Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


2 posters

    Uginuo_mladi_kanarinac

    works
    works


    Broj postova : 81
    Age : 47
    Location : Čepin
    Registration date : 04.01.2011

    Uginuo_mladi_kanarinac Empty Uginuo_mladi_kanarinac

    Postaj by works pet 5 tra - 21:06

    Danas sam po prvi put imao iskustvo da mi ugine mladi kanarinac starosti 40 dana.

    Dan dva se čudno ponašao (napuhan, slaba aktivnost, držanje glave pod krilom), a danas sam vidio kako je skočio s poda na prečku, okrenuo se na leđa i počeo trzati glavom, krilima i nogama. Uginuo je u roku od 30_ak sekundi.

    Nisam imao dosad takvo iskustvo a vi?
    majstor dejan
    majstor dejan


    Broj postova : 84
    Age : 46
    Location : krusevac
    Registration date : 25.08.2012

    Uginuo_mladi_kanarinac Empty Re: Uginuo_mladi_kanarinac

    Postaj by majstor dejan pet 5 tra - 21:17

    works je napisao/la:Danas sam po prvi put imao iskustvo da mi ugine mladi kanarinac starosti 40 dana.

    Dan dva se čudno ponašao (napuhan, slaba aktivnost, držanje glave pod krilom), a danas sam vidio kako je skočio s poda na prečku, okrenuo se na leđa i počeo trzati glavom, krilima i nogama. Uginuo je u roku od 30_ak sekundi.

    Nisam imao dosad takvo iskustvo a vi?
    ja ne cuvam kanarince ali imao sam tih iskustava sa mojim pticama.cim si primetio da nije nesto u redu trebao si mu dati antibiotik.ili je u pitanju kokcidioza ili salmoneloza.obe bolesti se lece ako se na vreme primeti u suprotnom znas odgovor.

      Sada je: čet 28 oľu - 11:38.