvetanoski-Coko
Tome
Tomislav
fricko11
ikayke
🐣Pero🐣
MarinV
dejzi
ToniST
pepikg
batokljun
Grga
kovac rupa
Edi
kastanjerac
mile taftalice
fagot
Renato.M
Vele
sasko
Sir Oliver
BASTARD
dragutin rajnović
Pash031
emirgrdelin
matija
zoranV
mali mate
ziko
dario
toni mostar
StarMo
Milos Stalac
zako
Border
Marjan R.Srbija
zozikg
alija-zenica
topaz
salitos
Robi309
Kikan
Jack Sparrow
saly
gogi
grk
komiza
prava zijada
Željko
75 posters

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    avatar
    fricko11


    Broj postova : 41
    Registration date : 10.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by fricko11 pon 10 lip - 15:18

    Pozdravljam sve članove foruma,živin u sinju tj.brnaze kod sinja i držim grdeline faganele ikanarinke za bastardiranje !ŽIVILI !!
    avatar
    fricko11


    Broj postova : 41
    Registration date : 10.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by fricko11 pon 10 lip - 15:22

    [quote="fricko11"]Pozdravljam sve članove foruma,živin u sinju tj.brnaze kod sinja i držim grdeline faganele ikanarinke za bastardiranje !ŽIVILI ! i naravno se nadan ugodnom i korisnom druženju !! Trenutno su mi tri kanarinke u gnijezdu a jednu kovadu san već izbacio !!
    Tomislav
    Tomislav


    Broj postova : 122
    Registration date : 22.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Tomislav sub 22 lip - 13:48

    Pozdrav svima! Zovem se Tomislav imama 14 godina i dolazim iz Crikvenice cheers
    topaz
    topaz


    Broj postova : 504
    Age : 50
    Location : Zenica BiH
    Registration date : 09.06.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by topaz sub 22 lip - 16:35

    Dobro dosao
    Tomislav
    Tomislav


    Broj postova : 122
    Registration date : 22.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Tomislav sub 22 lip - 19:50

    Hvala Smile
    Tome
    Tome


    Broj postova : 109
    Age : 45
    Location : Hrvatska,Starigrad (Zadar)
    Registration date : 01.03.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Tome ned 23 lip - 11:12

    Dobrodošao,mislim da si najmlađi član ovog foruma
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko sri 26 lip - 1:16

    Pozdrav iz Skoplja Svim forumasima,dugogodisnji sam odgajivac Malinoa,Bastarda i ptica FE, zelja mi je saradjivati i razmenjivati iskustva.Jos jednom veliki pozdrav.
    topaz
    topaz


    Broj postova : 504
    Age : 50
    Location : Zenica BiH
    Registration date : 09.06.2009

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by topaz sri 26 lip - 11:02

    dobro dosao coko...pozzzzz
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko sri 26 lip - 11:19

    topaz je napisao/la:dobro dosao coko...pozzzzz


    Bolje vas nasao Topaze.
    skopski maestro
    skopski maestro
    Opomena
    Opomena


    Broj postova : 488
    Age : 52
    Location : Skopje
    Registration date : 19.09.2011

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by skopski maestro sri 26 lip - 14:47

    ,K


    Zadnja promjena: skopski maestro; pet 28 lip - 12:54; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    fricko11


    Broj postova : 41
    Registration date : 10.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by fricko11 pet 28 lip - 0:51

    Goran Cvetanoski-Coko je napisao/la:Pozdrav iz Skoplja Svim forumasima,dugogodisnji sam odgajivac Malinoa,Bastarda i ptica FE, zelja mi je saradjivati i razmenjivati iskustva.Jos jednom veliki pozdrav.

    Pozdravljam te Gorane,volio bih kada bi se malo bolje upoznali , mogli bi si međusobno pomoći !! Živio mi ti !!
    Goran Cvetanoski-Coko
    Goran Cvetanoski-Coko


    Broj postova : 49
    Age : 60
    Location : Skopje, Makedonija
    Registration date : 25.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Goran Cvetanoski-Coko pet 28 lip - 1:00

    Svakako Fricko zato smo tu gde smo,pozdravljam i ja tebe.
    Tomislav
    Tomislav


    Broj postova : 122
    Registration date : 22.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Tomislav pet 28 lip - 11:28

    Dobrodošao Wink
    avatar
    Djonatan


    Broj postova : 2
    Age : 65
    Location : Subotica
    Registration date : 02.08.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Djonatan pet 2 kol - 19:11

    Pozdrav svima dolazim iz subotice,cuvam divlje ptice
    Tomislav
    Tomislav


    Broj postova : 122
    Registration date : 22.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Tomislav pet 2 kol - 22:30

    Dobrodošao
    avatar
    toske


    Broj postova : 5
    Location : Centralna Srbija
    Registration date : 07.08.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by toske sri 7 kol - 8:34

    Pozdrav od Tosketa i Tweety-a iz Kragujevca, SRB.
    Mica Vasic
    Mica Vasic


    Broj postova : 5
    Age : 52
    Location : Aleksinac
    Registration date : 14.09.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Mica Vasic sub 14 ruj - 20:01

    Pozdrav narode,
    ja sam iz Aleksinca, cuvam pevacice, i nadam se lepom i korisnom druzenju..
    avatar
    Dusko Prosev MK


    Broj postova : 2
    Registration date : 02.11.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Dusko Prosev MK sub 2 stu - 15:43

    Pozdrav svima. Ja sam Dusko Prosev iz Stip,Makedonija. Ja sam pocetnik u uzgoju i druzbi malino kanarinaca i nadam se da cu nauciti mnogo novih stvari ovde i da cemo imati mnogo cega da razmenimo!
    Splićanin
    Splićanin


    Broj postova : 73
    Location : Split
    Registration date : 03.11.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Splićanin ned 3 stu - 0:47

    Pozdrav svima,ja sam Matej iman tek 14 godina,mozda san premlad za ovaj forum ali prikupljan informacije sa njega vec duze vrimena i pomoglo mi je dosta.U mojoj fameji drzanje tića(europske faune sa prizvukon nekakvih amorec splitskih standarda)predstavlja veliku tradiciju i jubav.Meni osobno tići puno znace i čine veliku infišanciju.Nesmatran se obicnon mularijon kakva je danas tipicna po splitu,recimo dok druga dica pilaju oca i mater da in kupi tablet,iphone i ostale monade,ja slusan strilavanje vrduna na vrh čempresa i niko sritniji odmene.Znanje i potrebne informacije skupjan od dide koji je u svoje vrime bija veliki tićar i na tića gleda ka na čovika....ponavljan mozda san premlad za bit clan ovog foruma i ako je tako molim osobe zaduzene za to da me baniraju,no ovaj forum mi je uvelike pomoga pri prikupljanju potrebnih informacija kako bi svojin tićima pruzija sta boje uvjete,te mi pomoga da nastavin dugu tradiciju koja u mojoj fameji puno znaci.....Smile
    Tomislav
    Tomislav


    Broj postova : 122
    Registration date : 22.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Tomislav ned 3 stu - 1:18

    Pozdrav Matej,ja sam svega godinu dana stariji od tebe cheers Ako mislis da si premlad za ovaj forum nisi u pravu Wink
    Splićanin
    Splićanin


    Broj postova : 73
    Location : Split
    Registration date : 03.11.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Splićanin ned 3 stu - 1:32

    Drago mi je cut da  ima jos zaljubljenika  mog uzrasta u ovaj prekrasan,necu rec hobi,vec nacin zivota cheers 


    Zadnja promjena: Splićanin; ned 3 stu - 1:33; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : mistake)
    Tomislav
    Tomislav


    Broj postova : 122
    Registration date : 22.06.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Tomislav ned 3 stu - 16:50

    Na mladima svijet ostaje Very Happy
    Splićanin
    Splićanin


    Broj postova : 73
    Location : Split
    Registration date : 03.11.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Splićanin ned 3 stu - 16:53

    istina Wink 
    kreso
    kreso


    Broj postova : 1804
    Age : 45
    Location : Treviso(IT)
    Registration date : 24.11.2008

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by kreso ned 3 stu - 23:00

    dobar si Splico nije rano i na dobron si mistu iako je zamra forum zadnje vrime ....ono sta te zanima mos vidit tu i kontaktirat odredjene ljude koji ce ti pomoc ovisi sta te zanima i sta drzis ima uzgajivaca masu registriranih i iz Splita pa udri po onome sta te interesira ...
    Splićanin
    Splićanin


    Broj postova : 73
    Location : Split
    Registration date : 03.11.2013

    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Splićanin ned 3 stu - 23:18

    Very Happy fala na savjetu,a trenutno me zanima sve zivo vezano uz europsku faunu I hibride...nedavno san opet nastavija dugogodisnje bavljenje tiċima u fameji tako da neman puno zasad,a u zadnje vrime tesko je doc do pravih tiċa...a I cijene su.....pa zapravo realne al za moje mogucnosti ipak prevelike(trenutno iman očaka od lanjske kovade bilaca I kanerinusu....trudin se maksimalno da pivaju po STP to mi je nekako najprihvatljivije uhu i to mi je u krvi...mada nisan previse zahtjevan bitna mi je dobra zijada(sta duza to bolja,pomogucnosti da nije bas u mliko,odnosno da nije preglatka)I da lipo dovrsi batudu...sta se tice vrduna bitno mi je samo da ima cile ture I da nezvizđe previse...

    Sponsored content


    PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA - Page 4 Empty Re: PREDSTAVLJANJE NOVIH ČLANOVA

    Postaj by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: čet 28 oľu - 22:43.