Ptice pjevice Europe - European singing finches

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ptice pjevice Europe - European singing finches

Češljugar, juričica, zelendur, čižak, žutarica, kanarinac-::- European goldfinch, linnet, canary, greenfinch, siskin, serin


+17
bocka
koce
refa95
vlado
DjordjeVet
malinois
Siskin
krstokljun
MARIN
brabus
Merlo
čajka
kreso
zadranin
PESTI
ssarava1
zoranV
21 posters

    Peticija za povratak Bizarzg

    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Peticija za povratak Bizarzg - Page 3 Empty Re: Peticija za povratak Bizarzg

    Postaj by zoranV pon 20 ruj - 10:16

    Poštovani Voditelji ovog divnog foruma,upravo sam razgovarao sa našim Bizarom i zamolio ,pošto se nitko nije očitovao NITI o njegovom baniranju ,NITI o njegovom pomilovanju,zamolio me da vam kažem da ga se obriše sa foruma ,sa svim njegovim postovima i to na dan 12.10.2010.Do sada ste u EVIDENCIJA BANIRANJA, za sve koje ste banirali,napisali razlog baniranja i do kad će biti banirani,a kod njega je to preskočeno.

    P.S. Vjerujte mi ima ih koji su puno više zaslužili baniranje od njega,a ipak su tu napadaju i vrijeđaju,a nisu se (po vašim STROGIM pravilima) niti predstavili.
    Došao je na forum neki provokator pod skrivenim nazivom Sinjska Klapa i provozica sve redom,a neće da se predstavi.Mene se svezao već par danai već mi ide na k....,pa ako ga vi ne sredite ili da se predstavi ili da ga banirate,na idući njegov napad upućen meni,odgovorit ću jako žestoko ,puno žešće i bezobraznije nego Bizar usvim postovima skupa.A pošto ste vi strogi ,morat ćete me banirati ,a kad to napravite ,ja vasd molim da me banirate za stalno i da obrišete sve moje postove i teme.Unaprijed vam se zahvaljujem.


    Poruka Sinjskoj Klapi:JA DA SE BOJIM MIŠEVA,NOSAO BI MAČKU SA SOBOM.
    avatar
    Gost
    Gost


    Peticija za povratak Bizarzg - Page 3 Empty Re: Peticija za povratak Bizarzg

    Postaj by Gost pon 20 ruj - 12:08

    Da, i mene je Bizar zamolija da napišem da ga se izbriše,kao i svi njegovi postovi.Pošto ja imam najviše povjerenja u Dražena,njemu se i obraćam.
    Nas par ,koji smo tražili da to evidentira(jer zna se tko je u ovom slučaju bija i tužitelj i sudac)kao i da se navede i razlog,smo ignorirani.A da ne govorim da su svi ovi ljudi koji su "molili za ublažavanje kazne,pa čak i oprost",su također ignorirani.Ma nije se dotični gosp. administrator udostojio obratit sa niti jednom rječi,a kamoli rečenicom.Meni to liči na bahatost.
    A nije da nema vremena,jer vidim da je često online.

    PS
    Također sam za izuzeće administratora,pa čak i njegovu smjenu....Dražene učini nešto...."ovaj nema nosa"...









    zoranV
    zoranV


    Broj postova : 2908
    Age : 57
    Location : Poreč-Livno
    Registration date : 26.12.2009

    Peticija za povratak Bizarzg - Page 3 Empty Re: Peticija za povratak Bizarzg

    Postaj by zoranV pon 20 ruj - 12:49

    Bizar me zamolio da skinem sa Youtube sve njegove video klipove,pa sam greškom obrisao sve svoje koje sam imao ,tako da sad više nema niti jedan moj video klip Twisted Evil Twisted Evil ,a pošto se ja ne kužim u kompj. tehniku,neću moći više stavljati video klipove.

    P.S. I dalje čekamo odgovor administratora.
    vlado
    vlado


    Broj postova : 856
    Age : 49
    Location : Tihaljina-Hercegovina
    Registration date : 22.01.2010

    Peticija za povratak Bizarzg - Page 3 Empty Re: Peticija za povratak Bizarzg

    Postaj by vlado pon 20 ruj - 13:25

    Nije mi jasno zašto smo svi skupa ignorirani i volio bi takođe čut razloge zašto je to tako i naravno adekvatno obrazloženje zašto je Bizar baniran a ostali nisu?

    I mene je Bizar zamolija da javim Carduelu da izbriše video snimke koje je u njegovo ime postavija na forum.

    Iskrenog sam mišljenja da čovik nije zaslužija ovakvu kaznu a što je najgore pored njega niko drugi nije baniran a bilo ih je koji su to zaslužili.
    Takođe znam da je pravda puno puta nedostižna ali u ovom slučaju je trebala bit zadovoljena na pošteniji način.
    Takođe zamjeram i administratorima i moderatorima što temu nisu preventivno zatvorili ili uklonili na vrijeme već se pustilo da se strasti rasplamsaju a onda se postupilo na ovakav način.

    ikayke
    ikayke
    Admin
    Admin


    Broj postova : 1510
    Age : 40
    Location : Rijeka
    Registration date : 09.09.2008

    Peticija za povratak Bizarzg - Page 3 Empty Re: Peticija za povratak Bizarzg

    Postaj by ikayke pon 20 ruj - 14:44

    OSNOVNA PRAVILA - izdvojeno

    7. Apsolutno je zabranjeno govoriti u ime nekog od članova udaljenogili isključenog iz Foruma dajući mu mogućnost da tako nastavi sapolemikom. Po cijenu udaljavanja sa Foruma. Isključeni korisnik nasmože uvijek kontaktirati putem e-maila.

    8. Prozivanje (javno) članova radi njihovog ponašanja. Ograničite se naskretanje pažnje moderatorima i nakon toga, administratoru, koristećiisključivo privatne poruke.

    dministrator i Moderatori Foruma Ptice pjevice otklanjaju svakuodgovornost u vezi sadržaja eventualnih diskusija u kojima nije bilomoguće intervenirati na vrijeme.

    1. Zabranjeni su bili kakvi razgovori o lovu,tehnikama lova iiskustvima, u svim dijelovima foruma, osim ograničenog pisanja o lovu urubrici "Orintološki nabava", a ukoliko se član foruma ne bude pridržavaonavedenog bit ce sankcioniran od strane administratora/moderatora uvidu brisanja svih postova koji sadržavaju zabranjene sadržaje islijedi opomena.

    MODERATORI - izdvojeno

    Lik moderatora je potreban ne samo da bi garantirao poštovanjePravilnika nego i da bi u raspravama održao konstruktivnu razinu, te dabi se u njima poštovala i različita mišljenja.

    -Kontroliraju da se rasprave ne rasplamsaju previše i ne prijeđu granice normalnog i razumnog razgovora.
    -Zakljuičavaju ili brišu cijele naslove kada to smatraju za potrebno
    - Brišu postove nedozvoljenog sadržaja
    -Sud moderatora je neprikosnoven i korisnici nemaju pravo napadati ih ili davati primjedbe na njihov rad.
    -Za svoje postupke moderartori odgovaraju jedino administratoru Foruma.

    UPOZORENJA

    Administrator Foruma i moderatori nemaju obavezuupozoravanja autora teksta (posta) u slučaju premještanja, mijenjanjaili brisanja ni u kom slučaju. Eventualna konzultacija sa autorom jenjihovo pravo, no ne i dužnost.
    Moderatori za svoj rad ne dobivaju nikakovu nadoknadu i vrše svoj posao na dobrovoljnoj bazi.

    BANIRANJE - izdvojeno

    Administrator i moderatori imaju pravo privremenog ili trajnog isključenja korisnika sa Foruma.
    Odlukom administratora ili moderatora biti će udaljeni ili isključeni ikorisnici koji svojim polemičnim, svađalačkim i nedruštvenim stavompridonose narušavaju rada Foruma i onda kada nisu povrijedili ni jednood pravila.
    .....

    PRITUŽBE - izdvojeno

    O odlukama administratora ili moderatora nije dozvoljeno raspravljati.
    Usvakom slučaju je dozvoljeno tražiti objašnjenja ili davati prigovorena rad administratora ili moderatora, ali ne korištenjem javnogprostora Foruma.
    Mogući prigovori se mogu davti putem privatnih poruka ili elektroničke pošte i u svakom slučaju privatnog oblika.
    Razlog je izbjegavanje stvaranja beskorisnih tema koje, pogotovo u polemičnom tonu, ne zanimaju nikoga.
    Administrator i moderatori su uvijek spremni na razgovor u privatnoj formi, kako bi izgladili moguće nesuglasice.



    Ocito je da je vrlo malo ljudi uzelo sebi nekoliko minuta vremena i upoznalo se sa pravilima foruma, na koje se svi pozivaju kad im treba! Odgovori na sva pitanja su vam u pravilima foruma... ujedno sam posebno naglasio da prituzbe i konstruktivne prijedloge primam putem pm-a, sukladno pravilima foruma, do danas niti jedan povrijedjeni clan nije uspio poslati pm ovakvog sadrzaja koji bi bio uzet u obzir. Sve ovo sta ste pisali je protivno pravilima foruma ali je u dobroj vjeri ostavljeno sa nadom da ce se vremeno smiriti strasti i da ce forum normalno u ljudskom i poucnom tonu nastaviti dalje. No, svjedoci smo da kako je na vise mjesta receno i ponovljeno da su tenzije, nepotrebni postovi nekima od clanova potrebni i da konstantno odrzavaju dialoge u tom tonu.
    Da napomenem jos jednom, cijelo vodstvo foruma sve ovo radi na volonterskoj bazi, i nije na nicijoj platnoj listi pogotovo ne onih clanova koji ostavljaju hrpu nepotrebnih, tehnicki neispravnih , nepreglednih i nezanimljivih postova, za koje treba vremena za pocistiti i prilagoditi formi koja je prihvatljiva za ovaj forum. Vodstvo foruma nije servis nekolicini clanova koji se neznaju ponasati u skladu sa pravilima foruma, te nije duzno nakon nebrojeno opomena putem pm-a na nedolicno ponasanje opetovano upozoravati.
    Ukoliko se nemoze pridrzavati , a ocigledno je da nemoze , sve teme koje su do sada otvorene, a stvaraju odredjenu polemiku i natezanja jednih te istih ljudi biti ce uklonjene sa foruma, te nece dolaziti do ovakvih i slicnih situacija.

    Teme koje su u pitanju su 'kriticne' teme... u svezi sa tim ce i vodstvo foruma odlucivati o daljnjim postupcima, a sve po naputcima, propisima koji su vazeci za drzanje strogo zasticenih zivotinja i dokumentima koji imaju doticnih tocaka a koji su svima dostupni na za to predvidjenim mjestima na web-u.

    Konkretno za clana bizar.zg: odlukom cijelog vodstva foruma doticni je baniran na 30 dana zbog teskog krsenja velike vecine na pocetku postavljenih tocaka pravilnika o koristenju foruma, o iznosenju neistinitih informacija i spominjanja ljudi bez njihovog pristanka, i samim time snosi i odgovornost za nastalu stetu.
    Napominjem da je i sam ovaj topic protivan pravilima, javno prozivanje moderatora i administratora isto tako. Otvorena je mogucnost, sto je rijetkost na javnim forumima, kontaktiranja putem privatnh poruka sto napominjem nitko nije iskoristio.

    bizar.zg je privatnim putem zatrazio ponovno uklanjanje sa foruma, ponavljam ponovno(GMO), te ce isti biti i izbrisan na svoj zahtjev prije isteka kazne baniranja.

    Vodstvo foruma se nada da je time ova prica zavrsena, te da se nece potezati repovi oko toga, a svega i nebi bilo da se svi clanovi pridrzavaju osnovnih pravila foruma.

    Sponsored content


    Peticija za povratak Bizarzg - Page 3 Empty Re: Peticija za povratak Bizarzg

    Postaj by Sponsored content


      Sada je: pet 19 tra - 20:08.